توقف هرچه سریعتر ترفندهای سئو کلاه سیاه-شماره 2 

در مقاله شماره 1 (توقف هرچه سریعتر ترفندهای سئو کلاه سیاه) در جهت آشنایی با این ترفندها و اثرات سوء آن در بهینه سازی سایت مواردی را لیست نمودیم که در ادامه باقی آنها را شرح می دهیم.


1-صفحات مبادله:

توقف کسب صفحات ایندکس شده و رتبه دار و سپس تغییر کلی صفحه و طراحی سایت. جایگزین این مورد، بروزرسانی مرتب صفحه، در حالی که تمام موضوعات صفحات بی نقص را، نگه داشته اید.

2-یادداشت های اسپم:

عدم ارسال لینک هایی به عنوان یادداشت های تصادفی در بلاگ ها برای افزایش کمیت لینک های داخلی و سئو داخلی، و در عوض ارسال یادداشت هایی که مناسب و مرتبط با ارسال های بلاگ و مقالات هستند.

3-بلاگ های اسپم:

عدم استفاده از نرم افزارهای تولید متن های منقضی در ساخت سایت که شامل عبارات کلیدی برای کسب بازدیدکننده کلیک کن روی تبلیغات. با صرف وقت و نگارش بلاگ ها و مقالات معتبر و تازه و یونیک(یکتا) مانع از انجام این اشتباه گردید.


4-اسپم های بازتاب یا دنبالک:

زمان انتشار مطلبی در وبلاگ خود، در صورت استفاده از مطالب وبلاگ دیگر و ارجاع به مطلب آن از طریق لینک، از نظر اخلاقی اعلام این استفاده، با بکارگیری اسپم های بازتاب یا دنبالک در طراحی وب سایت یا نوشته ای در انتهای بلاگ خواهد بود. حال با درک معنای این مورد توصیه به عدم سوءاستفاده از بازتاب ها برای لینک به بک لینک های غیرمرتبط در وبلاگ ها می گردد. اجازه دهید که نویسنده بلاگ ها از ارسال ها و پست هایی که از منابع مورداعتماد رجوع شده اند آگاه گردند.


5-اسپم های رجوع کننده:

عدم تبلیغ سایتی با ساخت درخواست های تکراری با استفاده از آدرس رجوع کننده تقلبی به سایتی که ارجاع پخش تبلیغ نیست.


6-مزرعه ای از لینک:

به جای پیدا کردن لینک از سایت هایی با محتوای بی کیفیت و غیرمرتبط درخواست لینک از سایت های با کیفیت بالا که ارتباط قانونی بین دو سایت نیز هست، برای بهبود دیده شدن در نتایج جستجو و سئو سایت استفاده کنید.


7-ربودن URL:

هرگز به ثبت نام دامنه ای که گونه ای غلط املایی از نام دامنه رقیب یا برند مشهور دیگری است برای فریب بازدیدکنندگان نپردازید.


8-دامنه ای طولانی:

از ثبت نام دامنه ای با ترکیبی از تعدد کلمات تجاری بپرهیزید، و در عوض با جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با حوزه کاری خود، نام دامنه ای را انتخاب کنید که ماندگاری و به یادآوری آسانتری داشته و مرتبط با محتویات سایت است و گامی مثبت در بهینه سازی وب سایت خواهد بود.

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید