طراحی سایت

تبدیل سایت به جوملا


بسیاری از کاربران جوملا، قبلا وب سایتی به صورت HTML و CSS داشته اند. در این مقاله ما نحوه تبدیل محتوای قبلی سایت خود به جوملا خواهیم پرداخت.

تبدیل محتوای صفحات استاتیک
صفحات استاتیک ، صفحاتی هستند که دارای محتوایی ثابت در قالب HTML بوده و به وسیله یک منو نمایش داده می شوند.
برای تبدیل محتواهای ثابت مراحل زیر را انجام دهید:
1- در صفحه اصلی مدیریت جوملا بر روی گزینه افزودن مطلب جدید کلیک نمایید.

دقت کنید که گزینه نمایش در صفحه اول برابر خیر باشد.

2-اگر تعداد صفحات شما از 20 صفحه کمتر است گزینه بخش و مجموعه را بدون تغییر به صورت بدون مجموعه باقی بگذارید.
3- در مورد مطالب شما باید فقط محتوا را کپی و در ویرایشگر قرار دهید. گاهی اوقات در سورس HTML کدهای وجود دارد که باید حذف شوند و بهترین راه برای حذف این کدهای کپی کردن محتوا در یک ویرایشگر متن ساده مانند notepad و سپس کپی آن در ویرایشگر جوملا می باشد.
4- مطلب را ذخیره نمایید.
5- اکنون باید با یک منو ، مطلب را در سایت نمایش دهید.
6- در بخش مدیریت از گزینه منو ها گزینه Main Menu را انتخاب نمایید:

7- در صفحه باز شده بر روی آیکون جدید در نوار ابزار کلیک نمایید. تا یک صفحه جدید باز شود. بر روی گزینه مطلب کلیک نمایید تا صفحه ای به صورت زیر ظاهر شود:

8- بر روی گزینه نمایش مطلب خاص کلیک نمایید.
9- در صفحه باز شده عنوان آیتم منو را وارد نموده و از قسمت پارامترها – اصلی بر روی دکمه انتخاب کلیک نمایید تا مطلب مربوط به این آیتم منو را انتخاب نمایید.

 

ظاهر سایت

در مورد ظاهر سایت های جوملایی شما 3 راه حل دارید ، راه حل اول این است که از یکی از قالب های آماده جوملا استفاده نمایید و یا اینکه اگر با HTML و CSS آشنایی دارید قالب مورد نظر خود را طراحی نماییدو با اینکه از طراحان شرکت نونگار بخواهید تا برای شما ساختار کاملأ اختصاصی را طراحی و تولید نمایند .

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید