این ویدیو دایرکتوری سابمیشن را پوشش می دهد.
در اینجا لیستی از برخی از مورد اعتماد ترین دایرکتوری وب آنلاین وجو دارد:


■ یاهو دایرکتوری ها - 299 دلار در هر سال برای لیست تجاری.آزاد برای لیست غیر تجاری.
■ Business.com - 299 دلار در هر سال برای لیست تجاری.
■ BOTW - یک بار $ 299 هزینه (کتاب در جستجوگرها مشترک دریافت کوپن تخفیف 35٪)
■ JoeAnt - یک بار $ 40 هزینه
■ «فهرست موزیلا» - همچنین به عنوان پروژه دایرکتوری باز یا ODP اشاره شده است. سابمیشن رایگان است، اما ممکن است زمان طولانی برای دریافت ذکر شده به داوطلبان بگیرد.مشترکان کتاب جستجوگرها همچنین می توانند به لیستی از راهنماهای وب بالا مراجعه کنند.

چگونه می توان بر پیوند لنگر متن تاثیر گذاشت؟
کیفیت لینک یکی از عوامل مهم است، اما یکی دیگر از عوامل مهم لینک به متن لنگر است. در مصاحبه لاسنیک آدام گوگلبر اهمیت استفاده از متن توصیفی لنگر اشاره شده است.
متن توصیفی لنگرمفید می تواند ، نه فقط برای کاربر یک ایدهاز طریق کلیک کردن است، اما  برای گوگل درک بهتر آنچه که صفحه است مفید و کاربردی است.
شما همیشه نمی توانید کنترل کنید که چگونه افراد در شما لینک می شوند اما شما می توانید آنها را راهنمایی کنید. اکثر مردم به چیزهایی با نام رسمی شما اشاره می کنند. اگر نام دومین شما ChicagoDentists.com است، و شما در بازاری کردن سایتتان تهاجمی هستید پس بسیاری از افرادی که وارد سایت شما می شوند.
فراتر از نام دومین خود شما می توانید از راهنمای لنگر متن استفاده کنید با اسامی که شما به عناوین، ابزار و مطالب دیگری که در سایت شما منتشر می شود. اگر قصد این را دارید که دیگران را از مرجع ایی که در سایت خود گذاشته اید مطلع سازید از یک مجموعه خاص از کلمات استفاده کنید و سپس اطمینان حاصل کنید که آن کلمات در  عنوان صفحه، نام فایل، و در نام محصول وجود دارند. ایجاد آرم محصول به نفوذ متن لنگر کمک می کند.

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید