ویدیو مارکتینگ در برندسازی طراحی سایت

 

 

 

 

 

برندسازی طراحی سایت یا همان  وب برندینگ از گام های مختلفی تشکلیل شده است که به موجب آن معرفی نام تجاری کسب وکار و طراحی سایت شما را به دنبال دارد. طراحی وب سایت حرفه ای ، سئو سایت و بهینه سازی سایت ، گرافیک سایت حرفه ای ، ایمیل مارکتینگ ، بنر تبلیغاتی ، شرکت در شبکه های اجتماعی ، شرکت در فروم ها و انجمن های مرتبط تخصصی و نیز ویدیو مارکتینگ از اقداماتی است که در وب برندینگ طراحی سایت شما اجرا می گردد.

 

 

ویدیو مارکتینگ در طراحی سایت

 

چگونه می تواند پروسه ویدیو مارکتینگ را انجام داد. در پاسخ می توان بیان نمود که فراهم نمودن فایل های ویدیو به واسط نرم افزارهای تولید فایل ویدیوای مانند افترایفکت ، movie maker و دیگر نرم افزارهای کاربردی می توان فایل های ویدیو خود را در جهت برندسازی طراحی سایت ایجاد نمود. محتوای فایل ویدیو اغلب می تواند در حوزه آموزشی و یا نکات نکاتی در حوزه تخصص کسب وکارشما و نیز طراحی سایت شما باشد. برای مثال اگر کسب وکار شما در حوزه طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت می باشد تولید فایل ویدیوای در محتوای آموزشی طراحی وب سایت و سئو وب سایت می تواند عملکرد مناسبی باشد.

 

 

اشتراک گذاشتن فایل ویدیوای

 

حال پس از تولید فایل ویدیو خود می بایست آن را در اجتماعات و محیط های مناسبی به اشتراک گذاشت. این محیط ها می توانند طراحی سایت های پربازدید باشند. طراحی وب سایت هایی که در حوزه اشتراک فایل ویدیوای فعالیت می نمایند مانند یوتوپ و آپارات قدرت خاصی در ویدیو مارکتینگ خواهند داشت. علاوه بر اینها نشر خبر در دیگر طراحی سایت ها و درج فایل ویدیو در آن نیز گام موثر دیگری خواهد بود. درج لینک طراحی سایت ، یو ار ال طراحی وب سایت و نیز برندو نام تجاری شما تمامی مواردی است که در ویدیو مارکتینگ به منظور برندسازی طراحی سایت شما صورت می گیرد.

 

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید