طراحی سایتدر ادامه مجموعه مباحثی که به روش های افزایش ترافیک در طراحی سایت و بالا بردن بازدید کنندگان اشاره کردیم در این نوشتار نیز به بررسی راهکارهایی دیگری که غیر از گوگل می تواند به افزایش ورودی سایت شما کمک کند خواهیم پرداخت. همانگونه که می دانید افزایش ترافیک سایت در طراحی سایت و سئو سایت نقش بسیار مهم و اساسی دارد و مدیران سایت ها برای بالا بردن ترافیک سایت خود هزینه های فراوانی انجام می دهند در حالی که می توان با راهکارهای ارزانی نیز ترافیک طراحی وب سایت خود را افزایش داد. هر چند کماکان بهترین روش قرار گرفتن در نتایج برتر پیشنهادی گوگل می باشد و بیان این موارد به معنای کم اهمیت جلوه دادن گوگل که هر سایتی بیشترین بازدید خود را از آن طریق می تواند جذب کند نمی باشد.

افزایش بازدید طراحی سایت 

انجمن ها و فروم ها در طراحی سایت


یکی از روش هایی که امروزه در ایران می تواند مخاطبین فراوان و مهم تر از آن ثابتی را به سمت طراحی سایت شما بکشاند استفاده از انجمن های گفتگو می باشد که می توانید به صور ت هدفمند افراد زیادی را به سایت خود دعوت کنید و محیطی را برای صحبت و تبادل نظر آنها فراهم کنید. در نظر داشته باشید که امروزه یکی از محبوب ترین و بهترین سایت ها سایت هایی هستند که برای گفتگو به وجود آمده اند. در این نوع فروم ها و انجمن ها که می توان برای طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت پزشکی و هر نوع طراحی سایت دیگری از آن نیز استفاده کرد و انجمنی را در بخشی از سایت قرار داد افراد به تبادل نظر پرداخته و یا به دنبال جواب سوال های خود هستند و محیط مناسبی برای بازاریابی دیجیتال می باشد.

افزایش بازدید طراحی سایت 

پلتفرم های ویدئویی در طراحی سایت


روش دیگر جذب ترافک در طراحی سایت استفاده از پلتفرم های ویدئویی می باشد. محتوا به هر شکلی که باشد در سایت اثر گذار است و امروزه محتوای ویدئویی نزد کاربران و گوگل از ارزش زیادی برخوردار است و یکی از مواردی است که باید حتماً در طراحی سایت خود از آن استفاده کنید. پلتفرم هایی نظیر یوتیوب و آپارات می تواند با توجه به استفاده طیف وسیعی از کاربران از آن ها که میلیون ها نفر مخاطب دارند می تواند به شناخته شدن برند شما و افزایش ترافیک سایت شما کمک شایانی کند. اشتراک گذاری ویدئو در یوتیوب که متعلق به گوگل می باشد می تواند در مدت کوتاهی نتایج جالب توجهی را برای شما به ارمغان بیاورد و حتی از این طریق کسب درآمد کند. به همین دلیل است که تأکید داریم گوگل هرچند مهم ترین راه کسب ترافیک است اما تنها راه نیست و به موارد دیگر نیز باید توجه کنید.

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید