طراحی سایت


اصول ایجاد محتوا در طراحی سایت

یکی از مهم ترین ابزارها جهت جذب بازدیدکنندگان به طراحی سایت ایجاد یک محتوای کاربرپسند است. تولید محتوا کار سختی نیست حتما هم نباید نویسنده باشید. نحوه ی چیدمان واژه ها و جملات در کنار یکدیگر باید بتواند کاربران را به خواندن مطالب طراحی سایت ترغیب نماید بر این اساس رعایت یک سری اصول و استانداردها در طراحی سایت لازم و ضروری است.

طراحی سایت

شناخت مخاطبان طراحی سایت

ابتدا شناخت کلی از مخاطبان خود کسب کنید چرا که محتوای شما باید تامین کننده ی نیازهای کاربرانتان در طراحی سایت باشد. برای درک بهتر این موضوع خود را به جای مشتریانتان بگذارید و ببینید چه مطالبی برای آن ها جذاب تر و کاربردی تر است تا بتواند نتیجه ی مثبتی را در طراحی سایت به دنبال داشته باشد.

طراحی سایت

انتخاب موضوع مناسب در طراحی سایت

موضوعات مختلفی برای تولید محتوا وجود دارد اما توصیه می شود از موضوعات کاربردی تر و مرتبط با حیطه ی کاری در طراحی سایت استفاده کنید. در وهله ی اول کاربران به بررسی موضوعات مقالات طراحی سایت می پردازند و بعد به خواندن کل متن.

طراحی سایت

در طراحی سایت کوتاه و مفید بنویسید

محتوای شما باید حداقل دربردارنده ی 400 کلمه باشد. کوتاه بنویسید اما مفید. مطالعه ی متن بلند، وقت و انرژی بیشتری را در طراحی سایت می طلبد که این به دور از حوصله ی کاربران است. درج محتوا بدون بار معنایی مسلما در افزایش موفقیت طراحی سایت بی تاثیر است.

طراحی سایت

در طراحی سایت متن خود را ویرایش کنید

هر نوشته ای بعد از اتمام نیازمند ویرایش یا به عبارتی بازخوانی دوباره در طراحی سایت است. با ویرایش متن خود می توانید تمام اشکالات نگارشی، غلط املایی و ... را برطرف کنید و بر جملات خود در طراحی سایت تمرکز بیشتری داشته باشید. در انتها محتوای بی عیب و نقص جهت ارائه در طراحی سایت تولید خواهد شد.

طراحی سایت

عدم استفاده از متن کپی در طراحی سایت

امروزه هر آن چه را که می خواهید می توانید در اینترنت جست و جو کنید. با وارد کردن واژه ی طراحی سایت در گوگل با انبوهی از مقالات در این زمینه مواجه می شوید اما این به معنای کپی برداری و استفاده از آن ها در طراحی سایت نیست. ابتکار به خرج دهید و بدون کپی از طراحی سایت های دیگر تولید محتوا کنید. هرگز فراموش نکنید کاربران شما افراد آگاهی هستند که با کمی تامل به کپی بودن متن شما پی خواهند برد. بزرگترین شرکت طراحی سایت تهران که یکی از بهترین مقالات وب سایت نونگار پردازش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

طراحی سایت

 

مطالب مرتبط:
طراحی سایت طراحی وب سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت کرمانشاه طراحی سایت شیراز طراحی سایت تبریز سئو سایت شیراز سئو سایت تبریز طراحی اپلیکیشن در تهران طراحی سایت تهران طراحی سایت مشهد طراحی سایت کرمان طراحی سایت اراک طراحی سایت مازندران طراحی سایت اصفهان طراحی سایت قزوین طراحی سایت رشت طراحی سایت گیلان طراحی سایت ارومیه طراحی سایت شهرکرد طراحی سایت کاشان طراحی سایت خراسان جنوبی طراحی سایت گرگان طراحی سایت شاهرود طراحی سایت بوشهر طراحی سایت زنجان طراحی سایت بندر عباس طراحی سایت ساوه طراحی سایت اردبیل طراحی سایت گلستان طراحی سایت هتل طراحی سایت درج آگهی طراحی سایت تالار پذیرایی طراحی سایت خودرو طراحی سایت آتلیه عکاسی طراحی سایت املاک طراحی سایت دانشگاه مجازی طراحی سایت خبرگزاری طراحی سایت تخفیف گروهی طراحی سایت مزون طراحی سایت فروش فایل طراحی سایت موزیک طراحی سایت بیمه طراحی سایت شرکتی طراحی سایت داروخانه