تبلیغات در گوگل ضامن رونق کسب و کار شما  


امروزه رقابت در کسب و کارهای مختلف به شدت افزایش یافته است و هر مجموعه ای درشغل خود از هیچ تلاشی برای بهترین بودن و حرف اول زدن رویگردان نیست. تبلیغات اصولی، بلندمدت و هدفمند راهی سریع و موثر برای مقابله با فشار رقبا در بازار می باشد و به بهبود فروش شما می افزاید، تبلغات نقش عمده ای در افزایش سطح استاندارد زندگی مردم و همچنین پویایی به همراه دارد و باعث اشنایی بیشتر مشتریان با محصولات شما و انواع کاربرد انها می شود. در این میان یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات که شاید خیلی از صاحبان صنایع از ان غفلت می کنند تبلیغات در گوگل می باشد . هدف تبلیغ در گوگل اشنایی سریع تر مشتریان با مجموعه شما و افزایش فروش و رونق کسب و کار شماست . تبلیغات در گوگل باعث دیده شدن هرچه بیشتر شما و سایت و محصولات شما خواهدشد ، از طرفی به دلیل افزایش وب سایت های مختلف مسلما نیاز به بازاریابی اینترنتی و به دنبال ان تبلیغ در گوگل نیز بیشتر از گذشته احساس می شود .از این طریق با توجه به بازدید میلیونی و بی نظیری که از سایت گوگل صورت می گیرد، به وسیله ی تبلیغ در گوگل مشتریان شما به راحتی و با کمترین هزینه شما را در صفحه اول گوگل پیدا میکنند انجه حائز اهمیت است  تبلیغات در گوگل باعث بهبود رتبه سایت شما در گوگل خواهد شد.


 
علل توجه صاحبان وب سایت ها به تبلیغات در گوگل:


1-    دستیابی به مشتریان حقیقی: از طریق تبلیغ در گوگل ،تبلیغ شما در گوگل نمایش داده می شود زمانی که کاربر روی ان کلیک می کند و وارد سایت شما می شود که واقعا به محصول یا خدمت شما نیازمند است در نتیجه بازدید کننده از سایت شما مشتری واقعی شماست.
2-    دستیابی به مشتریان خارجی از طریق تبلیغ در گوگل:یکی از نقاط قوت تبلیغات در گوگل این است که در هر کشوری که شما بخواهید نمایش داده می شود پس شما می توانید علاوه بر مشتریان داخل کشور مشتریان خارجی نیز داشته باشید و فروش خود را چندین برابر نمایید.
3-    کمتر بودن هزینه ی تبلیغ در گوگل در مقایسه با دیگر روش های تبلیغاتی : زمانی که در دیگر روش های تبلیغاتی مانند رادیو تلویزیون روزنامه یا مجله هزینه می کنید تا زمانی که مشتری به انها مراجعه نکند تبلیغ شما را نخواهد دید در نتیجه شاید هزینه شما در برخی مواقع بیهوده باشد اما در تبلیغات در گوگل شما هنگامی پول پرداخت می کنید که مشتری روی تبلیغ شما کلیک کرده باشد در نتیجه صددرصد تبلیغ شما توسط مشتری دیده خواهد شد.
4-    افزایش رونق کسب و کار صاحبان وب سایت ها: تبلیغات در گوگل باعث افزایش فروش شما می شود درنتیجه خواهید دید که تمایل شما به استمرار تبلیغ در گوگل بیشتر خواهد شد.
5-    استفاده بیشتر مشتریان از موتور جست و جوی گوگل: امروزه مشتریان بیشتر از گذشته برای یافتن محصول یا خدمت مورد نظرشان از گوگل استفاده می نمایند شما با  تبلیغ در گوگل دست برد را خواهید زد.


نقاط مثبت تبلیغ در گوگل:


1-    بازدید صدها میلیون کاربر از گوگل در روز برای جست و جوی محصول موردنظر
2-    با تبلیغ در گوگل مدت زمان نمایش و تعداد تبلیغ شما کاملا رایگان است و شما تنها با کلیک کاربر و هنگامی که وارد سایت شما شد پول پرداخت خواهید کرد.
3-    در انواع متداول تبلیغ مانند روزنامه و تلویزیون شما مجبور به پرداخت هزینه به صورت یکجا هستید اما با تبلیغات در گوگل شما فقط به ازای مشتریانی که محصول شما را جستجو و روی تبلیغ شما کلیک می کنند هزینه پرداخت می نمایید.
4-    در نرم افزار تبلیغ در گوگل به هیج عنوان امکان سو استفاده و تقلب و انجام کلیک های زیاد بر روی تبلیغ وجود ندارد و تمامی کسانی که روی تبلیغ شما کلیک می کنند مشتریان حقیقی شما هستند.
5-    با تبلیغات در گوگل می توانید روز و ساعت نمایش تبلیغ در هفته را مشخص نمایید.
6-    با تبلیغات در گوگل می توانید از طریق تعیین کلمات کلیدی هزینه های اگهی خود را هر چه بیشتر بهینه نمایید .
7-    با تبلیغ در گوگل می توانید برای یک گروه اگهی ، اگهی های متفاوت طراحی کنید و این به تشخیص این که کدام اگهی از نظر مشتری جذابتر بوده است کمک زیادی می کند.

 
تبلیغ در گوگل لازمه ی یک تحارت اینترنتی موفق است پس اگر میخواهید در وب و بازاریابی اینترنتی حرف اول را بزنید حتما تبلیغات در گوگل  را به گروه نونگار بسپارید تا شما را هر چه بهتر و سریعتر به سمت اهدافتان سوق دهیم. 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید