افزایش اینترنت باعث شده است تا مردم در شبکه های مجازی با هم در ارتباط باشند ، در هشت سال اخیر شبکه های زیادی روی کار امدند ولی نیاز نتوانستند باقی بمانند ولی در این بین شبکه های پر طرف داری از سمت ایرانیان هنوز وجود دارد شبکه هایی مانند اینستاگرام ، فیسبوک ، تویتر ، لینکدین و ... ولی نکته مهم این موضوع این است که هیچ کدام نتوانستند جای تلگرام را در بین مردم بگیرند همچنین در تلگرام راه های بسیار زیادی برای فروش هست ولی بهترین آنها ربات تلگرام است .

ربات تلگرام نونگار چیست

همان گونه که میدانید ربات تلگرام وظیفه خدمت رسانی به کاربران را دارد به همین علت شرکت نونگار برای رفاه حال کارفرمایان خود دست به ساخت و برنامه نویسی ربات تلگرام زد است تا محیطی راحت و بی دردسر را برای مشتریان خود ایجاد کند

ربات تلگرام نونگار

خدمات ربات تلگرام نونگار

خدمات ربات تلگرام نونگار در زمینه هاستینگ می باشد. شما میتوانید به بوت نونگار به آدرس @mynpco_bot در تلگرام مراجعه نمایید. با زدن دکمه ورود به پنل کاربری از شما میخواهد تا در قسمت پنل کاربری نونگار خود وارد شود. بعد از ورود ربات تلگرام برای شما پیام خوش آمدگویی میفرستد. از این به بعد شما میتوانید تمام تیکت های خود را از تلگرام چک نمایید و یا تیکت جدید ارسال نمایید. همچنین می توانید پرداخت های خود را از تلگرام انجام دهید.

آیتم های ربات تلگرام نونگار

1. مشاهده تیکت ها
2. ارسال تیکت ها
3. سرویس ها
4. فاکتورها
5. سرورها
6. پرداخت ها
7. دامنه ها

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید