بازاریابی محتوا یا سئو، کدامیک!

 

 

 

 

 عنوان بازاریابی محتوا در مقابل سئو بسیاری از سئوکاران را مورد چالش قرار داده است. اینکه اقدام به انجام کدامیک می تواند عملکرد و اثرگذاری لازمه را در سئو سایت و بهینه سازی سایت داشته باشد. اگر بخواهیم به این سوال که بین سئو و بازاریابی محتوا کدامیک اثرگذاری بیشتری را دارد باید جواب دهیم که بازاریابی محتوا و سئو هم راستای هم می باشند و یا به عبارتی بازاریابی محتوا زمینه ساز سئو خواهد بود و با ادامه آن بهینه سازی وب سایت خود را خواهید داشت.

 

 

استراتژی بازاریابی محتوا

 

بازاریابی محتوا با تولید و انتشار محتوا در حوزه کسب وکاری خاص و مشخص می باشد. تهیه محتوای با کیفیت که مرتبط با حوزه کسب وکاری شما باشد و نیز به اشتراک گذاری آن در دیگر محیط ها مانند فروم ها و شبکه های اجتماعی می تواند کاربران بسیاری را به سمت طراحی سایت شما هدایت نماید و علاوه بر آن درج لینک محتوا در دیگر محیط ها می تواند اعتبار را به محتوا شما بخشد که اثرگذاری در رنکینگ شما خواهد داشت. در واقع مشاهده نمودید که با استراتژی محتوا توانسته اید اثرگذاری در سئو وب سایت خود داشته باشید. در ادامه اهداف بازاریابی محتوا را بیان می نماییم.

 

برندسازی و آگاهی دیگران از کسب وکار شما

سودآوردی

جذب ترافیک

سودآوری

به واسط استراتژی محتوا می توانید ترافیک بیشتری را به سمت طراحی وب سایت خود هدایت نمایید که در نتیجه امر سودآوری و اهداف اقتصادی را برای شما به دنبال خواهد داشت. در کنار آن تقویت برندینگ به واسط آشنایی افراد با نام کسب و کاری شما ایجاد می گردد.

 

 

پروسه سئو

 

سئو به منظور بهبود رنکینگ طراحی سایت شما در موتور جستجو اعمال می گردد که در نتیجه امر هدایت کاربر و نیز  کسب سودآوری را برای کسب وکار شما به دنبال خواهد داشت. اهداف سئو و مزایایی که بهینه سازی سایت برای شما به دنبال دارد موارد زیر می باشد.

بهبود رنکینگ در موتور های جستجو

جذب ترافیک به سمت سایت

کسب درآمد

همانطور که مشاهده می نمایید اهداف و مقاصدی که بازاریابی محتوا و سئو اجرا می نمایند مشابه و یکسان به هم می باشند. حال میان بازاریابی محتوا و سئو کدامیک برنده بازی می باشند. برای یافتن پاسخ این سوال پارگراف بعدی را توجه نمایید.

 

 

برتری میان بازاریابی محتوا و سئو

 

برنده میان بازاریابی محتوا و سئو کدام می باشد یا بعبارتی کدام یک می تواند اثرگذاری بیشتری داشته باشد. پاسخ به این سوال باید اینطور بیان شود که بازاریابی محتوا و سئو همراستای هم می باشند و اینکه کدامیک می تواند به عنوان استراتژی انتخابی شما در طراحی سایت باشد باید بیان نمود که اگر بازاریابی محتوا را اعمال نمایید به انجام سئو موفق خواهید شد و همچنین اگر سئو را بخواهید پیاده سازی نمایید باید بازاریابی محتوا را اعمال نمایید.

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید