طراحی سایت


 

 

 

استراتژی لینک سازی در سئو چیست

 

فراهم نمودن لینک ها عاملی در اعتباردهی طراحی سایت شما می باشد اما این تصور را نداشته باشید که بلافاصله پس از درج لینک جایگاه بهتری را در سئو سایت بدست آورید. اغلب دو سه هفته زمان نیاز می باشد تا رنکینگ طراحی وب سایت شما تغییر نماید و بسته به کلمه کلیدی شما و رقابتی که در آن وجود دارد تاثیرگذاری خود را خواهد داشت. اما نکات مهمی که در خصوص لینک ها و اثرگذاری لینک های خارجی می بایست دانست موارد زیر می باشد.

  • همه لینک ها از اثرگذاری یکسانی برخوردار نمی باشند بلکه بسته به اعتبار دامین و طراحی سایت، تاثیر متفاوتی را بر روی طراحی وب سایت خواهدد داشت.
  • عمر طراحی سایت که ما لینک خود را در آن درج نموده ایم نیز در اثرگذاری سئو سایت موثر می باشد.
  • ترافیک سایتی که لینک طراحی سایت در آن درج شده است نیز از فاکتورهای اثرگذار در بهینه سازی وب سایت خواهد بود.

لینک ها در واقع اعتبار دهنده طراحی سایت شما خواهد بود. هم تعداد و هم کیفیت لینک ها فاکتوری اثرگذار در سئو سایت و بهینه سازی سایت خواهد بود.

 

خرید لینک یا استراتژی لینک سازی

استراتژی لینک سازی با خرید لینک متفاوت است. استراتژی لین کسازی در معنای ایجاد لینک در دیگر طراحی سایت ها در فرمت طبیعی و یکپارچه می باشد. خرید یکباره و در تعداد زیاد لینک نه تنها اثرگذار نخواهد بود بلکه منجر به پنالتی شدن طراحی وب سایت خواهد شد. پس بنا بر مطالب یاد شده ایجاد بک لینک ها در طیف گسترده و در انواع مختلف طراحی سایت ها ایجاد نمایید و این لینک سازی را به صورت پیوسته و مداوم اعمال نمایید تا فرمت طبیعی به خود گیرد. برای طراحی سایت های نوپا ایجاد لینک های با کیفیت از تعداد لینک ها مهم تر است و با ایجاد محتوای تازه و مفید به صورت روزانه و مرتب و همچنین لینک گذاری در این خصوص می تواند جایگاه خوبی را از نظر سئو وب سایت بدست آورند.

 

 

 

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید