طراحی سایت


طراحی سایت


یکی از روش های راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، ساخت "فروشگاه آنلاین" می باشد . هر سایتی که بتواند محصولی را معامله کند و به یک درگاه اینترنتی متصل باشد در دسته فروشگاه های آنلاین قرار می گیرد .


برای داشتن فروشگاه آنلاینی موفق رعایت اصول زیر الزامی می باشد :


•    به وجود آوردن حس اعتماد در کاربران با ارائه اطلاعات کافی درباره فروشگاه
•    طراحی و ساخت سایت راحت و مورد پسند کاربر . به صورتی که کاربر بتواند با کمترین تعداد کلیک به موضوع مورد نظر خود برسد.


طراحی سایت فروشگاهی مورد پسند کاربران :


یکی از مهم ترین و اصلی ترین نکات در راه اندازی یک کسب و کار آنلاین طراحی وب سایت متناسب و مطابق با تجربیات کاربران می باشد. در یک طراحی سایت علاوه بر زیبایی سایت باید به راحتی و سهولت کاربران در استفاده از وب سایت نیز توجه داشت. یکی از مسائل مهم در این زمینه ، توجه به اولین بخش از وب سایت که مخاطب در بدو ورود با آن مواجه می گردد ، می باشد. طبق تحقیقات به عمل آمده در وب سایت های ایرانی ، بخش های وسط سمت راست و مرکز صفحه  اولین مکان هایی می باشد که مخاطب به آن ها توجه می کند. از این رو با تمرکز بر این دو بخش می توانید مخاطب را به بازدید از دیگر صفحات خود دعوت کنید.


استفاده از تصاویر ، ویدئو ها و محتوای قوی :


استفاده از ویدئو در معرفی محصولات و خدمات بسیار کاربردی می باشد زیرا کاربران استقبال بیشتری از این نوع اطلاعات در وب سایت دارند. هم چنین استفاده از تصاویری که جزئیاتی از محصول را در اختیار کاربر قرار دهد نیز یکی از روش هایی می باشد که کاربر را تشویق به خواندن ادامه مطلب می نماید.


سئو و بهینه سازی وب سایت های فروشگاهی :


بعد از طراحی سایت فروشگاهی نوبت به سئو سایت و بهینه سازی سایت فروشگاهی خواهد رسید. در سایت های فروشگاهی سئو روی مجموعه ای از کلمات که هیچ یک از آن ها در یک حیطه کاری نمی باشند انجام می گیرد . هم چنین در سئو وب سایت های فروشگاهی رعایت سرعت بارگذاری و بهینه سازی ساختار وب سایت بسیار حائذ اهمیت می باشد .

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید