Feb 23rd تغییر دی ان اس های دامنه

با سلامکارفرمایان گرامی ای که دی ان اس های فعلی آنهاkay.ns.cloudflare.comkurt.ns.cloudflare.comمی باشدخواهشمندیم دی ان اس دامنه ی خود را بهpoppy.ns.cloudflare.comsevki.ns.cloudflare.com  تغییر دهیددر صورت بروز هر گونه مشکل یا سوال با ... بیشتر »

Oct 2nd مشکل اسپم و یا بلاک شدن ایمیل

سلام خدمت شما بازدید کننده عزیز : مشتریانی که، با مشکل ارسال و یا اسپم شدن ایمیل ها مواجه می شوند توجه داشته باشند که جهت جلوگیری از مشکل بلاک شدن و یا اسپم شدن باید رکورد های معتبر SPF , DKIM را روی ... بیشتر »

Jan 23rd مشکلات outlook

  پیرو گزارشات رسیده از جانب مشتریان ، از دو هفته گذشته تا امروز ، هنگام استفاده از ایمیل های ست شده بر روی اوت لوک با مشکل ارسال و یا دریافت ایمیل ها مواجه شده اند . لازم به ذکر است موارد مربوط ... بیشتر »

Jan 23rd تغییر تعرفه ثبت دامنه

شرکت نونگار پردازش به عنوان یکی از با سابقه ترین شرکت های طراحی و بهینه سازی سایت همواره در صدد ارائه بهترین و نوین ترین خدمات می باشد . همانطور که مستحضر هستید با توجه به افزایش نرخ ارز ، ... بیشتر »

Jul 22nd اطلاعیه تحریم دامنه های بین المللی از ریسلو

کارفرمای عزیز همانطور که استحضار دارید نونگار بعنوان یکی از نمایندگان رسمی resello  درایران می باشد ولی متأسفانه چند وقتی است که این ریجستری نیز به دلیل تحریم ها اعلام کرده که نمی تواند به ایران ... بیشتر »

Dec 5th پشتیبانی هاستینگ

برای بهبود پشتیبانی شما نونگاری عزیز میتوانید در روزهای کاری از ساعت 9 الی 17 با شماره 66514140 داخلی 102 تماس حاصل فرمایید

باتشکر روابط عمومی نونگار پردازش