چک لیست های بین المللی سئو چیست؟

چک لیست های سئو و متریک های سئو بین المللی که در گوگل برای تمامی زبان ها و برای تمامی طراحی سایت ها در کشورهای مختلف استفاده می گردد چه مواردی می باشند. آیتم هایی که برای تمامی صاحبان طراحی وب سایت قابل هضم باشد و انجام آن در تمامی پروسه های سئو سایت اعمال می گردد چیست. بدین منظور چک لیست های بین المللی سئو تعریف گردیده است که انجام گام به گام این مراحل می تواند کاربران ما را در سطح بین المللی ایجاد نماید.

 

 

چک لیست های بین المللی سئو

 

آیا طراحی وب سایت شما می تواند سئو بین المللی داشته باشد؟

ترافیک سایت شما و کاربران شما چه کسانی و در چه موقعیت مکانی، کشوری ، شهری و یا چه زبانی می باشند. یا کاربران و بازدید کننده از دیگر کشورها دارید. یا مخاطبین طراحی سایت شما می توانند از دیگر زبان های بین المللی باشند. کلمات کلیدی نیز موردی است که می تواند مورد توجه قرار گیرد . آیا کلمات کلیدی طراحی سایت شما در دیگر زبان ها و ملیت ها می توانند جستجو گردند. با در نظر گرفتن این آیتم ها می توانید در خصوص ایجاد محتوای طراحی سایت خود در دیگر زبان ها اقدام نمایید و با جذب کاربران بالقوه موجب افزایش ترافیک طراحی وب سایت خود شوید.

 

 

آیتم های سئو بین المللی در طراحی سایت

 

پس از شناخت این موضوع که طراحی سایت شما می تواند کاربرانی در دیگر زبان ها و کشورها داشته باشد این مورد را به واسط تگ ها و متاتگ ها در کد صفحات طراحی وب سایت خود لحاظ نمایید. متاتگ زبان ، و قرار دادن زبان و کلمات کلیدی در زبان انتخابی در تگ عنوان و توضیحات می تواند در رنکینگ صفحه موثر عمل نماید و در بهینه سازی سایت موثر باشد.

 

 

آنالیز رفتار کاربران در دیگر زبان ها

 

پس از تولید محتوا در دیگر زبان ها و انجام پروسه سئو سایت برای کلمات کلیدی آن ، رفتار کاربران سایت را آنالیز نمایید. گوگل آنالیز می تواند کاربران شما و اینکه چه صفحاتی از طراحی سایت شما را مشاهده می نمایند و اینکه از چه کشور و با چه آی پی وارد سایت شما می شوند را نشان دهد. اگر کاربران شما در محتوای ایجاد شده در دیگر زبان های انتخابی در طراحی سایت شما کاوش می نمایند می توانید به این موضوع دست یابید که طراحی سایت شما می تواند پتانسیل بالقوه در جذب ترافیک در دیگر زبان ها داشته باشد که در نتیجه امر اثرگذاری در سئو وب سایت و  بهینه سازی وب سایت شما خواهد داشت.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید