طراحی سایت

هاست نونگار

هاست نونگار

آشنایی با هاست نونگار

منظور از هاست نونگاریا میزبانی وب در اصل در دست داشتن یک فضا در دنیای اینترنت در راستای نگهداری از داده های طراحی سایت و فایل های وب سایت می باشد . همانطور که می دانید هر وب سایت از مجموعه ای از اسکریپت ها ، اسناد ، تصاویر و ... که دارای ارتباطی نزدیک با یکدیگر می باشند ، تشکیل شده است.

برای آنکه دسترسی مخاطبین به اطلاعات وب سایت تان فراهم شود می بایست اطلاعات و فایل های طراحی سایت تان را بر روی رایانه ای واقع در شبکه ی اینترنتی که هاست نام دارد ، قرار دهید که اصطلاحا به این رایانه سرور گفته می شود .

ویژگی های یک هاست قدرتمند

از ویژگی های یک هاست قدرتمند در هاست نونگار این است که

هاست نونگار

آیا هر رایانه ای می تواند به عنوان یک هاست عمل کند

هر رایانه ای می تواند به عنوان یک هاست عمل کند اما به دلیل هزینه های بالا برای تهیه قطعات سخت افزاری مقرون به صرفه نمی باشد و تنها شرکت های بزرگ در این زمینه از این امکان برخوردار می باشند .

به طور مثال در شرکت نونگار پردازش این امکان وجود دارد و هاست نونگار در بهترین سرور های اختصاصی واقع در قدرتند ترین دیتا سنتر های جهان می باشد .

هاست نونگار بر اساس سیستم عامل به دو بخش

هاست نونگار لینوکس

هاست نونگار ویندوز

هاست ویندوز

هاست ویندوز

به فضایی در یک سرور به همراه سیستم عامل ویندوز سرور ، هاست ویندوز گفته می شود . مهم ترین تفاوت هاست لینوکس و هاست ویندوز در بانک اطلاعاتی و پشتیبانی کردن این سرور ها از زبان های ASP.NET و ASP می باشد .

نا گفته نماند هاست ویندوز به دلیل نیاز به تهیه لایسنس از هزینه ی بالاتری نسبت به هاست لینوکس برخوردار می باشد .

تعرفه های هاست ویندوزی

شما میتوانید با مراجعه به صفحه تعرفه های هاست ویندوزی از قیمت ها و پنل های هاست نونگار را ملاحظه نمایید.

هاست لینوکس

هاست لینوکس

به فضایی بر روی یک سرور به همراه سیستم عامل لینوکس ، هاست لینوکس گفته می شود . در میان کاربران ، این نوع از هاست از محبوبیت بیشتری نسبت به هاست ویندوز برخور دار می باشد زیرا Open Source می باشد و به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می گیرد

هاست لینوکس از اسکریپت های مبتنی بر زبان برنامه نویسی PHP و بانک اطلاعاتی MySql پشتیبانی می نماید و کنترل پنل های سی پنل ، دایرکت ادمین و ... در سرور های لینوکس مورد استفاده قرار می گیرند .

هاست نونگار

هاست لینوکس ، هاست ویندوز ، هاست کم قیمت ، هاست ارزان موارد مودر جستجو توسط کاربران می باشد. هاست از نظر امنیتی که برای وب سایت شما تهیه می نماید می تواند در پروسه سئو سایت اثرگذار باشد از این رو در زمان خریداری هاست می بایست توجه خاص داشت تا به نکات امنیتی آن توجه گردد. نونگار از سرور در کشورهای مختلفی خدمات هاستینگ خود را ارائه می دهد و به منظور گرفتن خدمات هاستینگ می توانید کشور مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در انتخاب هاست می بایست مواردی همچون امنیت ، سرعت را مدنظر داشته باشید تا بهترین هاست را برای سرویس خود استفاده نموده باشید. امنیت هاست با تنظیم نمودن موارد امنیتی انجام می گیرد که در صورت وجود موارد امنیتی می تواند هاست شما ویروسی گردد و یا فایل هایی که به قصد خرابکاری در هاست شما نفوذ گردد. و یا سرعت پایین هاست شما می تواند موجب گردد که کاربران بسیاری تمایل به ترک سایت شما نشان دهند و این نیز در روند کاربرپسند بودن سایت و نیز ترافیک سایت شما مشکل ساز خواهد بود.

هاست ارزان

هاست لینوکس و هاست ویندوز هر یک مزایا و ویژگی هایی را در خود گنجانده است و افراد براساس انتخاب خود می توانند نوع هاست خود را تعیین نمایند. هاست لینوکس از سی پنل cpanel استفاده می نماید در صورتی که هاست ویندوز از دایرکت ادمین direct admin استفاده می نماید و هر یک می تواند راحتی متفاوتی را برای کاربران داشته باشد و ملاک انتخابی قرار گیرد. هاست ارزان شاید قیمت همیشه یکی از ملاک های تاثیرگذار در خرید و سرویس گیری باشد. هاست ارزان و با قیمت مناسب نیز می تواند نظر افراد بسیاری را به خود جلب نماید. هاست ارزان و هاست ارزان قیمت

تعرفه های هاست لینوکس

شما میتوانید با مراجعه به صفحه تعرفه های هاست لینوکس از قیمت ها و پنل های هاست نونگار را ملاحظه نمایید.

سفارش آنلاین هاست

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید