طراحی سایت


 

 

 

 

 گوگل چگونه کار می کند؟

گوگل چگونه طراحی سایت ها را رنکینگ می نماید؟ چگونه گوگل براساس کلمه کلیدی خاصی که کاربر درج می نماید لیستی از لینک طراحی وب سایت ها را ایجاد می نماید. اما در حقیقت چگونه عمل می نماید و به رنکینگ طراحی سایت ها می پردازد. اسپایدرهای گوگل به طور مرتب طراحی سایت ها را مورد کاوش قرار می دهند و صفحات موجود در طراحی وب سایت ها را پس از کاوش ایندکس می نماید. این پروسه ایندکس نمودن، در معنای ذخیره اطلاعات صفحه  در پایگاه داده گوگل می باشد.

 

 

ایندکس نمودن صفحات در گوگل

 

گوگل کلمات کلیدی ، عنوان صفحه ، تعداد تکرار کلمه کلیدی را تمامی در نظر می گیرد و براساس دیگر متریک ها به رنکینگ طراحی سایت در مقابل دیگر طراحی وب سایت ها می پردازد. برای مثال فرض نمایید کلمه کلیدی سایت شما طراحی سایت می باشد. در این صورت قرار دادن عنوان صفحه یا همان تگ تایتل به نام طراحی سایت موجب می شود که گوگل صفحه شما را با این کلمه کلیدی بشناسد. در کنار آن تعداد تکرار کلمه کلیدی طراحی سایت و نیز وجود تگ h1 , h2 ,h3  و غیره که در آن کلمه کلیدی طراحی سایت وجود داشته باشد موجب نمایش ارتباط بیشتر سایت شما با کلمه کلیدی طراحی سایت می شود. در کنار این، متریک های دگیر مانند لینک های خارجی ، اعتبار دامنه ، عمر سایت ، عملکرد سایت ، زنده بودن سایت و دیگر المان های سئو موجب قرارگیری طراحی وب سایت در رنکینگ بالاتر نسبت به دیگر سایت ها می شود و یا بعبارتی سایت شما سئو قوی تری را در آن کلمه کلیدی خواهد داشت.

 

 

شناساندن سایت به گوگل

 

اسپایدرهای گوگل مرتب به سایت ها براساس میزان به روز رسانی و فعالیت سایت سر می زنند و محتوا و مطالب درج شده را براساس کلمات کلیدی انتخابی و نیز محتوا رنکینگ می نمایند. برای شناساندن طراحی وب سایت خود می توانید از ابزار وب مستر استفاده نماید و با ورود به آدرس گوگل وب مستر و درج لینک طراحی وب سایت خود را آن، سایت خود را به دایرکتوری گوگل وارد نمایید و بلافاصله در نتایج جستجو قرار گیرید.

 

 

 

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید