متدهای مارکتینگ آنلاین در سال های اخیر

 

 

 

 

وب مارکتینگ یا آنلاین مارکتینگ همواره در این تلاش می باشد که از بستر اینترنت برای کسب سودآوری بیشتر اقدام نماید. روش های متعدد بازاریابی آنلاین می تواند با توجه به کسب وکار شما هر یک اثرگذاری متفاوتی را داشته باشد که در این میان انتخاب روش مارکتینگ نیازمند تصمیمات استراتژیکی خواهد بود. در ادامه لیستی از روش های مارگتینگ نوین را بیان می نماییم.

 

 

تجربه کاربر

 

تجربه کاربر و حسی که کاربر در طراحی سایت ما دارد به عنوان اصولی در مارکتینگ عنوان می شود زیرا که تمایل کاربر به ماندن در طراحی وب سایت شما را منجر خواهد شد. در نظر گرفتن نیاز کاربران در صفحات طراحی سایت موجب خواهد شد که المان های صفحه را بدین منظور چیدمان نماییم .

 

 

سئو سایت

 

سئو سایت و بهینه سازی سایت تطبیقی سایت براساس الگوریتم های گوگل می باشد که موجب نمایش سایت در صفحه اول نتایج جستجو گوگل می شود. موتورهای جستجو به عنوان قدرتمندترین بازاریابان اینترنتی شناخته می شوند و از این رو بسیاری تمرکز خود را بر روی اعمال سئو قرار می دهند.

 

 

گوگل ادورز

 

گوگل ادورز موجب خواهد شد لینک طراحی سایت شما در نتایج جستجو به نمایش گذاشته شود. در واقع در ازای پرداخت هزینه خواهیم توانست، کاربران را به سمت طراحی وب سایت خود جلب نماییم. ورود افراد به سایت می تواند فرصت های مارکتینگ را برای شما ایجاد نماید.

 

 

تبلیغات بنری

 

تبلیغات بنری که با درج بنر در دیگر سایت ها می باشد نیز از دیگر متد های مارکتینگ می باشد زیرا که زمینه فعالیت و کسب وکاری شما را در قالب بنر تبلیغاتی بیان می نماید و همچنین امکان هدایت کاربران را نیز منجر خواهد شد.

 

 

تبلیغات کلیکی

 

تبلیغات کلیکی نیز نوع دیگر از متدهای بازاریابی می باشد. افراد به ازای تعداد کلیک هایی که بر روی تبلیغاتی می گردد مبلغ را پرداخت می نمایند.

 

 

شبکه های اجتماعی

 

شبکه های اجتماعی به عنوان محیطی که کاربران بسیاری در آن در حال فعالیت می باشند موجب خواهد شد که افراد بسیاری به سمت طراحی سایت شما هدایت گردند و نیز با زمینه کسب وکاری شما آشنا شوند.

 

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید