کارفرمای عزیز

همانطور که استحضار دارید نونگار بعنوان یکی از نمایندگان رسمی resello  درایران می باشد ولی متأسفانه چند وقتی است که این ریجستری نیز به دلیل تحریم ها اعلام کرده که نمی تواند به ایران ارائه خدمات نماید !

از آنجا که نونگار علاوه بر resello از چند ریجستری دیگر همچون Joker و Tucows نیز نمایندگی رسمی دارد، از این پس دامنه های کارفرمایان خود را بر روی این ریجستریها تمدید و یاثبت می نماید .

چند نکته :

از کجا متوجه شوید که دامنه در اختیار تحریم شده است ؟

به سایت https://who.is/ مراجعه فرمائید و از دامنه خود whois بگیرید اگر در قسمت register Info دامنه شما در جلوی Name متن REALTIME REGISTER B.V. نوشته شده باشد به این معنی است که دامنه شما در ریجستری مربوطه قابل تمدید نیست !


ایا دامنه شما اگر REALTIME REGISTER B.V.باشد منقضی و یا بلاک می شود ؟

خیر – دامنه شما فقط در این ریجستری برای سال آینده قابل تمدید نیست و نونگار بدون هیچ هزینه مازادی دامنه شما را در هنگام تمدید در یک ریجستری دیگر با همان تعرفه سالهای گذشته تمدید می کند !

آیا امکان انتقال دامنه به ریجستری دیگر در همین لحظه نیز وجود دارد ؟

بله – پیشنهاد ما نیز همین موضوع است که دامنه خود را به یک ریجستری که با ایران مشکلی ندارد منتقل فرمائید . که این امر با رضایت شما و توسط شرکت نونگار به صورت کامل انجام می پذیرد.

هزینه و چگونگی انتقال به چه صورتی است ؟

انتقال از یک ریجستری به ریجستری دیگر هیچ هزینه ای ندارد و صرفأ می بایست دامنه را برای یکسال دیگر در ریجستری مقصد تمدید نمائید . یعنی اگر اعتبار باقیمانده از دامنه شما هم اکنون 10 ماه باشد، پس از انتقال دامنه شما یکسال تمدید می شود و اعتبارش 22 ماه خواهد شد و شما صرفأ همین هزینه تمدید را می بایست پرداخت نمائید .

پیشنهاد واحد فنی نونگار به شما چیست ؟

ما پیشنهاد می میکنیم از بابت هر گونه گمانه زنی، دامنه های خود را یکسال دیگر تمدید فرمائید تا جای کوچکترین نگرانی نباشد . با این کار هم مالکیت و مدیریت کامل دامنه در اختیار شخص خودتان است و هم یکسال دیگر مالکیت دامنه خود را تمدید نموده اید!

 

واحد پشتیبانی فنی نونگار

 

 Saturday, July 22, 2017

« برگشت