طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی

در دنیای امروز اینترنت و فضای آن حرف اول را در کسب و کار می زنند . طراحی سایت شرکتی برای معرفی موسسه یا شرکت یکی از اقدامات مهم است که باید مد نظر قرار داد . با طراحی سایت می توان به معرفی شرکت پرداخت و نمونه کالاها و خدمات را در معرض نمایش قرار داد. در این مقاله به بررسی اطلاعاتی درباره طراحی سایت شرکتی خواهیم پرداخت تا آگاهی خود را در این زمینه افزایش دهید و برای پیشرفت شرکت گامی موثر بردارید . با افزایش روز افزون استفاده از اینترنت تمامی جوانب کسب و کار نیز تحت تأثیر قرار گرفته است. تجارت متحول شده است و شرکت هایی که در عرصه کسب و کار فعال هستند با بهره گیری از فضای به وجود آمده و فضای مناسب و بازار قابل توجهی که اینترنت برای آنها به وجود آورده است تلاش کرده اند تا موفقیت های جدید و بزرگی را برای خود به ارمغان بیاورند.

طراحی سایت شرکتی

استارت تجارت در دنیای جدید طراحی سایت شرکتی

از آن جا که کاربران زیادی از اینترنت استفاده می کنند، طراحی سایت شرکتی از اهمیت زیادی برخوردار است و یکی از ملزومات هر شرکتی می باشد، طوری که در فضای رقابتی شرکت ها نقطه مثبتی محسوب می شود .طراحی سایت شرکتی سبب می شود با مشتریان خود ارتباط راحت تری داشته و به نوعی بازاریابی اینترنتی داشته باشید .این امکان برای تان فراهم می شود که در سایت شرکت، محصولات خود را قرار دهید و کاربر به راحتی با جزئیات محصول چون عکس، قیمت، کاربرد و ... آشنا شود و بدین ترتیب بدون هیچ محدودیتی افراد زیادی از آن بازدید کنند . شرکت با داشتن سایت به طور شبانه روزی به کاربران معرفی خواهد شد.
برای شروع و یا گسترش تجارت در فضای مجازی و اینترنت اولین کاری که باید انجام داد طراحی سایت شرکتی است. سایت شرکتی توانایی این را دارد که فرصت های مناسبی را جهت گسترش و ورود به بازارهای جدید را در اختیارتان قرار دهد. هر آنچه را در مورد شرکت خود مد نظر داشته باشید از معارفه شرکت تا معرفی محصول و کالا و یا خدمات شرکت و رزومه و غیره می توانید در سایت شرکتی قرار دهید. این سایت بیانگر بسیاری نکات در مورد کسب و کار شما می باشد و معرف شما در بازار جهانی. بنابراین داشتن یک سایت شرکتی معتبر و منحصر به فرد کمک شایانی به شما در جهت حضور فعال و استفاده از فرصت ها در دنیای جدید می نماید.

 

در طراحی سایت شرکتی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

نکات فراوانی وجود دارد که استفاده درست از آنها می تواند باعث افزایش بازدید کنندگان سایت شده و شناسایی سایت ما را برای موتورهای جستجوگر آسان تر نماید. چند نکته مهم را در ادامه توضیح خواهیم داد.

استفاده از اصول و ضوابط طراحی سایت

از جمله این ضوابط می توان به سرعت لود صفحات، محل قرار گرفتن منوهای سایت، تقسیم بندی ها و بخش بندی قسمت های مختلف و غیره اشاره کرد. با توجه به سرعت پایین اینترنت بسیاری از بازدید کنندگان سرعت لود شدن صفحات سایت برای آنها بسیار اهمیت دارد و نباید به گونه ای باشد که بازدید کنندگان خسته شوند. همچنین سرعت لود شدن صفحات یکی از معیارهای رتبه بندی سایت در نتایج جستجو به شمار می آید. در صورتی که اصول طراحی سایت رعایت شده باشد با قواعد مهندسی و ریاضی چیدمان مطالب و منوها و غیره انجام شده و مشکل خاصی به وجود نخواهد آمد. از موارد مهم در طراحی سایت تصاویر است. تصاویر موجود در سایت هم در جذابیت سایت تأثیر دارند و هم در سرعت لود شدن و بالا آمدن صفحات تأثیر گذار هستند. بنابراین در استفاده از تصاویر باید بسیار دقت کرد.

طراحی سایت شرکتی

 

رعایت اصول سئو در طراحی سایت شرکتی

رعایت اصول سئو در طراحی سایت شرکتی یکی از مهمترین مواردی است که باید مد نظر قرار بگیرد زیرا یکی از دلایل قرار گرفتن سایت در رتبه بندی موتورهای جستوگر رعایت پایه های سئو در طراحی سایت است که این امکان را به جستجوگرها می دهد که سایت ما را سریع تر شناسایی کنند. نیز در مراحل بعدی کار بهینه سازی سایت آسان تر انجام شده و از لحاض هزینه نیز به صرفه تر خواهد بود. کارشناسان ما در شرکت طراحی و بهینه سازی سایت نونگار با وفق دادن خود با آخرین تغییر و تحولات الگوریتم های جستجوگرها سایت های مشتریان را طراحی و بهینه سازی کرده و همواره رتبه های خوبی را در نتایج موتورهای جستجو کسب کرده اند.

بیشتر بخوانید


چند زبانه و دو زبانه بودن طراحی سایت شرکتی

با طراحی سایت چند زبانه و دو زبانه می توانید با هزینه ای بسیار کم در بازارهای بین المللی فعال باشید و در کشورهای مختلف تجارت خود را گسترش داده و حیطه کاری خود را افزایش دهید. دنیای جدید تکنولوژی محدودیت زمان و مکان را کاهش داده و به راحتی می توانید در دوردست ترین مناطق دنیا بازاریابی کرده و کسب و کار خود را رونق بخشیده و جهانی سازید.


سازگاری با انواع تبلت ها و تلفن های همراه

عصر حاضر شاهد افزایش روز افزون استفاده از تبلت و تلفن های هوشمند است و اکنون بیشتر کاربران فضای اینترنت برای فعالیت خود با توجه به سهولت استفاده و در دسترس بودن، این راه را انتخاب می کنند. یکی از ویژگی های مهم طراحی سایت شرکتی سازگاری با موبایل و تبلت (طراحی سایت واکنش گرا) می باشد.

 

طراحی سایت شرکتی

 

چه مشاغلی نیازمند طراحی سایت شرکتی هستند؟

قطعاً در اینترنت به شرکت هایی برخورد کرده اید که در دنیای واقعی اسم آنها را نشنیده بودید ولی در فضای مجازی به سرعت رشد کرده و بازارهای بزرگی را پوشش داده و مشتریان فراوانی دارند. درست است. برای داشتن یک سایت شرکتی نیازی نیست که حتماً سازمان و یا شرکت بزرگی داشته باشید. بلکه یک سایت شرکتی مناسب و فعالیت مستمر می تواند باعث پیشرفت و گسترش کسب و کارهای کوچک نیز بشود و هیچ محدودیتی را نمی توان برای آن متصور بود. شرکت طراحی سایت نونگار با توجه به نیاز ها و بازارهای مشتریان خود علاوه بر انجام کلیه سفارشات طراحی و بهینه سازی سایت در جهت اکرام مشتریان خود مشاوره های لازم را نیز ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت شرکت مراجعه فرمایید.

هدف از طراحی وب سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی به دنبال اهدافی است که هم سبب سود شرکت شود و هم احتیاجات مشتری را به بهترین نحو فراهم نماید. با طراحی سایت شرکتی می توان خرید اینترنتی را به آسانی و در کمترین زمان ممکن انجام داد . هم چنین این امکان وجود دارد که تبلیغات بنری در سایت قرار دهید و به نحوی برای شرکت کسب درآمد کنید .همگام شدن با محیط زیست دیگر هدف طراحی سایت شرکت است چرا که با وجود سایت دیگر نیازی به استفاده از کاغذ نخواهد بود. سایت باید به نحوی طراحی و بهینه سازی شود که موتور جستجوی گوگل آن را شناسایی کند، این گونه زمانی که کاربر در گوگل به دنبال خدمات و محصولاتی باشد که مربوط به شرکت شما است، سایت شما در جستجوی گوگل برای او به نمایش در خواهد آمد. این گونه کاربران زیادی از سایت تان بازدید خواهند کرد و در صورت رضایت از محصولات و خدمات تان اقدام به خرید خواهند کرد. در واقع هدف از طراحی وب سایت شناخته شدن شرکت و خدمات تان خواهد بود .
امروزه یکی از اقدامات مهم و اساسی برای هر شرکت طراحی سایت می باشد. زیرا طراحی سایت یکی از قوی ترین پل های ارتباطی آنلاین بین کارفرما و مشتری ها می باشد. طراحی سایت های شرکتی با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی دارند مشتری ها و متقاضیان متناسب با نوع خدمات و سروس دهی خود اقدام به طراحی سایت شرکتی می کنند.

امکانات در بستر طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت می تواند بستر تعاملی برای امور پشتیبانی شرکت باشد. فراهم نمودن بستر چت آنلانی می تواند فضای پاسخگویی و پشتیبانی مناسبی برای شرکت ها فراهم نماید. سیستم تیکت دهی نیز از امور مدیریت ارتباط با مشتری می باشد که در بستر طراحی سایت شرکتی امکان پذیر می باشد.

طراحی سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی

با طراحی سایت شرکتی قادر خواهید بود بسیاری از خدمات شرکت و هم چنین خدمات پس از فروش را به وسیله آن انجام دهید . با وجود این سایت دیگر نیازی به تیم فروش نخواهید داشت زیرا این وب سایت در تمام مراحل معرفی و فروش کمک رسان شرکت خواهد بود و نوعی تعامل بین مشتری و کسب و کارتان به وجود خواهد آورد.
امروزه یکی از اقدامات مهم و اساسی برای هر شرکت طراحی سایت می باشد. زیرا طراحی سایت یکی از قوی ترین پل های ارتباطی آنلاین بین کارفرما و مشتری ها می باشد. طراحی سایت های شرکتی با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی دارند مشتری ها و متقاضیان متناسب با نوع خدمات و سروس دهی خود اقدام به طراحی سایت شرکتی می کنند.

مزایای طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی ابزاری است که به وسیله آن قادر خواهید بود اعتبار کسب و کار خود را افزایش دهید و مشتری های بالقوه ای را جذب محصولات و خدمات شرکت خود نمایید طوری که به مشتری دائمی تبدیل شوند. با داشتن سایت ، مشتری در هر ساعتی از شبانه روز قادر است اطلاعات و محصولات شرکت را بررسی کند چیزی که به شکل حضوری با محدودیت و سختی هایی همراه است. در دسترس بودن این اطلاعات و محصولات اعتماد مشتری را افزایش می دهد و موجب بالا رفتن اعتبار شرکت خواهد شد. امروزه که کسب و کارهای اینترنتی زیادی وجود دارد و اغلب شرکت ها خود را به دنیای اینترنتی وصل کرده اند، برای پیروزی در بین رقبا داشتن یک سایت شرکتی ضروری است. از دیگر مزایای آن به هزینه پایین آن در برابر هزینه های تبلیغاتی چون بیلبورد، تبلیغ تلویزیونی و ... می توان اشاره نمود. در واقع سایت شرکتی نوعی تبلیغ دائمی است که همیشه در دسترس مشتری قرار خواهد داشت.

اصول طراحی سایت شرکتی

به دلیل اینکه وب سایت های شرکتی به مشتریان این امکان را می دهند تا به صورت غیر حضوری اقدام به خرید نمایند و از محصولات و خدمات بهره ببرند، بنابراین نحوه ی فعالیت، معرفی شرکت و محصولات و خدمات و... باید به طور کامل در وب سایت شرح داده شود.

طراحی سایت شرکتی

نکات طراحی سایت

در طراحی وب سایت شرکتی برای این که بتوان به اهداف مورد نظر دست یافت ، باید طراحی آن مناسب باشد و سئو سایت در آن رعایت شود .سایت های آماده اختصاصی نیستند از این رو بهتر است از طراحی سایت بهره بگیرید . طیف رنگی استفاده شده در سایت باید مناسب باشد. در کدنویسی نیز باید اصول و قواعد را رعایت کرد که استاندارد باشد. مجموعه ما طراحی سایت را به شکلی تخصصی انجام می دهد از این رو موجب پیشرفت شرکت در کسب و کار تان خواهد شد و مشتریان زیادی را به سمت محصولات و خدمات شرکت تان خواهد کشاند .در صورت نیاز به راهنمایی در زمینه طراحی سایت با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید و اطلاعات لازم را کسب نمایید .
کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره در این زمینه هستند و در رابطه با تعرفه طراحی سایت و امکانات آن اطلاعات لازم را به شما خواهند داد. هم چنین امکان مشاهده نمونه کارها در سایت وجود دارد تا با خیال راحت طراحی سایت خود را به مجموعه ما بسپارید .این مجموعه از آخرین تکنولوژی برنامه ریزی برای طراحی سایت بهره می گیرد و تمام قواعد آن را رعایت می کند تا سرعت بالا آمدن سایت بالا باشد، این گونه مشتریان با رضایت بیشتری در سایت به جستجوی محصولات خواهند پرداخت . آمدن سایت شرکت تان در صفحه اول سرچ گوگل، کاری است که تنها با داشتن تخصص در این زمینه و رعایت قواعد امکان پذیر است .

ویژگی ها در طراحی سایت شرکتی

• اگر شرکتتان محصول و یا خدماتی را برای فروش دارد باید بخشی را در طراحی سایت شرکتی برای خرید آنلاین به همراه توضیحات کامل درباره ی نحوه ی خرید و دریافت محصولات به مشتری ها ارائه دهید.
• همچنین در طراحی سایت شرکتی باید نحوه ی ارسال و دریافت کالا به طور کامل شرح داده شود. همه ی بخش های شرکت از طریق ایمیل باید با مشتری ها در ارتباط باشد.
• بخشی اختصاصی را باید در طراحی سایت شرکتی در نظر بگیرید و مطالب و اخبار های جدید شرکت را در آن بخش قرار دهید.
• منوها و موضوعات مختلف باید به درستی طراحی سایت شرکتی دسته بندی و طبقه بندی شود تا کاربران دچار سردرگمی نشوند.
• از لحاظ گرافیک و ظاهر طراحی سایت شرکتی باید به گونه ای طراحی شود تا نمایانگر فضای داخلی شرکت باشد و حتی می توانید بخشی از فضای داخلی شرکت را در ان قرار دهید.
• همه ی راه های ارتباطی با شرکت مثل آدرس، شماره تماس، ایمیل و... در طراحی سایت قرار داده شود.
• طراحی سایت شرکتی همیشه باید آنلاین و در دسترس باشند تا در همه حال قادر به پاسخ گویی به سوالات کاربران و بازدید کنندگان باشد .
• در صورتی که مشتری با کشور های بین المللی در ارتباط می باشد برای ارتباط بهتر و بیشتر طراحی سایت شرکتی باید به صورت درو زبانه و یا چند زبانه طراحی شود.
• و در آخر از آنجایی که وب سایت هر شرکت نشانگر نوع و کیفیت آن شرکت می باشد پس طراحی سایت شرکتی باید ظاهر و گرافیک بسیار زیبا و مناسبی داشته باشد.
اگر قصد طراحی سایت شرکتی دارید می توانید از شرکت نونگار پردازش در این راه کمک بگیرید.

امکانات وب سایت شرکتی

وب سایت شرکتی دارای بخشی به نام «درباره ما» خواهد بود که در آن حوزه فعالیت شرکت و خدمات آن توضیح داده می شود و اطلاعاتی از شرکت در اختیار کاربر قرار می گیرد. صفحه ای به نام «تماس با ما» نیز طراحی می شود که در آن آدرس شرکت، شماره تماس، ایمیل، دورنگار و ... ذکر می شود تا کاربر در صورت نیاز از آن ها استفاده کند و با شرکت ارتباط برقرار کند. صفحه ای نیز به محصولات شرکت اختصاص می یابد که در آن قیمت، توضیحات و تصویر محصول را خواهید دید. از زبان انگلیسی نیز برای سایت بهره گرفته می شود و برای خرید اینترنتی و آنلاین امکاناتی قرار داده می شود. صفحه ای در رابطه با درج نظرات کاربران، شرایط نمایندگی شرکت ، توضیحات گارانتی محصولات، اخبار و اهداف شرکت نیز در طراحی در نظر گرفته می شود . علاوه بر این امکانات ، در صورت نیاز مشتری و در خواست او بخش های به صورت اختصاصی برای طراحی سایت شرکتی در نظر گرفته خواهد شد .

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید