سئو که در زبان فارسی از آن تحت عنوان بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو یاد می‌کنند از سرواژه عبارت انگلیسی search engine optimization است . برتری شما در برابر سایر رقبا و به صفحه نخست و لینک‌های ابتدایی رسیدن به سئو و تکنیک‌های آن گره خورده است. با استفاده از سئو و بهینه سازی سایت می‎توانید ، کسب‌وکار خود را به افراد بیشتری معرفی کنید و به درآمد بهتری برسید. توجه کنید که ممکن است برخی از افراد به شما قیمت های بسیاری پایینی را پیشنهاد کنند و ادعا کنند که میتوانند پورتال شما را به رتبه خوبی برسانند.

این ادعا غلط نیست ، اما سئو به دوسته سئو سیاه و سئو سفید تقسیم می‌شود و ممکن است این افراد روشهای سئو سیاه را در نظر داشته باشند. اصول سئو کلاه سفید در طراحی سایت باید انجام شود. با پیشرفت الگوریتم های موتور جستجو فهمیدن این که سایت شما با چه روشی به رتبه بالایی رسیده است، چندان سخت نیست. در صورتی که گوگل متوجه این مساله شود عواقب بدی در انتظار شما خواهد بود و اصطلاحا دامنه و صاحب آن تنبیه می‌شوند و در لیست سیاه گوگل قرار می‌گیرند.

استفاده از روش های سئو سیاه اعتماد گوگل را نسبت به شما و سایت تان سلب خواهد کرد و برای جلب اعتماد دوباره مسیر سختی را پیش رو خواهید داشت. الگوریتم های گوگل و چگونه کار کردن آن ها همانند یک راز هستند، این مساله استراتژی گوگل برای جلوگیری از دور زدن قوانین توسط متخلفان است. همین امر سبب شده است تا کار متخصصان سئو سخت شود و افراد نتوانند به سادگی به این حوزه ورود کنند. شما باید برای بهینه سازی ساخت سایت خود از یک متخصص سئو کار کمک بگیرید که دانش و تجربه کافی را در زمینه ساخت سایت در گوگل داشته باشد .

سئو سایت

با توجه به استقبال و وجود سامانه های متعدد در هر نوع خدمات و محدودیت نمایش سایتها در صفحه اول گوگل حکمأ هدف همه دارندگان سامانه کسب مشتری در بستر وب سایتها شده است و این مهم را میتوان به سه دسته کلی تقسیم کرد : سئو سفید – سئو سیاه – تبلیغات در گوگل که هر نوع از دسته بندی ها به نوبه خود نیازمند تکنیکها و روشهای محتلفی برای سئو سایت خواهند بود که با معماری های خاص خود باعث سئو سایت شما میشود. تفکیک و تمیز این موضوع که برای نوع کار شما کدام روش میتواند کاربردی تر باشد را به کارشناس نونگار واگذار کنید که بیش از بیش سال با چندین چندین روش موفق به درآمدزائی در بیش از 4200 وب سایت شده اند!

افزایش سئو سایت

افزایش رتبه نمایشی سامانه و یا افزایش سئو سایت نیازمند پیش فرضهائی چون: رفع معایب و مشکلات اعلامی وبمستر گوگل و ایجاد مکانی امن برای بررسی رباتهای گوگل می باشد از همین رو هسته و ساختار تارنمای کنونی شما بسیار تأثیرگذار است برای افزایش سئو وب سایت شما استفاده از قالبهای آماده با توجه به عدم رعایت انحصار نویسی و ایجاد ساختاری تکراری می تواند بدترین انتخاب برای صاحبان پورتال باشد که به نیت کسب درآمد در اینترنت اقدام به طراحی پورتال می نمایند.

بهبود سئو

اکثر دارندگان سایتهای اینترنتی به هر روشی برای سئو سامانه خود اقدام کرده اند، یا خودشان با مطالعه و نصب افزونه این هدف را دنبال کرده اند و یا با همکاری و کمک شرکتهای مدعی سئو در این مورد فعالیت داشته اند که منجر به نتیجه ضعیف و یا بعضأ قوی نیز شده است ولی هم اکنون با بهبود سئو بدنبال ارتقاء وضعیت نمایشی پورتال خود هستند. این موضوع بیشک تخصصی تر از زمانی است که شما برای اولین بار در حال سئو هستند یعنی بهبود سئو به مراتب سختر و تکنیکال تر سئو اولیه سامانه است و شرکتهای محدودی نیز همچون نونگار ادعای انجام چنین امری را دارند.

بهینه سازی سایت

وقتی هدف ما از داشتن سامانه ایجاد کسب درآورد در دنیای بسیار شلوغ اینترنت است می بایست بدنبال بهترین و مناسبترین راهکار برای بهینه سازی سایت خود باشیم. بهینه سازی طراحی سایت فروشگاهی کمی فرآینده طولانی تری نسبت به سایت های ساده تری همچون شرکتی دارد. تیم فنی و تحلیلی نونگار برای چنین پروژه هائی علاوه بر بررسی کیفیت و تکنولوژی تولید سایت و آمالیز رقبا با استفاده از دانش و از همه مهمتر تجربه چندیدن و چند ساله خود برای مشتریان خود یک ساختار و نقشه راه در شروع کار طرح ریزی خواهد کرد تا عطف به آن نقشه به راحتی سفارش دهنده بتواند موقعیت و مسیر طی شده در نقشه را بررسی و اعمال نظر نماید.

سئو سازی سایت

برای داشتن سایتی سئو می بایست از ابتدا و در زمان طراحی سایت از الگوریتم ها و باید و نباید های گوگل کاملأ استقبال نمائید و سامانه شما نباید بنا به صلاحدید و یا دستور شما از افزونه ها و ماژولهای غیر استاندارد استفاده نماید زیرا این موضوع برای گوگل بسیار حائذ اهمیت است.
سئو سازی سامانه می بایست با توجه به اهداف و کلمات کلیدی وب سایت با طراحی و تولید اختصاصی صفحات فرود و یا در اصلاح لندینگ پیجها استارت بخورد تا باعث عدم ترافیک و تراکم ورودی در صفحه ای خاص از پورتال شود که شاید محتوای قوی نیز در مورد کلمه جستو شده توسط کاربر نداشته باشد.

انواع سئو

سئو و بهینه سازی سامانه خود به سه بخش اساسی تقسیم می‌شود که برای رسیدن به نتیجه مطلوب لازم است به همه این بخش ها توجه شود .

سئو تکنیکال (فنی)

سئو تکنیکال به بخش‌های تکنیکی یک پورتال توجه می‌کند ، مواردی مثل ایندکس شدن راحت صفحات و مناسب بودن قالب سامانه در این دسته قرار می‌گیرد. همانطور که می‌دانید قالب استاندارد و مناسبی که گفتیم در بخش طراحی پیاده سازی می‌شود. پس برای اینکه بتوان در بخش سئوی تارنما خوب عمل کرد لازم است به این بخش در طراحی توجه شود و سایت زمینه آماده شدن برای سئو را داشته باشد. به عبارت دیگر سامانه طراحی شده باید سئو پذیر (سئو بیس) باشد .

سئو داخلی (on-page seo)

این بخش شامل یافتن کلمات کلیدی ، آنالیز وب سایت های رقیب ، لینک سازی داخلی ، تولید محتوای سئو شده ، و در کل امور مربوط به سئو در داخل سامانه است. در نظر داشته باید قبل از شروع همکاری با شرکت طراحی پورتال مورد نظرتان بر روی انجام سئو توسط شرکت یا خودتان توافق کنید چرا که سئو و بهینه سازی در تعرفه طراحی پورتال تاثیر گذار است.

سئو خارجی (off-page seo)

برای رسیدن به لینک های نخست گوگل لازم است در این بخش نیز سرمایه‌گذاری کنید. پیش از فعالیت بر روی سئوی خارجی ابتدا مطمئن شوید که روی سئوی داخلی سایت به خوبی کار شده باشد. لازمه رسیدن به سئوی خارجی، سئوی داخلی و لازمه سئوی داخلی سئوی تکنیکال است. در واقع اگر روی سئوی داخلی کار نکرده باشید کار کردن روی سئوی خارجی چندان نتیجه ای به همراه نخواهد داشت .
رقبای شما در صفحه اول گوگل از مهمترین و سرسخت ترین رقبا هستند برای رقابت با این تارنما ها لازم است به لینک سازی اصولی و هدفمند بپردازید. با لینک سازی درست علاوه بر بهبود رتبه پورتال در نتایج جستجو، به اعتبار دامنه نیز می‌افزایید. سئوی خارجی را میتوان شامل مواردی مثل خرید بک لینک، ریپورتاژ آگهی، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و ... دانست.

خدمات سئو

به مجموعه اقداماتی که انجام میگردد تا عطف به نتیجه شود در عرف خدمات سئو میگویند ولی این خدمات می بایست متناسب با نوع فعالیت سایت و بازار مخاطب و هدف تعین گردد و استفاده از یک راهکار برای همه فعالیتها حتمأ کاربردی نیست از همین رو ابتداعأ می بایست پورتال شما توسط یکی از کارشناسان با تجربه نونگار تحلیل و بررسی گردد و سپس با عنایت به سایت شما و قیاس آن با عملکرد موفق آموز انجام شده توسط رقبای شما برای شما خدمات سئو تعریف گردد.

افزایش رتبه سایت

همانطور که میدانیم، موتور جستجوگر گوگل برای هر سرچی که کاربران انجام میدهند اقدام به نمایش دو مدل گزارش میکند که معمولأ 7 وب سایت را با ادورز ( 4 سایت در بالا و 3 سایت در پائین ) و 9 تا 10 تارنما را نیز از میان بهترین سامانه های موجود که مطابق با دستورالعملهای خود گوگل وبمستر بهتره شده اند نمایش میدهد.بیشک افزایش رتبه نمایشی پورتال هدف متعالی همه دارندگان پورتال است و این مهم باعث به چالش کشیدن توان وبمسترها و شرکت های مدعی افزایش رتبه سایت شده است. اصلأ نمیتوان یک راهکار مشخص و یک دستور العمل جامع برای این امر تحریر کرد ولی منطقأ بهترین و مطمئن ترین روش را میتوان انجام دستور العملهای خود دانست.

افزایش رتبه سایت
بالابردن بازدید سامانه در گوگل

اگر صرفأ هدف از سئو سامانه ایجاد و یا افزایش بازدید باشد اصلأ نیازی به رعایت استانداردها و هزینه بالای وبمستر و .. ندارید بلکه با کمک افزونه ها و پورتال های بسیار زیادی که وجو دارد می توانید با هزینه بسیار کم و بدون داشتن تخصصی خاص در خصوص سئو اقدام به این امر نمائید که نهایتأ الکسای سایت شما نیز به صورت چشمگیری تنزل خواهد یافت .
به این مهم دقت فرمائید که در چنین روشی اصلأ نباید انتظار داشته باشید که رتبه نمایشی تارنمای شما بهبود پیدا کند و سامانه شما در نتایج ابتدائی گوگل بیاید ولی برعکس این موضوع دور از ذهن نیست!

افزایش بازدید سایت

افزایش رتبه گوگل

اگر از گوگل ادورز استفاه می فرمایید به راحتی با افزایش بودجه می توانید انتظار افزایش رتبه گوگل را در زمانی بسیار کوتاه داشته باشید ولی اگر هدفتان از افزایش رتبه گوگل انجام مجموعه اقداماتی فنی می باشد اصلأ در انتخاب پیمانکار و مجری عجله نکنید و در این خصوص تأمل و تحقیقات لازم را انجام دهید .
صرف ادعای به انجام بدون داشتن سابقه کاری عطف به نتیجه در این کار حکایت همان طبل تو خالی خواهد بود و فقط باعث اطلاف زمان در این دوران بسیار رقابتی خواهد شد .

افزایش سرعت سایت

سرعت نمایش سامانه شما برای مخاطب عادی و بازدید کنند عمومی برای گوگل بسیار بسیار مهم است. کلأ برای گوگل امنیت و سرعت و راحتی یوزرهائی که به پورتال شما معرفی میکند دارای ارزش زیادی است.
برای افزایش سرعت سایت علاوه بر داشتن یک سرویس میزبانی و هاستینگ قوی می بایست در کدنویسی سایت نیز از فیچرهای استاندارد برمند شوید و بتوناید با آنالیزرهای گوناگون سایت را از حیث کدنویسی و ... بررسی تکنیکال و ویژه نمائید. این قضیه در نونگار توسط همکاران هاستینگ ابتداعأ رصد و سپس به واحد بهینه سازی و برنامه نویسی واگذار میگردد.

سئو سازی سایت
نمایش سایت در گوگل

شما به دنبال اشخاصی نگردید که می خواهند سامانه خود را در گوگل نمایش دهند بلکه بدنبال افرادی باشید که این نیت را ندارند! بله دقیقأ همین است، اکثر صاحبان سایت همین هدف را دارند که نمایش پورتال آنها در گوگل رتبه ای بالا داشته باشد.
همت خودتون رو جلب کنید و اصلأ به این فکر نباشید که آوازه شما و کارتان در دنیای واقعی چقدر قدمت دارد و یا ازتولید کننده و ارئه دهنده اصلی هستید و آن سایتها برای تأمین به شما مراجعه میکنند. همه آنها در دنیای وب رقبای سرسخت شما هستند.

ثبت سامانه در گوگل

برای اینکه بتوانیم انتظار داشته باشیم که سایت ما در نتیجه گوگل نمایشی بالا داشته باشد، ابتداعأ می بایست سایت و موقعیت فعالیت خود را در نقشه و سامانه های گوگل ثبت نمائیم. این مهم متأسفانه با توجه به تحریمهای گوگل در حال حاضر زمانگیر شده است ولی می بایست با روشهای خاصی که همه شرکتهای سئو کار دارند انجام شود و یا در آتی نیز توسعه یابد.

طراحی سایت در گوگل

این سوال همیشه وجود دراد که آیا در خود گوگل نیز می توان سایت طراحی کرد؟ جواب این سوال بله است و در حال حاضر نیز پلانهای بیزینسی بسیار زیادی از سمت گوگل معرفی شد است ولی بدلیل تحریم ایران در این ضمینه بیزینسهای کشور ما خیلی موفق عمل نکرده اند.
نکته حائذ اهمیت اینکه اکثر این پلتفرم ها به صورت رایگان توسط گوگل ارائه می شود و شما میتوانید به راحتی سایت خود را در گوگل طراحی وب سایت و توسعه دهید.

سئو گوگل

برای گوگل این مهم که پورتال شما به چه نحوی سئو شده است خیلی خیلی مهم است. صرف اینکه شما یک افزونه برای سئو گوگل نصب کرده اید اصلأ برای گوگل ارزشی ندارد.
برای گوگل تکریم مخاطبینش از جایگاهی بالا برخوردار است یعنی اگه به دنبال سئو گوگل پسند هستید باید ابتداعأ دقت کنید به راحتی مخاطبین در تارنما که خود این کلمه را می توان یک دنیا معنی کرد. سامانه شما سریع لود شود ، سامانه شما امن باید و راحت بتوان در همه قسمهای آن گشت و ... پس با درایت زیاد اقدام به جذب و عقد پیمان با شرکت های سئو کار باشید.

هزینه سئو
سئو سایت تضمینی

بسیاری از صاحبان مشاغل و تارنماهای اینترنتی به دنبال شرکتی هستند که ارائه دهنده خدمات سئو تضمینی باشند یعنی می خواهند بدون هیچ اقدامی از جانب خودشان بتوانند سامانه خود را در نتایج صفحه اول گوگل نمایش دهند! این مهم را با هم بررسی کنیم که به نظر شما در خصوص نوع کلمه مورد نظر شما چند وب سایت در حال حاضر در دنیای وب وجود دارد و تفکر کنید که کدام صاحب کسب و کار این نیت و آرزو را ندارد که سایت خود را با سئو تضمینی به نتایج بالای گوگل بکشاند.
همانطور که خودتان نیز به این نتیجه رسیدین تعداد رقبای شما در دنیای مجازی بسیار بسیار بیشتر از دنیای واقعی است زیرا هزینه تأسیس یک سامانه به مراتب خیلی خیلی کمتر از خرید و یا اجاره یک مغازه است پس نتیجه میگیریم که در کنار فعالیت فنی شرکت های مدعی سئو همچون نونگار خودتان نیز میبایست تولید محتوای تکنیکال و کاربر پسند نمائید تا این مهم محقق گردد.

بالا آوردن رتبه سایت در گوگل

برای اینکه تارنمای خود را به روش سئو سفید در نتیجه گوگل بالا بیاورید می بایست از عملکرد و مجموعه اقدامات انجام شده توسط سایر رقبا و همکاران خود در دنیای وب که نتیجه گرفته اند کاملأ آگاهی داشته باشید یعنی بررسی کنید که چرا سایت رقیب شما با کلمه مدنظر شما هم اکنون دارای رتبه در صفحه اول گوگل است.
آنالیز رقبا راه را برای شما خیلی هموار میکند زیرا نیاز به صحیح و خطا کردن کمتری دارید و از همان راهی که ایشان رفته اند و گوگل نیز تأیید کرده و منجر به بالا آوردن پورتال شده است استفاده خواهد کرد.

رفع مشکلات سامانه

حل مشکلات پورتال چه در خصوص سرویس های میزبانی و هاستینگ و چه در مورد رفع مشکلات سامانه که وبمستر گوگل اعلام میکند می بایست برای دارندگان وب سایت دارای اهمیت ویژه باشد.
اگر هر شرکت و یا شخصی به شما روشی غیر منطقی و یا خدایی نکرده غیر عقلانی را پیشنهاد کرد شک نکنید که به نتیجه نمیرسید. رفع مشکلات و نگهداری وب به صورت ایمن و برطرف کردن مشکلات را سرلوحه کلیه اقدامات قرار دهید و سعی کنید با روشی منطقی و با رفع مشکلات سامانه که عمدتأ توسط همه آنالیزورها نیز قابل استخراج است شروع کنید از مشاوره و تبادل نظر با کارشناسان مدعی سئو سفید همچون نونگار اصلأ دریغ نکنید با همه مشورت کنید و از همه بپرسید و سپس خودتان تفکر کنید و منطقی ترین راه را انتخاب کنید.

قیمت سئو سایت

بسته به تکنیک و نوع سئو ( سیاه / سفید / تبلیغاتی ) می توان چهار چوب های مختلفی برای قیمت طراحی سایت و قیمت سئو اعلام و برآورد نمود. به طور مثال در سئو سیاه چون هدف زودبازده بودن است و نه اصرار به ماندگاری به راحتی مجری میتواند برای شما بک لینک خریداری کند و حجم بالائی از ترافیک را بر روی سایت شما روانه نماید ولی در سئو سفید بدلیل نیت اجرا و هدف بر ماندگاری اصلأ این روش توسط کارشناسان سئو انجام نمشود از همین رو نیروی فنی بیشتری مصرف خواهد شد که تأثیر مستقیم بر روی قیمت سئو سایت که به شما اعلام میشود خواهد داشت .
شاید در ابتدا سئو به نظر شما پر هزینه برسد و فکر کنید هزینه زیادی برای سئو و تولید محتوا میپردازید اما اینطور نیست. برای این که ببینید آیا سئو این ارزش را دارد یا خیر باید هزینه را نسبت به فایده بسنجید. فایده‌ای که سئو برای شما خواهد داشت و در افزایش فروشتان بسیار زیاد است ، و نه تنها هزینه اولیه را جبران می‌کند بلکه سود شما از فروش -خدمات ، محصولات و یا حتی تبلیغ - را چندین برابر می‌کند.
در نظر داشته باشید که برای رسیدن به هر چیز با ارزشی لازم است بهایی پرداخت شود. در فرآیند سئوی سایت لازم است صبوری پیشه کنید تا نتیجه را ببینید، سئو سایت یک فرآیند زمانبر است. یکی از مهمترین مزایای سئو این است که برخلاف تبلیغات (که نتیجه آن کوتاه مدت است) نتیجه آن به صورت دراز مدت باقی می‌ماند، گاهی نتیجه سئو تا سالها باقی خواهد ماند. اما مساله ای که وجود دارد این است که به هیچ عنوان نباید از سئو غافل شد ، زیرا روز به روز به تعداد رقبا افزوده می‌شود. همچنین الگوریتم های گوگل مدام در حال تغییر و تکمیل شدن هستند، پس لازم است یک متخصص سئو فعالیت پورتال شما را به صورت دائم در نظر داشته باشد تا از رقبا عقب نمانید. هزینه سئو در انواع سامانه ها می تواند متغییر باشد برای مثال طراحی تارنمای آگهی و طراحی تارنمای خبری از جمله پورتال های های پرکار با رقبای سرسخت هستند که به مراتب هزینه بالاتری خواهند داشت.

تولید محتوا برای سئو

طبق فاکتور هایی که گوگل ارائه داده است تولید محتوا در دسته سه فاکتور مهم و اصلی سئو وب سایت می باشد که کیفیت آن بسیار مهم و تاثیر گذار است. یک محتوای مناسب برای یک سایت می تواند بسیار موفقیت آمیز باشد و بیشترین تاثیر را بر بهینه سازی کردن خواهد داشت. اما منظور از محتوا هر محتوایی نمی باشد بلکه باید آن محتوا هم مفهومی باشد و هم اصول سئو در آن رعایت شده باشد.
موتور های جست و جو در رابطه با این که چه محتوایی خوب است به هیچ عنوان اطلاعاتی را در اختیار افراد قرار نمی دهد بلکه این فرد سئو ساز می باشد که در رابطه با آن اطلاعات کسب می کند و بر اساس آن قواعد شروع به تولید محتوا می کند. برای مشاهده ادامه مطلب تولید محتوا برای سئو وارد شوید.

سئو و تولید محتوا

مهمترین، بهترین و مفیدترین کاری که در راستای بهینه سازی  میتوان انجام داد تولید محتواست. محتوا اصلی ترین بخش یک سامانه و دلیلی است که کاربر در گوگل به جستجو می‌پردازد، پس باید در راستای نیاز کاربر و هدف پورتال به تولید محتوا بپردازید. یک محتوای خوب از نظر سئو اصولی دارد که باید حتما رعایت شود اما یک محتوای خوب از نظر مخاطب محتوایی است که به نیاز کاربر پاسخ گوید خصوصا در طراحی سامانه شرکتی که محتوا علمی و یا تخصصی در خصوص شرکت مورد نظر است محتوا اهمیت زیادی دارد.
محتوا می‌تواند در قالب های متفاوتی باشد و نیازی نیست حتما به صورت متنی باشد، یک محتوای خوب محتوایی است که با جذابیت بصری مطالعه و صفحه تارنما را برای کاربر یکنواخت نکند. این جذابیت بصری می‌تواند شامل فیلم و عکس‌های مرتبط با موضوع باشد. برای مثال در طراحی پورتال فروشگاهی محتوایی جذاب است که که تصاویر با کیفیت از محصول داشته باشد تا کاربر با خیال آسوده خرید کند. هر چه محتوا و طراحی صفحه وب جذاب تر باشد کاربر زمان بیشتری را در پورتال شما سپری می‌کند، به این زمان ماندگاری کاربر در وب سایت می‌گویند. هرچه زمان ماندگاری کاربر بیشتر باشد، برای سئو مفید تر است چرا که موتور جستجو به این باور می‌رسد که این سامانه محتوای مناسبی برای کاربر داشته است.

سئو کار حرفه ای کیست؟

هر فردی که به دنبال کسب درآمد اینترنتی باشد و بخواهد از این طریق به کسب درآمد موفق امیز دست پیدا کند مطمئنا تا کنون بارها و بارها به مفهوم سئو در طراحی های سایت برخورد کرده است. سئو یکی از تکنیک های بسیار مهم در موفق شدن یک سایت می باشد که هر کسی نمی تواند آن را به خوبی انجام دهد.
به همین دلیل شما برای موفقیت بهتر و طراحی یک تارنمای عالی که بتواند در سطح فضای مجازی به یک برند تبدیل شود به یک سئو کار حرفه ای نیازمند هستید اما سئو کار حرفه ای کیست و چه قابلیت هایی دارد. در ادامه مطلب به سوال سئو کار حرفه ای کیست؟ پاسخ جامع داده ایم.

پسوند عکس مورد تایید گوگل ؟

استفاده درست از عکس ها دروب سایت به شدت در سئو و سرعت آن و بهبود تجربه کاربری تاثیر گذار است، اندازه، حجم، تصاویر و کیفیت آن عوامل تاثیرگذار در سئو تصاویر میباشد و کاملاً وابسته به استفاده درست از فرمت های تصاویر است.
یکی از چالش‌هایی که همه ما در زمان ساخت محتوا با سئو صفحه های پورتال با آن مواجه هستیم دوراهی استفاده کردن از تصاویر با فرمت jpg یا png هستیم، نمی دانیم که کدام یک از این ها را استفاده کنیم و یا در هنگام ذخیره کدام یک از این فرمت ها استفاده شود شناخت این فرمت ها به ما کمک خواهد کرد تا یک مرتبه برای همیشه درک دقیقی از تصاویر و شکل ذخیره‌سازی و به کارگیری آنها پیدا نماییم.
در رابطه با بهره گیری از تصاویر موضوعاتی مانند پایین آوردن حجم تصاویر، درک تصویر و انتخاب متن برای آن خواهیم پرداخت و در ادامه موضوع بهینه سازی تصاویر برای سئو و انواع فرمتهای تصویر و کاربرد درست آنها و پسوند عکس مورد تایید گوگل بیان خواهد شد.

برای افزایش بازدید سایت چه باید کرد؟

کسانی که پورتال های فروشگاهی دارند و از این طریق به کسب کار می پردازند به خوبی بر این مسئله واقف هستند که باید دائم در تلاش برای این مسئله باشند تا بتوانند میزان ترافیک سامانه خود را بالا ببرند چون هرچه میزان ترافیک یک سامانه بالاتر رود میزان افزایش بازدید سایت تاثیر گذار است. تجربه نشان دهنده این موضوع بوده است که به همان اندازه میزان بازدید یک سایت افزایش پیدا کرده است.
میزان مشتری بیشتر باشد به همان اندازه فروش نیز بیشتر خواهد بود و از این طریق شما به سود دهی بیشتر نیز دست پیدا خواهید کرد. ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با راهکار هایی آشنا کنیم تا از طریق آن بتوانید میزان بازدید از تارنما را افزایش دهید.

گوگل چگونه سایت ها را ارزیابی می کند

در حال حاضر گوگل هم یک منبع سرچ و هم یک مدیر جدی است که به دقت بسیاری، درجه وب ها و مشاغل اینترنتی را تعیین می کند. بهبود بخشیدن و سئوی وب جهت دریافت امتیاز و اعتبار از گوگل می باشد. سئو کردن وب برای گوگل، روش هایی است که اکثر افراد دارای وب و برنامه نویس ها به آن شناخت ندارند.
برای همین از راه پویش ها یا موسسات متخصص فعال در این زمینه، در پی بالا بردن کاربران سایت خود می باشند. راه های بسیاری موجود است که موجب بالا بردن بازدیدها در گوگل می شود که سئو کردن جزء راه های کم هزینه در مقایسه با روش های دیگر می باشد. برای اطلاع از اینکه گوگل چگونه سایت ها را ارزیابی می کند وارد لینک شوید.

مقاله نویسی مورد تایید گوگل

مقاله نویسی مورد تایید گوگل امکان دارد در آغاز برای کسانی که در این حوزه سررشته دارند کار سختی جلوه کند در صورتی که می توان گفت اصلاً کار دشواری نیست تنها باید موضوع و چارچوب مقاله را مشخص نمایید، بعد از آن به نوشتن مقاله بپردازید.
طراحی کردن شکل مقاله به این صورت است که شما از آغاز مشخص خواهید کرد که مقاله شما چند زیرمجموعه دارد؟ و هر زیرمجموعه چه مقدار کلمه دربرخواهد داشت؟
برای مقالات سئو حداقل ۲ هزار کلمه باید نوشته شود تا مورد تایید سئو قرار گیرد، البته نوشتن کمتر از این تعداد هم مورد قبول می باشد اما برای اینکه سئوی وب سایت بهتر انجام گیرد باید دو هزار کلمه نوشته شود.

زبان برنامه نویسی مورد تایید گوگل

زبان برنامه نویسی از مزایای مخفی همه نرم افزارها، سایت ها و...می باشد، که همه هر روزه آن را مورد استفاده قرار می دهند. در حال حاضر رایانه و تکنولوژی در همه عرصه ها جایگاه خاص و ویژه ای دارند، و حدودا جزء فاکتورهای مهم آن به حساب می آیند.
از برترین توانایی هایی که در حال حاضر فراگیری آن مهم و لازم است، برنامه نویسی و آگاهی به زبان های مختلف آن تضمین کننده آینده ای خوب می باشد. در حال حاضر زبان برنامه نویسی مورد تایید گوگل زیادی وجود دارند که در تولید وب، اپلیکیشن های مختلف و سایر فعالیت ها به کار می روند.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
  • کد پستی : 1456963143
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید