از نظر خیلی از افراد یکی از بزرگ ترین پیشرفت های بشر که گام بزرگی در دنیای فناوری و اطلاعات محسوب می شود ، دسترسی به اینترنت می باشد .در توضیح کلمه اینترنت می توان گفت ، در واقع فضایی است که تمام جهان را به هم مربوط می کند و سبب دسترسی بسیار آسان به سر تا سر دنیا خواهد شد .اینترنت و فضای مجازی علاوه بر این که سبب ارتباط راحت و آسان ما با هم گشته است ، محل کسب در آمد و کسب و کار بسیاری از ما نیز می باشد. باتوجه به این اصل میخواهیم برای شما اصول ساخت سایت مشاورین املاک را در این مطلب توضیح دهیم.

نحوه طراحی وب سایت برای املاکی ها

ایجاد سایت برای شروع کسب و کار اینتر نتی

هر فردی که می خواهد در فضای مجازی اقدام به فعالیت و کسب در آمد کند ، نیاز است با ایجاد یک سایت و یا صفحه در برنامه دل خواه خود ، اقدام به شروع به کار خود نماید .برای ایجاد یک کسب و کار اینترنتی از جمله یک صفحه و یا سایت کاری ، نیاز به مدارک و اسناد خاصی نمی باشد .در شروع کار و ایجاد صفحه کاری خود تان ، ابتدا نیاز به یک ایمیل و یا شماره تلفن معتبر می باشد . این امر نه تنها برای طراحی سایت مشاور املاک بله برای سایر وب سایت ها مانند طراحی سایت بیمه ، طراحی سایت فروشگاهی و یا طراحی سایت آگهی نیز ضروری می باشد.
در ادامه فرایند ثبت نام ، علاوه بر شماره تلفن و ایمیل ، از شما سوالاتی هویتی همانند نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد و موارد این چنینی پرسیده خواهد شد و در نهایت با یک نام کاربری و آدرس به همراه رمز آن ، صفحه ای به شما اختصاص داده خواهد شد .

راه اندازی و طراحی سایت املاک

یکی از شغل های سنتی که از دیر باز تا کنون وجود داشته و از شغل های مهم محسوب می شود ، مشاور املاک است . در یک بنگاه معاملاتی املاک با توجه به خواسته و شرایط صاحب خانه ها و زمین ها و همچنین افرادی که به دنبال خرید ، اجاره و یا رهن ملک هستند ، ملک معرفی شده و سپس معامله صورت می گیرد .یعنی در هر صورت وجود واسطه و خدمات حضوری ضروری و لازم است . برای اطلاع از تعرفه طراحی سایت به سایت ما مراجعه فرمایید.
اما یک سری از افراد و عوامل با ایجاد تنها یک سایت املاک همگانی که همه افراد بتوانند به آن دسترسی داشته باشند این قوانین را نقض کرده اند .یک فرد با طراحی سایت املاک و زمین ، با طراحی قسمتی برای مشتریان می تواند دقیقا همانند یک دفتر مشاور املاک بلکه مفید تر عمل کند .
اگر سایت همگانی معاملات املاک شناخته شده و قانونی باشد ، می تواند بسیار مفید و سود آور واقع شود . یک مشتری با مراجعه به سایت معاملات املاک می تواند در قسمت ثبت آگهی ، آگهی مربوط به خرید و یا فروش و یا اجاره و رهن و موارد دیگر معاملات املاکی را برای زمین و یا ساختمان خود ثبت نماید . از نظر خیلی از افراد یکی از بزرگ ترین پیشرفت های بشر که گام بزرگی در دنیای فناوری و اطلاعات محسوب می شود ، دسترسی به اینترنت می باشد .در توضیح کلمه اینترنت می توان گفت ، در واقع فضایی است که تمام جهان را به هم مربوط می کند و سبب دسترسی بسیار آسان به سر تا سر دنیا خواهد شد .اینترنت و فضای مجازی علاوه بر این که سبب ارتباط راحت و آسان ما با هم گشته است ، محل کسب در آمد و کسب و کار بسیاری از ما نیز می باشد .

راه اندازی و طراحی سایت املاک

آگهی که یک مشتری برای ساختمان و یا زمین خود ثبت می کند بایستی شامل مشخصات کامل ملک هم چون آدرس دقیق آن ، متراژ آن ، قدمت ساختمان و عکس های ملک و موارد لازم دیگر باشد .همچنین یک آگهی ملکی بایستی حتما شامل قسمتی دارای شماره تلفن خود صاحب ملک برای دسترسی مشتریان باشد ، تا بتوانند به راحتی به صورت مستقیم و بدون واسطه با یک دیگر در ارتباط باشند .
یکی دیگر از موارد مهم در یک سایت معاملات املاک که بایستی رعایت شود ، مرتب سازی بر اساس تاریخ می باشد .یعنی این که آگهی ها بر اساس جدید بودن شان در اولویت قرار بگیرند .همچنین حتما بایستی مشتریی که ملک خود را فروخته است ، آگهی خود را حذف نموده و یا در مشخصات آن به مشتریان اطلاع دهد که ملک مورد نظر فروخته شده است .
برخی از سایت های معاملات املاک ممکن است در ازای ثبت آگهی و ثبت نام مبلغی نیز در یافت نمایند .مبلغ در یافتی از طرف سایت های معاملاتی مشاور املاک معمولا بسیار اندک و نا چیز است .در هر صورت فرد صاحب آگهی ملک ضرر نکرده است و در ازای گذاشتن تبلیغ و برای فروش ملک خود مبلغ اندکی پرداخته است .
یکی دیگر از نکاتی که بسیار به کار می آید ، بسیار خوب است که بدانید ، هر چقدر سایت مربوط به معاملات املاک شناخته شده و مطمئن تر باشد ، میزان مشتری و خرید و فروش نیز به همان اندازه بالا خواهد بود .البته لازم به ذکر است طراحی مناسب و کار آمد سایت و حرفه ای بودن سایت املاک بسیار مهم است .

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید