رازهای فیلترهای رنگی در طراحی وب سایت


هر شخصی با یک تلفن همراه هوشمند می تواند عکسی گرفته ، برخی از فیلتر ها را روی آن اعمال کرده و سپس آن را به اشتراک بگذارد. این مسئله شهرتی بد از فیلتر در برخی از موارد به وجود آورده ، اما اگر از فیلترها به درستی استفاده شوند یک عکس متوسط به عکسی حرفه ای و هنری تبدیل خواهد شد. از فیلتر های css نیز می توان برای متحد کردن حجم زیادی از عکس ها که از منابع مختلف گرفته شده اند ، با ظاهری یکپارچه استفاده کرد.


نقش فیلتر های رنگی در طراحی وب سایت :


برای اکثر طراحان وب سایت ، داشتن صفحات وب با طراحی خوش آیند ( که جذب مخاطب ، بهبود در سئو و بهینه سازی وب سایت را به همراه خواهد داشت ) یکی از مهم ترین اهداف نهایی می باشد. استفاده ماهرانه از فیلتر های رنگی ، روشی موفق در جذابیت بخشیدن به طراحی وب سایت است.


تثبیت و پیشرفت در طراحی :


با بکارگیری نکات کوچک و ساده مانند رنگ ها و گرادیان ها می توانید قدرت خلاقیت خود را به نمایش گذاشته و ظاهر وب سایت خود را به صورت فوق العاده ای بهبود ببخشید.
طراحان سایت ثابت کرده اند در طراحی سایت کار با فیلترهای رنگی تصاویر شگفت انگیز و گرافیک های پیچیده ای را در اختیار شما قرار می دهند. با استفاده از این روش وب سایت قدرت جدیدی گرفته و بهتر به ایستادگی خود ادامه می دهد. بنابراین می توان گفت فیلترهای رنگ راه حلی ضروری و مناسب برای تثبیت طراحی های مختلف می باشد.


نکاتی در رابطه با فیلترهای رنگ :


•    فیلترهای رنگی ظاهری تازه و به دور از زیاده روی را به یک وب سایت می بخشند.
•    این فیلتر ها قادر به القاء احساسات مختلف در وب سایت می باشند.
•    با توجه به عملکرد این فیلتر ها به عنوان صفحه نمایشی پوششی با کدورت پایین ، برای افرادی که تمایل به بخش ویدئویی دارند ، سودمند می باشد.
•    و اما نکته نهایی ، فیلتر های رنگی پایه ای محکم برای اضافه کردن رنگ پیش زمینه ایجاد می کنند و موجب افزایش قابلیت خواندن محتوای سایت می شوند. این روش در سایت هایی با پایه سفید نتیجه بهتری به همراه داشته و کنتراست زیباتری به سایت می بخشد.


مزایا استفاده از فیلترهای رنگ :


فیلتر های رنگی مزایای بسیاری به همراه دارند . برخی از آن ها به شرح زیر می باشند:
•    موجب افزایش جذابیت در طراحی و ساخت سایت می گردد .
•    با روشی ایده آل به انتقال احساسات کمک می نمایند.
•    داشتن تمرکز بر پس زمینه اصلی در حین بهبود عناصر موجود در پیش زمینه مانند انیمیشن و مطالب دیگر.
چگونه این فیلترها به شما کمک می کنند؟
یک طراح وب توانایی دست کاری گرادیان و ایجاد اثرات فوق العاده و جالبی در رابطه با رنگ ها می باشد. علاوه بر این طراح می تواند پس زمینه را با استفاده از رنگ و گرادیان غنی سازی نماید. گرادیان ظریف اثرات قابل توجهی در تمام صفحات وب سایت خواهد داشت و سایت را برای بازدیدکنندگان جذاب تر می سازد و موجب بهبود در سئو وب سایت و بهینه سازی سایت می گردد. لوگو ، شعار ها و سایر عناصر را می توانید با کمک فیلتر های رنگی برجسته سازید و به تعادل بهتر رنگ ها کمک کنید. وقتی یک طراح از فیلترهای رنگی استفاده می کند طرح بندی بسیار زیبا و حیرت انگیزی به وجود می آورد. به طور کل اگر قصد استفاده از این فیلتر ها را دارید پیچیدگی و جذابیت را به سایت خود اضافه خواهید کرد و به طور غیر مستقیم باعث بهبود در سئو سایت نیز می شوید.

 

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید