تاثیر تگ عنوان در بهینه سازی سایت

استفاده از تگ عنوان مناسب و افزایش رنکینگ سایت

تگ های عنوان در نتایج جستجوی مرورگرها در لینک اصلی به نمایش در می آیند . این تگ تأثیر زیادی بر میزان بازدید از وب سایت شما و رنکینگ آن می گذارد ، انتخاب تگ عنوان مناسب بسیار آسان است و تأثیر زیادی در موفقیت شما دارد . برای انتخاب تگ عنوان باید چند نکته را مد نظر قرار دهید :
اولین مورد این است که آیا اسم شرکت و یا نام تجاری می تواند دارای تگ عنوان باشد ، که باید گفت اگر نام تجاری شما خیلی خاص باشد و در زمینه کاری خود به رسمیت شناخته شده باشید در این صورت راه خوبی خواهد بود . دومین مورد این است که برای هر صفحه از سایت خود یک تگ عنوان مختص همان صفحه و توضیحات مربوط به همان صفحه باشد و هیچ گاه از یک تگ عنوان برای تمامی صفحات استفاده نکنید زیرا باعث گیج شدن بازدید کنندگان و موتورهای جستجو خواهد شد . مورد سوم این که مطمئن شوید که کلمات کلیدی مورد نظر شما در آغاز تگ های عنوان وجود داشته باشد زیرا مرورگرها برای جستجو فقط 80 کاراکتر اول تگ های عنوان را می خوانند پس از یک عنوان کوتاه و مفید که دارای 3 کلمه کلیدی است استفاده کنید که به راحتی برای کاربران و موتورهای جستجو قابل خواندن باشد و همین روند را برای تمامی صفحات وب سایت خود انجام دهید شاید این کار کمی زمان بر باشد ولی انجام درست و صحیح آن باعث موفقیت خود خواهید شد . و اینکه اگر می خواهید بهینه سازی سایت شما به صورت حرفه ای  باشد از پکیج هایی که توسط شرکت های ارائه دهنده  بهینه سازی وب سایت و خدمات سئو ایجاد می شود استفاده نمائید .

برای بهینه سازی سایت بهتر است از تگ عنوان استفاده کنید و برای هر صفحه از سایت (وب سایت) یک تگ عنوان منحصر به فرد بگذارید تا بهینه سازی وب سایت بهتر شود.

 

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید