راهبرد صحیح برای طراحی وب سایت جدید


آیا تا به حال وب سایت تان را با رقبا مقایسه نموده اید ؟ احتمالا برای رسیدن به جواب این سوال رتبه وب سایت خود را در موتور های جستجو بررسی خواهید نمود . اما در واقع بررسی اثرگذاری وب سایت بسیار مهم تر از زیبایی شناسی سایتاست . از این رو می بایست عملکرد وب سایت را مورد بررسی قرار دهید . برای شروع باز طراحی وب سایت می بایست افق دیدتان را گسترش داده و نقاط ضعف و قوت محتوا ، راه کار های رسانه های اجتماعی ، جذب مخاطب و طبقه بندی ها را مورد بررسی قرار دهید .


بررسی وضعیت درونی وب سایت :


اولین قدم برای داشتن باز طراحی سایت موفق ، نگاه داخلی به وب سایت می باشد . هدف از باز طراحی وب سایت ، بهبود بخشیدن به تاثیر کلی وب سایت می باشد . به عبارت دیگر هدف از طراحی مجدد بهبود کمک های مردمی ، نرخ تبدیل ، ثبت نام و عضویت در وب سایت و... می باشد . استفاده از تصویر ، رنگ ، ویدئو و برند سازی تنها ظاهر طراحی و ساخت سایت مجدد می باشد .


دنیای رقابت :


پس از بررسی داخلی وب سایت یکی از اولین اقدامات ، بررسی وب سایت رقبا می باشد . طی این امر متخصصان سعی در یافتن نقاط قوت و ضعف رقبا خواهند پرداخت و از آن ها برای طراحی مجدد الگو می گیرند . در این بخش کاراکتر هایی هم چون برچسب گذاری و نام گذاری ، طبقه بندی ، درخواست برای اقدام ها ، رسانه های اجتماعی و منابع مورد بررسی قرار می گیرند .


از بیرون به وب سایت نگاه کنید :


اگر می خواهید وب سایتی با بهترین دیدگاه داشته باشید می بایست از بیرون نیز به قضیه نگاه کنید . دنبال اطلاعات غیر منتظره باشید هم چنین از حوزه های کاری دیگر تحقیق کنید . رسانه های اجتماعی نیز در روند تحقیقات بسیار مهم می باشند . ترکیب شبکه های اجتماعی و وب سایت رقبا و هم چنین زمان بندی ارسال مطالب آن ها را مورد بررسی قرار دهید .

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید