تکنیک های سئو برای افزایش ترافیک چیست؟

افراد با اهداف مختلف اقتصادی ، آموزشی ، فرهنگی و غیره اقدام به طراحی سایت می نمایند. جذب ترافیک به سمت طراحی وب سایت می تواند فرصت های بازاریابی را برای شما فراهم نماید. از این رو مدیران سایت همواره به دنبال روش هایی برای افزایش ترافیک می باشند. یکی از قدرتمندترین روش های افزایش ترافیک استفاده از تکنیک های سئو می باشد که در واقع طراحی وب سایت را مطابق الگوریتم های گوگل پیاده سازی می نماید. اما چگونه خواهیم توانست به واسط تکنیک های سئو افزایش ترافیک را به سمت سایت منجر شویم. در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

 

 

تولید محتوا

 

تولید محتوا به طور مرتب زنده بودن سایت را به گوگل می فهماند از یکی از اصول سئو سایت و بهینه سازی سایت می باشد. اما در کنار آن، تولید محتوا یا همان مفهوم بازاریابی محتوا موجب جذب ترافیک می شود. افراد به واسط جستجو کلمات کلیدی و یا تیتر موضوعی به لیستی از لینک سایت ها دسترسی می یابند. بنابراین لحاظ نمودن اصول سئو در محتوا موجب افزایش ترافیک می گردد. انتخاب تیتر موضوعی مناسب برای محتوا می تواند عامل موثری در جذب نظر کاربر گردد پس بنابراین عناوین مناسبی را برای محتواهای منتشر شده در طراحی وب سایت خود انتخاب نمایید تا موجب جذب کاربران شود.

 

 

شبکه های اجتماعی

 

انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی موجب لینک سازی خارجی می گردد که در تقویت رنکینگ محتوا اثرگذار می باشد و از سویی دیگر این به اشتراک گذاری محتوا می تواند هدایت کاربران را به سمت سایت ایجاد نماید و افزایش ترافیک را منجر گرداند.

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید