انتخاب هاست لینوکس قدرتمند یکی از مهم ترین فاکتورهای اثرگذار در راه اندازی سایت حرفه ای می باشد که سرعت و امنیت را در سایت تحت پوشش قرار می دهد. شرکت نونگار پردازش با سابقه فعالیت طولانی در زمینه طراحی سایت و سئو سایت ، گرایشات هاست لینوکس و هاست ویندوز را نیز در طیف خدمات خود قرار داده است. کارفرمایان در شرکت نونگار پردازش برای افزایش سرویسهای میزبانی خود می توانند از لینک www.npco.net/my استفاده نمایند و بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت، مشاهده و فعال نمایند !

سوالات رایج و متداول در زمینه هاست لینوکس به شرح زیر می باشد:

چگونه می توان هاست لینوکس موردنظر خود را تهیه کرد؟

با مراجعه به صفحه هاست لینوکس و مشاهده میزبانی وب مورد نظر خود به راحتی می توانید به ثبت سفارش خود بپردازید سپس با قسمت هاستینگ نونگار تماس گرفته و سرویس خود را به ثبت برسانید و هزینه آن را به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

فرق بین هاست لینوکس و ویندوز در چیست؟

در صورتی که زبان برنامه نویسی سایت شما Asp.Net می باشد بهتر است از هاست ویندوز استفاده نمایید در غیر اینصورت پیشنهاد ما به شما هاست لینوکس است. زیرا هاست لینوکس از امنیت ، سرعت و پایداری بیشتری نسبت به هاست ویندوز برخوردار می باشد همچنین مهم ترین مزیت لینوکس نسبت به ویندوز به صرفه بودن آن است ، هاست لینوکس نسبت به هاست ویندوز ارزان تر هستند.

چگونه می توان سرویس میزبانی را از یک شرکت به دیگری منتقل کرد؟

ابتدا باید نوع سرویس میزبانی خود را در شرکت طراحی سایت مورد نظر انتخاب نموده و پس از بک آپ گرفتن اطلاعات هاستینگ پیشین خود آن را به سرویس جدید خود منتق کنید. برای کسب اطلاعت بیشتر در رابطه با انتقال سرویس میزبانی می توانید با واحد هاستینگ نونگار پردازش در ارتباط باشید.

فرق بین هاست لینوکس و وردپرس چیست؟

هاست های وردپرس همان لینوکس هستند با این تفاوت که هاست وردپرس برای سایت های وردپرس مورد استفاده قرار می گیرد ، اگر سایت شما وردپرس است و قصد انتخاب بهترین سرویس میزبانی را دارید پیشنهاد ما به شما هاست وردپرس می باشد.

لینوکس دایرکت ادمین بهتر است یا لینوکس سی پنل؟

مهم تفاوت بین هاست لینوکس دایرکت ادمین و هاست سی پنل تنها در کنترل پنل آن ها می باشد و این دو هاست تفاوت چندانی ندارد. اما طبق آمار هاست دایرکت ادمین به دلیل شکل ظاهری که دارد کاربرپسند تر از هاست لینوکس سی پنل است و در مقابل هاست سی پنل از امنیت و سرعت بیشتری نسبت به دایرکت ادمین برخوردار است. بنابراین نمی توان نظر قطعی داد که کدام بهتر از دیگری است اما به این نکته توجه داشته باشید که کیفیت سرویس میزبانی بسیار مهم تر از کنترل پنل مدیریت می باشد.

چگونه هاست لینوکس مورد نظر خود را انتخاب کنم؟

با مراجعه به طراحی سایت و مشاهده پلن های مختلف متناسب با حجم دیسک سایت خود می توانید بهترین پلن را انتخاب نمایید. اما اگر سایت خود را تازه راه اندازی کرده ایدبه حجم چندان زیادی احتیاج ندارید می توانید بین پلن های کم حجم و متوسط یکی را انتخاب نمایید در غیر اینصورت برای کسب اطلاعات بیشتر با قسمت هاست لینوکس در تماس باشید.

هاست لینوکس و تعرفه هاست لینوکس

LS1

 8 لوگو شرکت طراحی سایت نونگار پردازش
ميزان فضا (Disc Space) 100MB
Sub-Domains 1
انتقال داده ها / ماهيانه (Bandwidth)1GB
کنترل پنل ميزباني وب
Email Accounts 5
POP3/SMTP/IMAP4/LDAP3
multi-php-version
mysql
قيمت ساليانه (تومان ) 126.000

LS2

 7 لوگو شرکت طراحی سایت نونگار پردازش
ميزان فضا (Disc Space) 500MB
Sub-Domains 5
انتقال داده ها / ماهيانه (Bandwidth)5GB
کنترل پنل ميزباني وب
Email Accounts 10
POP3/SMTP/IMAP4/LDAP3
multi-php-version
mysql
قيمت ساليانه ( تومان )260.400

LS3

لوگو شرکت طراحی سایت نونگار پردازش 6
ميزان فضا (Disc Space) IGB
Sub-Domains10
انتقال داده ها / ماهيانه (Bandwidth)10GB
کنترل پنل ميزباني وب
Email Accounts 20
POP3/SMTP/IMAP4/LDAP3
multi-php-version
mysql
قيمت ساليانه ( تومان )337.200

LS4

لوگو شرکت طراحی سایت نونگار پردازش 5
ميزان فضا (Disc Space) 2GB
Sub-Domains20
انتقال داده ها / ماهيانه (Bandwidth)20GB
کنترل پنل ميزباني وب
Email Accounts 50
POP3/SMTP/IMAP4/LDAP3
multi-php-version
mysql
قيمت ساليانه ( تومان )536.400

LS5

لوگو شرکت طراحی سایت نونگار پردازش 4
ميزان فضا (Disc Space) 5GB
Sub-Domains Unlimited
انتقال داده ها / ماهيانه (Bandwidth)50GB
کنترل پنل ميزباني وب
Email Accounts 100
POP3/SMTP/IMAP4/LDAP3
multi-php-version
mysql
قيمت ساليانه ( تومان )1.060.800

LS6

لوگو شرکت طراحی سایت نونگار پردازش 3
ميزان فضا (Disc Space) 10GB
Sub-Domains Unlimited
انتقال داده ها / ماهيانه (Bandwidth)100GB
کنترل پنل ميزباني وب
Email Accounts نا محدود
POP3/SMTP/IMAP4/LDAP3
multi-php-version
mysql
قيمت ساليانه ( تومان )1.758.000

LS7

لوگو شرکت طراحی سایت نونگار پردازش 2
ميزان فضا (Disc Space) 20GB
Sub-Domains Unlimited
انتقال داده ها / ماهيانه (Bandwidth)200GB
کنترل پنل ميزباني وب
Email Accounts نا محدود
POP3/SMTP/IMAP4/LDAP3
multi-php-version
mysql
قيمت ساليانه ( تومان )2.760.000

LS8

لوگو شرکت طراحی سایت نونگار پردازش 1
ميزان فضا (Disc Space) 50GB
Sub-Domains Unlimited
انتقال داده ها / ماهيانه (Bandwidth)500GB
کنترل پنل ميزباني وب
Email Accounts نا محدود
POP3/SMTP/IMAP4/LDAP3
multi-php-version
mysql
قيمت ساليانه ( تومان )4.830.000

خواهشمند است برای مشاهده تعرفه سرورهای VPS نونگارکلیک فرمائید .

هاست لینوکس

هاست لینوکس و یا همچنین هاست ویندوز در دیتاسنترهای مختلف آلمان ، فرانسه و نیز ایران موجود می باشد . بسیاری از سیستم های مدیریت محتوا مانند جوملا ، وردپرس ، دروپال قابل پشتیبانی می باشد.
هاست (host) عبارت است از فضایی جهت ذخیره سازی و نگهداری داده های شخصی وب سایت ها است. هاست لینوکس ایران یکی از مناسب ترین سرویس ها می باشد که برنامه نویسان با استفاده از آن می توانند نرم افزارهایی به زبان های PHP ، HTML و CSS را برنامه نویسی نمایند. عملکرد هاست لینوکس ایران به شکلی است که امکان مدیریت محتوا را هم در طراحی سایت وردپرس و هم طراحی سایت جوملا به راحتی برایتان فراهم می سازد.
هاست لینوکس ایران با داشتن مزایای بسیار یکی از محبوب ترین هاست ها به شمار می رود که از جمله مهم ترین آن ها می توان به سرعت بالای لود شدن و پایداری بالای شبکه اشاره کرد. به یاد داشته باشید با هاست لینوکس ایران در صورت بروز هر گونه اختلال سراسری در اینترنت، سایت شما به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی قابل دسترس برای مخاطبانتان است و این تنها به خاطر میزبانی وب سایت شما در هاست ایران می باشد.

تعرفه هاست لینوکس

تعرفه هاست لینوکس بسته به دیتاسنتر و نیز دیگر فاکتورها در رنج متفاوتی می باشد . هاست لینوکس ارزان نیز می تواند مورد سرویس دهی قرار گیرد که با هزینه کمتر برای شما همراه می شود. هاست لینوکس حرفه ای امنیت بیشتری را در خود همراه می نماید که می تواند کسب و کارها و افرادی که می خواهند به صورت حرفه ای بازاریابی اینترنتی خود را داشته باشند مناسب می باشد.
عوامل مختلفی قیمت هاست لینوکس را تحت الشعاغ قرار می دهد. با توجه به این که سیاست های فروش و خدمات و امکانات ارائه شده توسط شرکت های میزبانی وب یکسان نیست بنابراین شما نمی توانید به تعرفه مشخصی از قیمت هاست لینوکس برسید. کمی موجب سردرگمی شما شدم بهتر است بگویم که برآورد قیمت هاست لینوکس براساس پلاگین های انتخابی شما بر روی سرور امکان پذیر است. شرکت نونگارپردازش پکیج هایی متعددی را با بهترین خدمات و امکانات و مناسب ترین قیمت ها برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته است. جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت هاست لینوکس بر منوی تعرفه ها کلیک کنید و یا با داخلی 106 و 120 تماس حاصل فرمایید.

هاست لینوکس نونگار

هاست لینوکس نونگار تعرفه های مختلفی از هاست لینوکس را مطابق به آنچه در بالا درج شده است فراهم می نماید و مطابق به نیاز خود می توانید هاست لینوکس خود را انتخاب نمایید و سرویس های تعیین شده را دریافت نمایید.

فرق هاست ایرانی و خارجی

در چند سال اخیر تعداد زیادی از ارگان ها و سازمان های دولتی نسبت به انتقال سایت خود به هاست ایرانی اقدام نموده اند و همین موضوع نقش بسزایی را در موفقیت و توسعه ی شرکت های هاستینگ داشته است. حتما می پرسید چرا؟ فرق هاست ایرانی و خارجی در چیست؟ در هاست خارجی تعرفه پلان ها به نسبت هاست ایرانی پایین تر است اما از نظر سخت افزاری و دیتا از قیمت بیشتری برخوردار است. پیش تر به این موضوع اشاره کردیم که سرعت لود شدن در هاست ایرانی بسیار بالا است و این تنها مربوط به استفاده از اینترنت ایران می باشد.
بنابراین اگر ترافیک سایت شما بیشتر مربوط به کاربران ایرانی می باشد پس بی درنگ از هاست ایرانی استفاده کنید. میزان فرق هاست ایرانی و خارجی به قدری در کشور ما مشهود است که هر مدیر وب سایت با بررسی فرق هاست ایرانی و خارجی مسلما هاست ایرانی را برای سایت خود انتخاب می کند چرا که هاست ایران به دور از هر گونه قطعی در سرور خدمات خود را به کاربران ارائه می دهد. از این رو فرق هاست ایرانی و خارجی موجب گردیده است که هاست ایران روز به روز رشد و پیشرفت بیشتری داشته و خدمات خود را با کیفیت هر چه تمام تر در اختیار کاربران خود قرار دهد.

ارتباط با ما

  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
  • کد پستی : 1456963143
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید