3 فاکتور تعیین کننده نیازهای سئو سایت

 

صاحبان مشاغل آنلاین در فرآیند کسب و کار و بازاریابی آنلاین پی به ارزش بهینه سازی سایت خواهند برد و این نیاز پیوسته روبه افزایش خواهد بود. حال درک این موضوع که این افراد قبل از پذیرش سئو، در پی تامین کدام نیازها و انتظارات هستند مسئله ای اساسی است.

مقوله سئو سایت شامل موارد متعددی چون نظریه محتوا داخلی، تکنیک های ارزیابی، پست های بلاگ، نظریه بهبود تغییر، لینک سازی و .....
بنابراین با اطمینان از آنچه مدنظر است، بر روی بخش مهمتر خدمات بهینه سازی وب سایت تمرکز نموده تا روند حصول کسب نتیجه سریعتر گردد.


3 فاکتور کلیدی که برای ارزیابی نیازهای سئو باید مدنظر داشت:


1-اهداف تجاری:

اهداف تجاری و کسب وکار همواره باید در اولویت اول باشد. با درک کامل اهداف و برنامه های بلند مدت حوزه کاری، تعیین اینکه کدام خدمات سئو، مناسب نیازهای اهداف و فعالیت است آسانتر خواهد شد. به عنوان مثال اگر در پی ایجاد تغییر در ساخت سایت برای افزایش آگاه سازی محصولات و خدمات خود هستید یا می خواهید جریمه شدن توسط گوگل را رفع نمایید و یا دنبال بهبود موقعیت خود در نتایج جستجو هستید بسته به هدف و نیاز شماست که مشخص خواهد شد نیازمند پیاده سازی کدام استراتژی مقوله سئو وب سایت در سایت خود هستید.


2-عملکرد موجود:

فاکتور دیگری که باید در نظر داشت، عملکرد موجود سایت است. در زمان ارزیابی مشتریان بالقوه، با درنظر گرفتن داده های تحلیلی آنها، زمینه ترافیک و میزان تغییر طراحی وب سایت فراهم می گردد. به تحلیل و بررسی نحوه عملکرد سایت در طول سال گذشته بپردازید. مطالعه ترفندهای ترافیک و تغییر طراحی سایت و یا هر داده دیگر در تشخیص نیازهای سایت کمک خواهد کرد و بدین وسیله می توان هزینه لازم برای رفع نیازها را تخمین زد.


3-محدودیت منابع:

همواره از محل دقیقی که نیازمند کمک هستید آگاه باشید. دسترسی به منابع، زمان شروع برنامه الزامی است.
در پایان باید به یاد داشت که باید فردی واقع بین بود. مثلا اگر احتیاج به قراردادن محتوا در سایت است و امکان ایجاد محتوا توسط خود شخص وجود ندارد، احتمالا نیاز به اعتماد و تکیه به تیم یا شخص سئوکار است و در صورت داشتن تیم نگارش محتوا باید از اینکه این تیم در نگارش مطالب مرتبط با حوزه کاری از کلمات کلیدی مدنظر شما استفاده خواهند کرد، اطمینان حاصل کرد.

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید