فهرست مطلب

نکته کلیدی جستجو موتور بازاریاب این است که نه تنها مورد هدف است بلکه برای تبلیغ کنندگان آینده نگر بسیار مفید است. این امر بدین معنی است که شما را وادار کند که از ارزش جستجوی حجمی لغات کلیدی جاسوسی کنید و اینکه بدانید رقیب های شما چه میزان تمایل دارند برای لغات کلیدی هزینه کنند.

سلب مسئولیت: در ماه اوت سال 2013،گوگل زیر فشار ابزار برآورده گر اشاره ترافیک از کار افتاده است و ابزار لغات کلیدی در حال حمایت از یک ابزار برنامه ریز کلمات کلیدی جدید است که البته استفاده از هر دوی آنها دشوار است و مضیتی نسبت به ابزار قدیمی ندارد. ابزار قدیمی هنوز هم در زیر مفهومی برای توصیف این فرایند ذکر شده است. تعداد زیادی از ابزار جستجو لغات کلیدی وجود دارد که به اندازه کافی در دسترس است که شامل ابزار لغات کلیدی آزاد وبینگ آگهی اطلاعات (که شمع اکسل) است.

استفاده از عملکرد برآورد ترافیک از ابزار لغات کلیدی گوگل است، شما می توانید میزان برآورد گوگل از ارزش لغات کلیدی را مشاهده کنید. برای مثال: در جدول زیر ارزش برآورد برای کارت اعتباری و کارت های اعتباری مشخص شده است.

 


توجه داشته باشید که چگونه هر لغت کلیدی به 3 طریق متفاوت لیست بندی شده است. این لیست بندی بر اساس انواع عملکردهای تبلیغاتی AdWords گوگل است و می تواند برای کمک به شما در جهت ارزش جستجو نسبی با انواع مختلفی از جستجوها باشد.

 

کارت اعتباری نشان دهنده جستجوگرانی است که منحصرا برای لغات کلیدی کارت اعتباری با هیچ اصلاح دیگری تحقیق می کنند.

کارت اعتباری نمایان گر تمام محققان بالا است و محققانی که در مورد کارت اعتباری که لغت کلمات کلیدی در آن است تحقیق می کنند. شامل : افرادی که در مورد لغات کلیدی شبیه بهترین کارت اعتباری است جستجو می کنند.
کارت اعتباری نشان دهنده تمام تحقیقات گروهای بالا است و البته محققانی که برای هر لغت کلیدی که دارای لغت اعتبار و کارت باشد جستجو می کنند. گاهی در رشته جستجو هایشان افرادی که در مورد لغات کلیدی مبهم تحقیق می کنند مانند کارت پرداخت بدون اعتبار نیز به چشم می خورد.

برخی از کلمات کلیدی خود را اینجا وارد کنید و ببینید که گوگل فکر می کند که آنها چه ارزشی دارند. لطفا توجه داشته باشید این مقادیر تخمین های خامی هستند اما یک نقطه شروع خوب است.

 


 

 • لیست 5 کلمه کلیدی مهم جهت کسب و کار شما
  ■هر 3 نوع  کلمه کلیدی خود را وارد کنید
  ■ زبان و بازارهای خود را انتخاب کنید
  ■ پیشنهاد قیمت را وارد نکنید( فرض گوگل بر این است که  شما تمایل به پرداخت بازار دارید)
  ■ ضربه را وارد کنید و نتایج خود را ببینید

 

ابزار فوق برآورد ارزش ترافیک به یک پرداخت آگهی AdWords گوگل است. اما اکثر جستجوگران با روی نتایج جستجوی رایگان کلیک می کنند. بنابراین ارزش لغت کلیدی برای کسب و کار شما ممکن است از تخمین ابزار بالا بیشتر باشد.

بیشتر اوقات گوگل ویژگی های خود را به منظور تلاش برای جلوگیری از زداینده ها پشت ورود به سیستم قرارمی دهد. ابزار فوق به صورت رایگان استفاده می شود، اما ممکن است شما مجبورشوید 5 دلاربرای افتتاح حساب   AdWordsو مشاهده قیمت هزینه کنید. زمان که شما حساب خود را افتتاح می کنید می توانید  5دلار سپرده بیشتر با گرفتن کوپن رایگان $ 75 داشته باشید. گذینه های زیادی لینک می شوند زیرا بعضی از کوپن ها چندین بارپیشنهادات خود را منقضی می کنند و ما این صفحه را مرتبا به روز رسانی می کنیم.

 

 

 

 

 

 

 

ارتباط با ما

 • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
 • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
 • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
 • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
 • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید