طراحی سایت


فهرست مطلب

زمانیکه نسبتا در جستجوی بازی تازه کار بودم یکی از مشتریان من به من گفت که تمایل دارد در لیست رتبه بندی کلید واژه ها حضور داشته باشد. حرکت ما برای جستجوی رتبه بندی بسیار آرام بود، چون او تلاش زیادی در این جهت نمی کرد. جستجوگرها یک بازی سرمایه گذاری است و از آن زمان و سرمایه برای ایجاد حرکت طول می کشد .بودجه او نسبتا کم بود بنابراین چند ماهی تا حصول نتیجه طول می کشید .

 
من می توانم بگویم که همه چیز کار نمی کند همانگونه ای که ما برنامه ریزی کرده ایم. پیشنهاد ما تغییر بودجه شما به AdWords است تا مشاهده کنید چه کلیدواژه های مناسب و مربوط به کسب و کار شماست.

به نظر می رسد کلمات کلیدی که او به من گفت می خواست برای رتبه بندی که ارزش بسیار کمی برای کسب و کار خود دارد. اگر برای هر کلیک بیشتر از 15سنت می گذاشتم تمام پولم را از دست داده بودم. اما خطی از محصولات وجود داشت که شامل کلید واژه های مرتبط بود که افراد با نرخ های بالایی از آن استقبال می کردند. ما قادر به پرداخت $ 2 برای یک کلیک هستیم و هنوز هم سود دارد.


در اواخر سال 2004 ، شکل جدیدی از استراتژی جستجوگر پیدا شد که  با تبلیغات هر کلیک پرداخت رقابت کند. کار کوچک او به سرعت رشد کرد و تبدیل به تجارت بزرگی شد تا جایی که به استخدام نیروی امداد دست زد. وقتی رکود اقتصادی در سال 2008 و 2009 اتفاق افتاده است بسیاری از کسب و کارهای رقیب از کسب و کار افتادند. ما از لغات مورد استفاده برای تست استراتژی کلمه کلیدی خود در کسب و کار استفاده نکردیم. با این حال او همچنان در بالاترین گذینه رتبه بندی حضور دارد و کلید واژه های درستی را رتبه بندی می کند به این دلیل که استراتژی جستجوگر اواین بود که چه کلید واژه هایی بهتر در سایت کار می کنند.

مانند جملات فیلم  مشهور:

بنابراین در پایان، ارزشش را داشت؟ عیسی مسیح. چگونه تغییر غیر قابل در زندگی من شده است. آن را همیشه در آخرین روز تابستان و من در سرما ،بدون درب ،به عقب بر گردیم. تا به حال سهم من بیشتراز لحظه های تند و تلخ اعطای سمت چپ بوده است. زندگی در حالی که آنها در حال ساخت برنامه های بزرگ برای مردم بوده اند ،عبور می کند. در طول زندگیم، من تکه های قلبم راباقی می گذارم اینجا و آنجا. و در حال حاضر، به اندازه کافی برای زنده ماندن تقریبا نمی وجود دارد. اما من را مجبور لبخند، دانستن که جاه طلبی من به مراتب بیش از استعداد من. بدون اسب سفید تر یا خانم زیبا در اطاق من وجود دارد. - جورج یونگ

 
اما ما فقط در مورد جستجوگرصحبت می کنیم. اما اینکه بد نیست که ازفرصت ها استفاده کنیم.با به خاطر سپردن این موضوع برخی راهنمایی ها در اینجا وجود دارد.

 

 

 

 

 

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید