بدلیل گسترش اینترنت و تغییر سبک زندگی مردم این روزها بیشتر افراد علاقه مند به خرید نیازمندی هایشان از طریق فروشگاه های اینترنتی شده اند. حال اگر ما یک کتاب فروشی داشته باشیم و بخواهیم که فروشمان رونق بخشیده و از سبک سنتی فروش حضوری فاصله بگیریم، باید یک سایت فروشگاهی برای کتاب فروشی خود بسازیم. برای طراحی سایت فروشگاهی برای کتاب کافیست مراحل ساخت سایت را در این مقاله مطالعه کنید تا برای طراحی سایت فروشگاه کتاب خود آماده شوید. از آنجایی که افراد درگیری های زیادی در طول روز برای شان ایجاد می‌شود و مشغله های فکری زیادی دارند در نتیجه یافتن کتاب مورد نظر در شهرشان به ویژه شهر های شروع کار راحتی نیست، در مقابل استفاده از اینترنت و تلفن ‌های هوشمند توسعه پیدا کرده است. بنابراین این افراد می ‌توانند با استفاده از سایت های کتابفروشی که طراحی شده کتاب های مورد علاقه خود را بیابند و مورد مطالعه قرار دهند.

طراحی وب سایت کتاب فروشی

فروشندگان کتاب که در فروشگاه های کتاب مشغول به فعالیت هستند می توانند برای فروشگاه خویش وب سایتی را طراحی نمایند و از طریق طراحی سایت فروش آنلاین کتاب کتاب های موجود در فروشگاه را برای همگان به نمایش بگذارند و همچنین با استفاده از اینترنت بسیاری از کتاب‌ ها را به فروش برسانند. در واقع این کار موجب می شود که مشتریان زیادی از راه اینترنت به فروشگاه راه یابند و همچنین موجب می گردد که مشتریان حضوری فروشگاه نیز از خرید های اینترنتی استفاده کنند. طراحی سایت فروشگاهی برای کتاب به طور کلی این کار صرفه جویی در زمان و هزینه را برای مشتریان و کاربران سایت کتابفروشی به دنبال خواهد داشت؛ البته نا گفته نماند که طراحی سایت جهت فروش کتاب ها به عنوان یک تبلیغ موثر نیز برای فروشگاه به حساب می آید.

طراحی وب سایت کتابفروشی

فروشگاه آنلاین کتاب

طراحی سایت فروشگاهی آنلاین کتاب و بازاریابی با استفاده از اینترنت ، مکانی مناسب برای فروشگاه های کتاب به صورت سنتی و علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی، نشریه ها و موسسات مرتبط با چاپ و تکثیر به شمار می آید. شما می توانید با طراحی سایت کتابداری برای کتاب و ایجاد یک مکان مناسب برای فروش غیر حضوری کتاب و انواع مجلات محدودیت هایی که ممکن است برای برخی از افراد علاقمند وجود داشته باشد، تا حد زیادی از میان بردارید. با محقق شدن چنین هدفی شما توانسته اید به رشد فرهنگ کتاب و کتابخوانی کمک کنید. در حقیقت شما با ایجاد فروشگاه آنلاین کتاب می توانید به کاهش هزینه های خرید برای مشتریان تا حدود زیادی در اقتصاد خانواده ها تاثیر بگذارید.

قابلیت های سایت فروشگاه کتاب

• امکان فراهم نمودن قسمت های ادبی و همچنین معرفی نویسندگان و مترجمان داخل سایت
• اطلاع رسانی کتب جدید به کاربران و مشتریان به داخل سایت با استفاده از ایمیل و پیامک
• امکان افزودن جستجوی پیشرفته به سایت برای جستجوی آسان تر کتب
• امکان ایجاد لیست علاقه مندی ها برای افراد بازدید کننده از سایت با توجه به کتاب هایی که برگزیده اند
• امکان افزودن بخشی به سایت با عنوان پرفروش ترین محصولات و یا جدید ترین کتب
• امکان اضافه کردن درگاه بانکی به منظور پرداخت های آنلاین
• امکان ایجاد روش های گوناگون جهت ارسال و حق انتخاب داشتن مشتری
• امکان کامنت گذاری برای کاربران درباره موضوعات و موارد مربوط به کتاب ها
• امکان طبقه بندی و دسته بندی کتاب ها بر اساس موضوع، انتشارات، نام نویسنده و…

وب سایت کتابفروشی آنلاین

امروزه برای کتاب فروشی ها طراحی سایت یک امر بسیار لازم و ضروری است . زیرا بخاطر پایین بودن سرانه ی مطالعه شاید نتوانید در شهر کوچک خود مخاطب و مشتریان فراوانی داشته باشید اما درر فضای نا محدود اینترنت بدون شک خواهید توانست ختی از شهرهای دیگر نیز مخاطبان بسیاری را بپذیرید. چراکه بسیار ممکن است یک کتاب در شهری موجود نباشد اما با خرید اینترنتی کتاب به صور مجازی به کتاب مورد نظر دسترسی یافت . بنابراین ایجاد یک سایت اینترنتی جامعه به موقعیت ها و فرصت های پیش روی شما خواهد افزود و با از میان برداشتن موقعیت زمانی و مکانی باعث هرچه بیشتر شدن رغابت ها و افزایش مخاطبان شما نیز خواهد شد.

ویژگی ها و امکانات طراحی سایت کتاب فروشی

برای اینکه مشتریان به سایت کتاب فروشی شما راه یابند شما باید یک سایت بهینه سازی شده داشته باشید . اگر انتظار دارید در این زمینه پیشرفت کاری داشته باشید طراحی سایت کتاب فروشی برای مجموعه ی کتاب فروشی و کتاب سرا شما یک گزینه و یا یک فرصت بسیار چشمگیر خواهد بود و هرچه زودتر باید در این راه اقدام نمایید. قرار دادن امکانات خرید به صورت اینترنتی بر روی سایت و قرار دادن ادرس فروشگاه شما برای مراجعه حضوری مخاطبان باید حتما لحاظ گردد. در صورت خرید به صورت ان لاین امکان پرداخت الکترونیکی باید به صورت هرچه بهتر و سهل تر برای مشتریان فراهم گردد. همچنین می توانید از طریق تبلیغات نیز در گوشه هایی از سایت فروشگاهی خود اقدام نمایید و درامدی نیز از این طریق کسب نمایید . قرار دادن یک گالری از تصاویر فروشگاه خود و یا تصاویری از کتاب ها ی کمیاب و نایاب می تواند در سایت طراحی شده ی فروشگاه شما گنجانده شود .

همچنین می توانید برای سهولت در ادرس لوکیشن و موقعیت مکانی ادرس خود را برروی نقشه ی گوگل در گوشه ای از سایت خود قرار دهید. همچنین می توانید یک فهرست کامل از کتاب های موجود در فروشگاه شما به همراه قیمت انها در سایت خود قرار دهید. و همچنین امکان جستجو را نیز در سایت خود فراهم کنید . تا کاربر مراجعه کننده هم بتواند از طریق جستجوی موضوعی و عنوان کتاب و هم از طریق فهرست عناوین کتاب مورد نظر خود را بیابد.

سایت کتاب فروشی چیست؟

کتاب از جمله نیازهای روز دنیا می باشد و هر روز کتاب های زیادی ارائه میشوند. اگر میخواهید کتابی از از نویسنده خاص تهیه کنید می بایست به کتابخانه‌ها یا فروشگاه‌های کتاب مراجعه کند که فرایند می تواند زمان زیادی را از شما بگیرد. اما با مراجعه به سایت کتاب فروشی هر نوع کتابی که مد نظر شما است را می توانید تهیه کنید.
نکته مهمی که در سایت کتابفروشی بسیار به آن پرداخته شده است امکان جستجوی کتاب می باشد. اگر به صورت حضوری به کتاب فروشی مراجعه کنید و کتاب خاصی را مدنظر قرار داشته باشید، برای پیدا کردن آن کتاب زمان زیادی را باید صرف کنید. اما اگر به سایت کتاب فروشی مراجعه کنید با یک جستجوی ساده می توانید متوجه شوید که کتاب در سایت وجود دارد یا خیر و فرایند خرید آن کتاب را به سرعت انجام دهید.
ممکن است شما در یک شهر کوچک باشید دسترسی به کتابخانه یا کتابفروشی های بزرگ را نداشته باشید و به همین منظور شما می توانید با مراجعه به سایت کتابفروشی تمامی کتابهای که وجود دارد را بررسی کنید و این کتاب که مورد نظر شما است را انتخاب کنید. سرویس اشتراکی و فروش تکی کتاب از جمله خدمات مهم کتابفروشی‌ها می باشد که شما می توانید آن را در سایت کتابفروشی نیز تجربه کنید.

ارتباط با ما

  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید