طراحی سایت


 

بهینه سازی سایت


سئو سایت در واقع بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو می باشد و در سال های اخیر یکی از مهم ترین و اساسی ترین نکات برای هر شرکت و کسب و کاری در دنیا به حساب می آید. بهینه سازی وب سایت روشی مناسب و کارآمد در جذب مخاطب و افزایش مشتری است و طبق آمارهای موجود بهترین و مفید ترین روش کسب و کار آنلاین در دنیا ، سئو سایت توسط کلمات کلیدی است. برای داشتن جایگاهی پایدار در رتبه های اول تا سوم گوگل به برنامه ریزی صحیح و صبر و حوصله نیاز است چراکه سئو سایت ،پروسه ای زمان بر می باشد. رقابت برای کسب رتبه یک در موتورهای جستجو بالا است از این رو بسیاری از کمپانی ها برای دستیابی به این رتبه به بهینه سازی وب سایت روی آورده اند. به طور کل می توان گفت برای افزایش مخاطب و درآمد به سرمایه گذاری در سئو نیاز است. اما سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که آیا انجام فرآیند بهینه سازی سایت و سئو بهتر است به شرکت متخصص سئو سپرده شود یا در خود شرکت صورت بگیرد؟


بهینه سازی سایت توسط سئو کاران مجرب در شرکت :


اولین کار یافتن فردی متخصص در زمینه سئو است. وقتی از یک متخصص سئو توقع دارید تنها روی سایت شما کار کرده و دیگر پروژه های خود را رها ساخته و نتیجه ای مطلوب نیز برای شما رقم بزند ، به طور قطع باید حقوقی مناسب و بالا برای وی در نظر بگیرید. متخصص سئو از ابتدای طراحی سایت باید در پروژه باشد و به صورت مداوم برای رسیدن به رتبه اول در مرورگر گوگل و نگه داری و حفظ این رتبه تلاش نماید.


بک لینک ها :


انتشار مداوم رپورتاژ آگهی منجر به بالا ماندن در رتبه بندی و دریافت بک لینک از معتبر ترین وب سایت ها می گردد.


محتوا :


اساسی ترین نکته در تمامی کلاس های سئو در سراسر دنیا دسته اول بودن مطالب و محتوای سایت است. به عبارت دیگر مطالب سایت نباید کپی شده از سایر سایت ها باشد.


آپدیت وب سایت :


برای داشتن وب سایتی موفق به طور روزانه سایت و مطالب خود را به روز رسانی کنید.


بهینه سازی سایت توسط کمپانی های متخصص در سئو :


ابتدا شرکتی متخصص و متعبر در زمینه سئو پیدا کنید.
هزینه بهینه سازی سایت با توجه به تعداد کلمات کلیدی و شرایط هر وب سایت متغیر می باشد.
برای حفظ موقیت و جایگاه خود در گوگل قرارداد 5 ساله ببندید و به طور مداوم هر 5 سال آن را تمدید کنید.


محتوا :


به دنبال شرکتی باشید که در کنار خدمات بهینه سازی وب سایت و سئو ، در تبلیغات اینترنتی نیز فعال و برای وب سایت شما محتوایی تولید نماید که هم از نظر رتبه گوگل و هم از نظر تبلیغات مناسب باشد. برای دست یابی به موفقیتی قطعی ، شرکتی که انتخاب کرده اید باید در خصوص کانتنت مارکتینگ نیز فعال و حرفه ای باشد.


آپدیت منظم :


در قرارداد ، شخصی که به روز رسانی سایت بر عهده وی خواهد بود را مشخص سازید. در نتیجه بهتر است هر چه سریع تر تصمیم خود را در رابطه با روش سرمایه گذاری در بهینه سازی سایت بگیرید.

 

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید