طراحی سایت


 

 

 

طراحی وب سایت ریسپانسیو

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که وب سایت خاصی را در گوشی موبایل خود باز کنید و ببینید اجزای سایت نسبت به نمایش آن در مانیتور کامپیوتر نامرتب شده است؟ برای عدم ایجاد این مشکل طراحی سایت ریسپانسیو راه حل بسیار کارآمدی است. به گونه ای که با یک طراحی وب سایت ریسپانسیو، سایت در تمامی دستگاه های گیرنده کاربران مختلف به یک شکل به نمایش در خواهد آمد. در گذشته برای هر دستگاه سایت به صورت مجزا طراحی می شد و سرور از روی مرورگر درخواست دهنده متوجه می شد که کاربر با موبایل کار میکند یا کامپیوتر و در نتیجه وب سایت با طراحی مربوطه را برای وی باز می کرد. اما امروزه با طراحی وب سایت ریسپانسیو لایه های سایت به طور شناور طراحی می شود و با توجه به سیستم درخواست دهنده ، CSS مربوطه بارگذاری می شود. در نتیجه این گونه وب سایت ها در موبایل، تبلت، تلویزیون های هوشمند و انواع لپ تاپ ها به صورت یکسان نمایش داده می شود.

طراحی سایت به صورت ریسپانسیو موجب نمایش یکسان وب سایت در دستگاه های مختلف می شود. بنابراین بهتر است از طراحی وب سایت ریسپانسیو برای سایت استفاده کنیم.

 

 

 

 

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید