چگونه وب سایت خود را به صورت حرفه ای سئو کنیم ؟


در سئو سایت حرفه ای وب سایت شما برای موتور های جستجو گر به صورت حرفهای بهینه سازی خواهد شد . البته همیشه یافتن یک سئو کار ماهر کار چندان آسانی نخواهد بود .


سئو چیست و چه کاربردی دارد ؟


در ابتدا کمی درباره بهینه سازی وب سایت توضیح خواهیم داد . هر شخصی ممکن است در ذهن خود توضیح یا تصویر خاصی از سئو داشته باشد ، برخی می گویند سئو تنها برای گوگل می باشد و برخی دیگر به عنوان علمی کاربردی و کوچک به آن نگاه می کنند و علم بسیار محدودی درباره این موضوع دارند و این مبحث را شامل بهینه نمودن تگ ها می دانند . دسته ای دیگر بر این باورند که سئو وب سایت تنها 10 درصد از موفقیت سایت رابه همراه خواهد داشت .به طور کل می توان گفت بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجوگر و رسانه های اجتماعی و افزایش بازدید از وب سایت و رتبه دار شدن در ویدیو های وب سایت های اشتراک ویدیو و رتبه دار شدن در قسمت تصاویر موتورهای جستجوگر و برند سازی برای موفقیت و بسیاری از این موارد که شاید یک مطلب جدا میتوان برایش نوشت شامل می گردد.


سئو وب سایت به صورت حرفه ای :


به طور کلی سئو سایت محدودیت زمانی و مکانی نخواهد داشت. به عبارت دیگر فردی که برای سئو وب سایت زمانی دقیق مشخص می نماید ، اشتباه می کند از طرفی فردی که می گویند رتبه اول گوگل مطعلق به شماست باز هم اگر برای یک مدت زمان تعیین نماید اشتباه است . از این رو سئو برای کلمات کلیدی که از رقابت کم تری برخوردارند نیاز به پشتیبانی شاید 6 ماهه داشته باشند و برای کلمات کلیدی پر رقابت پشتیبانی به صورت ماهانه و در برخی موارد به صورت هفتگی می باشد . از طرف دیگر یک سئو کار باید محدود زمانی مشخص نماید به طور مثال ما بین 3 تا 9 ماه با در نظر داشتن این نکته که ممکن است وب سایت شما در 2 هفته صفحه اول گوگل باشد یا در بعضی مواقع بیشتر از 9 ماه طول خواهد کشید.

ارتباط با ما

  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید