طراحی پورتال شرکتی
در صورتی که بخواهید نمونه کارها و محصولات خود را به نمایش بگذارید بهترین بستر برای این کار اینترنت است و بهترین راهکار طراحی سایت شرکتی میباشد. به همین منظور همه ی شرکت ها تمایل به استفاده از این بستر برای برقراری ارتباط با مشتری های خود و البته فروش محصولات خود را دارند و همچنین برای رقابت یک نقطه عطفی به حساب می آید . با ساخت سایت در گوگل شما می توانید محصولات شرکتی خود را در وب سایت قرار دهید ؛ لازم به ذکر است که بهترین بستر را برای ارتباط بین اعضای یک شرکت فراهم میکند و میتواند میزان تعامل را بالا ببرد . به طور کلی معرفی و تبلیغات محصولات در سایت شرکتی یک نوع بازاریابی اینترنتی به شمار می رود .
سفارش طراحی سایت
یکی از پربسامد ترین و به روز ترین مسائلی که به کسب و کارهای آنلاین مربوط می شود، طراحی سایت است. همانطور که شما در جریان هستید امروزه هر نوع کسب و کاری به منظور افزایش درآمد و تعداد مشتریان دست کم به یک نشانی و وب سایت اینترنتی احتیاج دارد. جدا از مسائلی همچون تعرفه طراحی سایت شرکتی دقت به برخی از عواملی همچون طراحی ظاهر سایت، بررسی و ارزیابی سرعت، تولید محتوا و سئو سایت به موفقیت یک وب سایت اینترنتی کمک زیادی می ‌کند.
وبسایت حرفه ای
طراحی سایت حرفه ای باعث می شود که افراد ، بازار هدف را مخاطب خود قرار دهند و موجب افزایش درآمد چشمگیری برای آنها خواهد شد . به طور کلی طراحی یک سایت حرفه‌ ای باید به گونه‌ ای باشد که در همان ابتدا مخاطب را به سمت خود جذب کند . از جمله مواردی که سبب می‌شود مخاطب در همان سری اول به سوی سایت مورد نظر جذب شود ، گرافیک زیبا می باشد البته همراه با سرعت لود بالا و همچنین در برداشتن مفهوم و ماهیت اصلی سایت است . اگر یک سایت حرفه ای طراحی شده آن گونه که بیان شد ، نباشد وبسایت دو مورد از معیار های اساسی که گوگل برای ارزیابی از آن ها کمک می ‌گیرد را از دست می ‌دهد .
طراحی وب سایت شرکتی
ساخت سایت شرکتی
اگر می خواهید با استفاده از طراحی سایت شرکتی و عرصه رقابت با دیگر سایتها و شرکتهای رقیب وارد شوید باید حتماً از یک طراحی بسیار عالی برای وب سایت شرکتی خود استفاده نمایید. به منظور ساخت وب سایت شرکتی افزون بر زیبایی های ظاهری و گرافیکی وب سایت شما باید اصول اولیه افزایش رتبه وب سایت و سئو را نیز در نظر داشته باشید که به بهترین نحو طراحی گردد پس انتخاب شرکت طراحی سایت قوی و حرفه ای شما را به اهدافتان می رساند.

هزینه طراحی سامانه شرکتی

به طور کلی هزینه طراحی سایت شرکت های مختلف متفاوت می باشد و هر شرکتی با توجه به برخی از عوامل تاثیرگذار در نرخ مربوط به طراحی انواع سایت قیمت آن را برآورد می کنند . برخی از عوامل موثر در هزینه طراحی سایت به شرح زیر است :
▪ عناصر گرافیکی و امکانات طراحی سایت
▪ استاتیک یا داینامیک بودن سامانه
▪ آماده بودن و استفاده از cms

فارغ از روش فعالیت شما در دنیای حقیقی سرمایه گذاری برای حضوری فعال در کسب و کارتان در دنیای آنلاین کاری مهم و قابل توجه است نخستین گام این حضور را با طراحی سایت شرکتی حرفه ای فعال بردارید به همراه یک وبسایت خوب می توانید خدمات و محصولات را به بهترین نحو ممکن به کاربران عرضه کنید و همیشه با آنها در ارتباط باشید. حال با توجه به حرفه کاری خود می توانید سامانه فروشگاهی، پورتال خبری ، وب سایت آگهی و یا غیره را داشته باشید.

در طراحی سایت شرکتی ثبت جلوه زیبا و همیشگی از تجارت شما در ذهن مخاطبان است . رسم یک وب سایت شرکتی باید به روشی باشد که اگر کاربری بدون اطلاع قبلی از فعالیت شما در دنیای واقعی و برای نخستین بار به وسیله وب سایت تان با برند شما آشنا شدن با تصویری منحصر به فرد است کسب و کار و طریقه ارائه آن مواجه شوند اکنون با پیشرفت حضور مخاطبان و مشتریان در فضای مجازی لزوماً حضور و فعالیت شرکت ها در فضای مجازی نیز خیلی بیشتر از قبل افزایش پیدا کرده است، این حضور در اولین قدم نیازمند یک تارنما شرکتی عالی با امکانات و کیفیت های مناسب است . سامانه شرکتی برای برندهای مختلف مثل داشتن خانه یا پایگاهی در اینترنت است که به واسطه آن می‌توانند محصولات و خدماتشان را به طور مستقل به مشتریان خود ارائه دهند و ارتباطی دوسویه با آنها برقرار نمایند.

اهمیت راه اندازی سایت شرکتی حرفه ای و جذاب اصلی‌ترین گام در برندینگ آنلاین برای شرکت ها می باشد. یک وبسایت عالی ویترین شرکت در فضای آنلاین است نمایی که مردم به وسیله آن نسبت به سطح و کلاس کاری شرکت تصمیم بگیرند امروز اکثر افراد ابتدا به صورت آنلاین با یک برند آشنایی پیدا می‌کنند و در افکارشان تصویر قبلی از برند شرکت در دنیای واقعی ندارند، به همین خاطر در مورد وبسایت آن شرکت تحقیق کرده و در مرحله اول از آن بازدید می‌کنند.

اگر در نخستین تجربه خود متوجه پویایی و خلاقیت در طراحی وب سایت شما شوند نمایی که از برند شرکت در فکرشان ساخته می شود از همان اول ایده‌آل خواهد بود این موفقیت در برندینگ آنلاین شرکت فقط با طراحی حرفه ای سایت شرکتی امکان پذیر می باشد.

تنها با یک وب سایت حرفه ای ، حرفه ای دیده شوید

فعال بودن در شبکه های اجتماعی با هدف معرفی و بازاریابی محصولات شرکت و بهتر شدن آن رابطه با مخاطبان است برای همین می‌توان روی آن به عنوان نماینده اصلی شرکت در محیط مجازی حساب کرد. با داشتن یک وب سایت شرکتی خوب می توانید همه فعالیت های بازاریابی ، دریافت بازخورد از مشتریان آنلاین برندینگ و غیره را در فضای بزرگ و حرفه‌ای انجام دهید.

شما در وب سایت توانایی توسعه و بیشتر کردن امکانات خود را دارید و به آسانی می توانید همه جزئیات مورد نظرتان را درباره شرکت به شکلی بهینه سازی شده و دقیق بیان کنید.

امکانات مورد نیاز یک سامانه شرکتی

یک سایت عالی ماه حصل چیدمان جمعی است امکانات زیرساختی و بصری در کنار یکدیگر است این امکانات باید به گونه‌ای منظم و مناسب با نیازهای یک سایت شرکتی تعبیه شود. زیرساخت خوب موجب بالا رفتن بارگذاری بالا قابلیت گسترش نمایش درست سایت در انواع دستگاه های وصل شده به اینترنت و غیره می‌شود.  رعایت استانداردها در طراحی و برنامه نویسی وب سایت شرکتی باعث به وجود آمدن یک تجربه کاربری خیلی عالی می شود ، برای همین استفاده از  اصول و تکنولوژی‌های به روز در طراحی موجب می‌شود تا شما را از رقیب های تان جدا سازد. یکی از اصلی ترین اصول در طراحی سایت شرکتی در نظر داشتن قوانین سئو می باشد ، محتوای سایت موجب میشود جایگاه مناسب در موتورهای جستجو کسب کنید به این روش که سایت شرکت شما در مقامی بالاتر در مقایسه با رقیبانتان به کاربران نشان می‌دهد.

امکانات طراحی سایت شرکتی
سامانه وردپرس شرکتی

قالب هایی که برای وردپرس وجود دارند، طبق امکانات و کاربردی که در آنها وجود دارد، در قسمت های گوناگون و مختلف قرار می گیرند؛ یکی از پرکاربردترین انواع این دسته ، قالب شرکتی وردپرس می باشد؛ این قالب ها برای طراحی و ایجاد نمودن سایت شرکتی، مورد بهره و استفاده قرار خواهد گرفت.

قالب استارتاپی وردپرس نیز می‌تواند قسمتی از این دسته بندی باشد که استارت آپ ها هم برای معرفی نمودن خود و معرفی کردن خدماتشان، همانند یک سایت شرکتی می باشند و فرقی در این حوزه با یکدیگر ندارند. نونگار بزرگ ترین شرکت طراحی سایت است که بهترین خدمات را ارائه میدهد.

امکانات یک قالب شرکتی حرفه ای

یک قالب سایت شرکتی که خیلی حرفه ای باشد برای همه نیازهای سایت شرکتی قسمت های لازم را پیش‌بینی می‌کند، یک اسلایدر برای معرفی کردن و به نمایش گذاشتن کارهای شرکت ، قسمتی برای ارائه نمودن و معرفی کردن خدمات شرکت اختصاص داده می‌شود، برخی از شرکت ها تمایل دارند نیروها و پرسنل خود را هم معرفی کنند، قالب های شرکتی که خیلی حرفه ای هستند این قسمت را در خود جای داده‌اند

قسمتی برای نمایش دادن دیدگاه‌ها مشتریان و همینطور جدول قیمت ها هم از جمله مواردی می باشد که امکان دارد در قالب شرکتی وجود داشته باشد.

پر اهمیت‌ترین بخش سایت شرکتی قسمت تماس با ما می باشد که در قالب‌های گوناگون این قسمت به روش‌های مختلف طراحی شده است. نقشه گوگل و معرفی نمودن شبکه های اجتماعی شرکت و فرم تماس با ما قسمت هایی هستند که در این بخش پیاده‌سازی خواهند شد.

علاوه بر این مواردی که بیان شد، قسمت هایی همانند برندهای مشتری های معروف و یا همکاران نیز در برخی قالب های سایت های شرکتی پیاده می‌شوند که شما باید متناسب با نیاز خود از میان همه آن ها انتخاب کنید.

قالب های شرکتی مناسب چه مشاغلی می باشند؟

تفاوتی ندارد که یک شرکت تازه تاسیس داشته باشید که تنها به یک صفحه فرود نیاز دارد یا یک شرکت خیلی بزرگ و می تواند از میان قالب های شرکتی ژاکت برای هر یک از انواع مشاغل یک قالب پیدا نمود خیلی از این قالب ها چند کاره می باشند که به این معنا هست که خواهید توانست هر یک را که علاقه دارید انتخاب نمایید و از آن برای شرکت خود بهره ببرید.

معیارهای انتخاب قالب شرکتی وردپرس

برای اینکه بتوانید پروژه راه اندازی نمایید یک سایت خیلی اهمیت دارد و مهم هست حتی یک شرکتی که به صورت آفلاین کار می‌کند هم به سایت نیاز دارد تا اطلاعات و داده هایی که مربوط به کالاها و خدمات را در عرض چند ثانیه با همه دنیا به اشتراک بگذارد و برای اینکه بتوانید بهترین قالب شرکتی وردپرس را انتخاب کنید که باید این مطلب را بدانید که برای این نخواهید توانست یک راه حل برای همه شرکت‌ها بیان نمود هر شرکت منحصر به فرد می باشد و الزامات خاصی برای خود دارد.

معیارهای اصلی سایت شرکتی

از میان قالب های شرکتی که می‌توان به صورت سفارشی آنها را تولید کنید برای ایجاد نمودن سایت می توانید استفاده کنید شما خواهید توانست هر یک از قسمت ها را سفارش دهید و یا از طرح خود قالب بهره ببرید و نمایش آن را ببینید.

با بهره‌گیری از قالب های شرکتی ژاکت برند خود را ایجاد و سایتتان را مدیریت نمایید و با بهره‌گیری از ویژگی های زیادی که ابزارک ها و گونه‌های موجود دارند، فعالیت های خود را توسعه دهید.

قالب های شرکتی ویژگی های زیادی دارند که به شما کمک خواهند کرد تا با مشتریان خود ارتباط برقرار نمایید به روزرسانی های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از اجرا نمودن عملیات خود اطمینان پیدا کنید و خواهید توانست با بهره‌گیری از این امکانات درگاه‌های پرداخت را منظم کنید، از طرح های آماده برای فروش به محصولات بهره بگیرید و از برنامه ها استفاده نمایید، گزینه های حمل و نقل را بر روی سایت تنظیم کنید و سیستمی برای مشتریان وفادار خود راه‌اندازی و ایجاد نمایید.

شرکت ژاکت با دقت زیاد طراحی و ایجاد شده اند تا یک تجربه خیلی خوب و لذت بخش برای مشتریان و کاربران ایجاد کند، علاوه بر این موارد خواهید توانست با بهره گیری از گزینه‌هایی که وجود دارد پیمایش سایت خود را به شکل خیلی دقیق تنظیم نمایید، از واکنش گرا بودن قالب خود مطمئن شوید.

نمونه سایت شرکتی

برای اینکه طراحی سایت داشته باشید، بسته به هدفی که آن را دنبال می نماید و اهدافی که شخص انتظار دارد تقسیم بندیهای گوناگون به وجود می‌آید، یکی از انواع طراحی های سایت های شرکتی که اهداف مشخص دارد و امکانات متفاوت هم دارد این سایتها گنجایش و بازدهی داده‌های تا زیاد را در خود جای داده‌اند در این نوشته تلاش می‌کنیم تا چند نمونه از سایت های شرکتی را به شما معرفی کنید تا با قابلیت ها و امکانات و کارایی این نوع از سایت ها آشنا گردید.

نمونه سایت شرکتی را با بقیه سایت ها بیان خواهیم کرد،تا کسانی که علاقه مند این حوزه هستند اولین قدم‌ها را در راه ایجاد سایت بر دارند و این اطلاعات به آنها کمک خواهند نمود.

اما به چه سایت هایی می توان گفت شرکتی و امکانات و قابلیت های آن چیزهایی میباشد؟ تفاوت آن با بقیه سایت ها مانند پورتال های خبری، سامانه های فروشگاهی در چه چیزی میباشد؟ تارنماهای شرکتی عموماً قابلیت‌ها و ظرفیت‌هایی مانند پرداخت الکترونیکی و فروش را در خود جای نداده‌اند، در این مدل سایت ها بیشتر به معرفی یک شخص حقوقی و یا شخص حقیقی می‌پردازد امکانات قابلیت های زیادی هم در آنها وجود دارد که قابلیت‌های این نوع سایت ها را شبیه سایت های فروشگاهی می کند، اما اصلاً این سایت ها سایت فروشگاهی نخواهند بود.

امکانات مورد نیاز سامانه شرکتی

سایت های شرکتی قابلیت های زیادی دارند و با طراحی خیلی ساده بسیار متفاوت خواهند بود ، از موارد ظاهری عبور کنیم برای این سامانه ها قابلیت هایی مانند کامپوننت ها و فرم ها مانند گالری های تصاویر مختلف و گوناگونی وجود دارد ، قسمت ورود و عضویت از امکانات و قابلیت های نمونه سایت های شرکتی می باشد، بهره گیری از نقشه در این سایت‌ها که تاثیر زیادی در بهبود سئو و بهینه سازی سایت دارد و سازگاری با ابزارهای جستجو ، این ابزار جستجو به مخاطبین این امکان را خواهد داد تا به راحتی بتوانید به دنبال مطلب و یا موضوعی که مدنظر آنها هست بگردند، استفاده کردن از خبر خوان که از قابلیت‌های پورتال های خبری میباشد را می‌توان در سایت شرکتی استفاده کرد و از ابزار برچسب‌ها در قسمت کاربری هم برخوردار می باشند تا همین طور بهینه سازی مناسبی داشته باشند و خیلی از امکانات و قابلیت ها و ابزارهای دیگر.

درخواست طراحی سایت

دریافت کردن سفارش و درخواست برای طراحی سایت به وسیله گروه‌های گوناگونی انجام می‌پذیرد، بررسی کردن نمونه کارهای یک گروه طراحی سایت است، راحت ترین راه برای تعیین کردن میزان متخصصان گروه و کیفیت کار آنها می باشد؛ دریافت کردن سفارش طراحی سایت معمولاً با پشتوانه‌های قوی انجام می‌پذیرد و آنهایی که ضمانت می کند تا ورودی ایده آل و رضایت بخش برای مشتری باشد.

رزومه طراح سایت

بررسی کردن رزومه کار طراح سایت یا طرح یا رزومه گروه طراحی سایت، اولین گام برای آشنا شدن با روش کار آن گروه و همینطور تعیین کردن میزان کیفیت کار آن گروه می باشد؛ در این قسمت علاوه بر اینکه میزان مهارت گروه طراحی و تخصص آنها معلوم میشود، باید به چند نکته دیگر توجه نمود این که سفارش طراحی سایت را دریافت و می کند وظیفه دیگری هم برعهده دارد و بهینه سازی سایت یکی از پر اهمیت‌ترین این مسئولیت‌ها به حساب می‌آید.

سایت ساز شرکتی

هم اکنون طراحی سایت شرکتی یک امر خیلی ضروری و مهم می‌باشد که شرکت سایت ساز این امکان را برای شرکت‌ها و اشخاص و ارگان های دولتی محقق می‌کند با طراحی سایت شرکتی خواهید توانست محصولات و خدمات خود را در شرکت برای بقیه معرفی کنید و در دنیای نامحدود الکترونیک آن را برای بقیه به اشتراک بگذارید.

با عنایت به اینکه عرصه الکترونیک خیلی بزرگ می باشد شما خواهید توانست با طراحی کردن سایت شرکتی تجارت خود را به همه کشور و یا حتی به همه دنیا توسعه دهید و به شما کمک میکنیم تا شما بتوانید سایت شرکتی که مدنظرتان می باشد را انتخاب و آن را خریداری نمایید

سایت ساز ها از آخرین تکنولوژی ها در زمینه برنامه نویسی و طراحی استفاده می کنند و امکان ایجاد یک سایت خیلی حرفه‌ای را به شما میدهد شما خواهید توانست برای رونق بخشیدن به کسب و کار خود شرکت تان را اقدام به ایجاد سایت شرکت کنید و خدمات خود را برای دیگران معرفی نمایید و تبلیغ کنید.

بهترین و ساده ترین سایت شرکتی

اولین ویژگی سایت شرکتی این است که باید بهترین اما ساده‌ترین باشد ، تارنما شرکتی که بیش از اندازه شلوغ باشد و در هر صفحه آن یکسری محتوایی وجود داشته باشد که مخاطب جذاب نخواهد بود و امکان دارد در نگاه اول نتواند نیاز خود را در سایت شما مرتفع کند، سادگی همیشه مورد علاقه و پسند همه افراد با همه علایق خواهد بود.

هماهنگی صفحات سایت شرکتی

دومین ویژگی هایی باید داشته باشد این هست در مورد این صفحات آن باید هماهنگی وجود داشته باشد هماهنگی در مابین صفحات ، یکی از پر اهمیت ترین ویژگی ها می باشد، سایت های شرکتی باید ارتباط خوبی بین محتوا و خدمات خود ایجاد کند و شکل کلی طرح هم باید در همه صفحات هماهنگ باشد بطوریکه کاربر با وارد شدن به یک صفحه جدید این گونه احساس نکند که وارد یک سایت جدید شده؛ فونت ها و رنگ های سایت در همه صفحات باید به یک شکل باشد و همچنین از دکمه های مشترک بهره گرفته شود.

تایپوگرافی در وب سایت شرکتی

سومین ویژگی که یک سایت شرکتی باید داشته باشد، تایپوگرافی هست اصلا مهم نیست که محتوای سایت شرکتی شما چه اندازه خاص و غنی باشد اگر قابل خواندن توسط مخاطب باشد برای موتورهای جستجوگر هم متن و نوشته های سایت اهمیت خیلی زیادی دارند و یکی از پر اهمیت ترین قسمت ها در بهینه‌سازی همین محتوا گذاری اساسی و اصولی می باشد پس هنگام طراحی سایت قطعاً باید به شکل تایپوگرافی که برای سایت خود انتخاب می نمایید توجه خیلی زیادی داشته باشید؛ نوع فونت و فاصله‌ای که بین خط ها قرار می گیرد رنگ متن ها رنگ لینک و نوشته همه جزو موارد خیلی اساسی تایپوگرافی در سایت می باشد.

شرکت های طراح سایت

رویال کد

در ادامه به معرفی شرکت های طراحی سایت میپردازیم

اولین شرکت برای طراحی سایت شرکت رویال کد می باشد که از برترین های این حوزه در کشور است و ارائه دهنده خدمات طراحی و همینطور پشتیبانی سایت وردپرسی است . ما برای شناخت بیشتر این شرکت این نکته را هم بیان خواهیم کرد که علاوه بر تمامی خدماتی که توسط این شرکت ارائه می شود ، در زمینه بهینه سازی و بالا بردن سرعت سایت هم فعالیت می‌کند.

وبسیما

شرکت بعدی که در زمینه طراحی سایت فعالیت می‌کند، شرکت وبسیما است که یکی از ده شرکت برتر طراحی سایت در کشور می باشد که از قدیمی ترین های این حوزه می باشد و فعالیت خود را از سال ۹۰ با استفاده از متخصصان و کارشناسان قدرتمند و توانمند و خلاق در زمینه طراحی و سئو آغاز نموده است وبسیما خود را به تنوع و خلاقیت در طراحی از بقیه شرکت ها متمایز می داند و این شرکت در سال ۹۵ مقام اول بهترین شرکت طراحی سایت را در جشنواره وب و موبایل از آن خود نموده است.

همیار توسعه

معرفی بعدی برای طراحی سایت شرکت همیار توسعه است که این هم از ۱۰ شرکت برتر و بهتر در زمینه طراحی سایت در کشور می باشد و فعالیت خود را از سال ۹۴ شروع کرده این شرکت هم با یاری همیار وردپرس توانسته که مخاطبان زیادی را جذب نماید و این شرکت ابتدا با طراحی کردن سایت های وردپرسی فعالیت خود را آغاز نمود و با گذشت زمان به توسعه و ارتقا و رشد کیفیت کار خود در زمینه طراحی  ،  بهینه سازی ، تولید محتوا و طراحی کردن اپلیکیشن های موبایل و خیلی موارد دیگر پرداخته است.

شرکت های طراحی سایت در تهران

شرکت های طراحی سایت در تهران هم زیاد هستند ؛ اما چند نمونه که گل سرسبد بقیه سایت ها هست و فعالیت آنها چشمگیر می‌باشد را برای شما معرفی خواهیم کرد. اولین آن ها ، سایت فراکارانت است که این شرکت در زمینه طراحی سایت در تهران مشغول به کار است و دوم ، ماهان وب هاست است،که از سایت های خیلی خوب در این زمینه می باشد و سوم، همیار وردپرس است، یک سایت مشهور، موفق و پرکار در زمینه طراحی می باشد که فعالیت های آن به شدت مورد اقبال و توجه مردم قرار گرفته است و در زمینه کاری خود یکی از سایت های موفق به حساب می آید. نونگار پردازش یکی از معروف ترین شرکت طراحی سایت تهران می باشد.

امکانات سایت های شرکتی

سایت های شرکتی یک سری امکانات و قابلیت هایی دارد که ما در اینجا لیست آن امکانات را برای سایت های شرکتی برای شما بیان خواهیم کرد.

فقط این نکته را مد نظر داشته باشید که سایت های شرکتی شعبه دوم شرکت شما در فضای مجازی خواهد بود و طراحی کردن سایت های شرکتی با هدف معرفی و ارائه خدمات و محصولات در فضای وب انجام می‌گیرد و جذب مشتری جدید و مشتری هدفمند که دقیقا دنبال خدمات و محصولات شما می باشد از پر اهمیت ترین اهداف طراحی سایت های شرکتی می باشد ،طراحی نمودن سایت های شرکتی خواهد توانست با هدف ارائه و معرفی شرکت و محصولات به صورت مجازی ایجاد گردد؛ همینطور انواع طراحی سایت های شرکتی هم با اهداف و کارکردها و کاربردهای مختلف ایجاد می گردد.

در ادامه لیست امکانات طراحی سایت های شرکتی به اطلاع شما خواهد رسید.

مدیریت اختصاصی که قسمت مدیریت سایت می باشد، قسمت گزارش های تحلیلی، قسمت برنامه های بازاریابی، قسمت مدیریت انبار و موجودی، قسمت متصل شدن به انواع سیستم های پستی، قسمت فیلتر و مرتب سازی پیشرفته، قسمت سیستم مدیریت محتوا، قسمت کاملا ریسپانسیو، قسمت امنیت سایت، قسمت مدیریت کاتالوگ ها، قسمت مدیریت سفارشات، قسمت مدیریت مشتریان، قسمت مدیریت حمل و نقل، قسمت مدیریت تبلیغات، قسمت امکانات بهینه سازی، قسمت سرعت سایت، قسمت های گوناگون و امکانات و قابلیت های زیادی در سایت های شرکتی می باشد.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید