فهرست مطلب

جستجویی برنده است که بازار بیشتری را به خود جذب کند.
در جستجو اکثر کلیک ها به صفحه اول سایت ها در نتیجه جستجو می رود.
با نتیجه جستجوی اولین صفحه، بیشتر کلیک ها به 3 سایت نخست رتبه بندی شده می رود.
این تصویر نشان دهنده شکست سخت از توزیع ترافیک موقعیت رتبه بندی بر اساس اطلاعات AOL به بیرون درچند سالهای قبل
اگر سایت شما در رتبه 12 یا 15 برای  کلید واژه ای گران قیمت قرار گرفت (مانند کارت اعتباری ) شما خوش بخت خواهید بود که 20 دلار در یک روز کسب کرده اید. اما اگر رتبه بندی شما 1 یا 2 بود رقابت کلید واژه ای کمتری دارید ( مانند مقایسه کارت اعتباری ) شما باید انتظار برگشت پول بیشتری داشته باشید.
اگر جاه طلبی شما خیلی بیشتر از بودجه فعلی شماست پس، از آن شانس هستید تا یا تسلیم شوید و یا قبل ازاینکه سودی کسب کنید ورشکستگی شوید.
اگر وب سایت شما هنوز تازه کار است و فقط لینک های ورودی دارد برای شما ارزان تر و راحت تر است که در رتبه بندی کلید واژه های بلند استفاده کنید چون این ها هسته کلید واژه هستند.
استفاده از نتایج حاصله از کلید واژه های بلند موفقیت آمیز است جهت ساخت قدرت سایت شما و اینکه بیشتر زمان ها شما در کلید واژه های رقابتی رتبه بندی می شوید.


اگر می خواهید کسی برای شما کار 20000دلاری را به قیمت  500 دلار در جستجوگر انجام دهد به احتمال زیاد کار شما با فردی که تازه کار و یا با تجربه یا کسی که به طور عمد در ارایه کار کم کاری می کند، تمام شده است.
بیشتر افرادی که در کار با جستجوگر ماهر هستند و تجربه کافی دارند می توانند تقاضای 20000دلاری را برای پروژه 20000 دلاری شارژ کنند.
اگر شما در بلاتکلیفی هستید و نمی دانید چه باید بکنید، بهتر است کمی در این باب آموزش ببینید.
همین امروز سیستم تجزیه و تحلیل را بر روی وب سایت خود نصب کنید.
اجرای یک کمپین آزمون در گوگل AdWords جهت مشاهده کلمات کلیدی که با محتوای سایت شما تناسب بهتری دارند و از این اطلاعات برای ساخت استراتژی جستجوگر سایت خود استفاده کنید. اگر شما از کلمات پیشنهادی تبلیغات گسترده و یا عبارات بازی اجرا شده مطمئن نیستیدو بازار راامتحان کنید.
این سری آموزش 7روزه در نظر دارد یک اطلاعات ابتدایی ارایه دهد اما اگر شما در مورد ابزارهای آموزشی ما سوالی دارید ما 24ساعته به صورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما هستیم و یا می توانید از انجمن ما که به صورت شبانه روزی است استفاده کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

ارتباط با ما

  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید