فرم درخواست مشاوره

ساخت سایت - ساخت وب سایت

با پیشرفت بیشتر ما به دوره دیجیتال، تجارت شما برای همه غیر قابل مشاهده خواهد شد مگر اینکه با ساخت سایت سرمایه‌گذاری کنید. در سال 2020، تقریباً 4.6 میلیارد نفر (59٪ از جمعیت جهانی) از اینترنت استفاده می‌كنند. بدون داشتن یک سایت، تجارت شما برای این افراد نامرئی است. با پیشرفت بیشتر ما به دوره دیجیتال، تجارت شما برای همه غیر قابل مشاهده خواهد شد مگر اینکه با ساخت سایت سرمایه‌گذاری کنید. برای اینکه در این دنیای رقابتی که به طور فزاینده دیجیتال می‌شود بمانید، تجارت شما باید آنلاین شود.

ساخت سایت

چه وب سایتی برای طراحی مد نظر شماست ؟

?What type of website are you looking to build

با افزایش تمایل عموم مردم به خرید آنلاین، داشتن سایت فروشگاهی در تقریباً همه کسب و کارها به یک نیاز ضروری تبدیل شده است. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی باید به نحوی باشد که حس اعتماد و امنیت در خرید را به کاربر القا کند و او را تبدیل به مشتری دائمی نماید. به مانند خرید در دنیای واقعی، نحوه‌ی برخورد با مشتریان به خصوص در اولین مراجعه به سایت، تاثیر بسیار زیادی در جذب آنها خواهد داشت. طراحی وب سایت باید بر پایه اصول روانشناسی خرید، جذابیت ظاهری و امکانات لازم برای به نمایش در آوردن کامل محصول باشد. مسلم است چنین ویژگی‌هایی را نمیتوان با ساخت سایت فروشگاه اینترنتی توسط فروشگاه سازهای آنلاین برآورده کرد و شما به یک تیم حرفه‌ای و متعهد نیاز دارید.

سایت شرکتی این امکان را فراهم می‌نماید که در تمام ساعات شبانه روز اطلاعات و امکانات مربوطه از خدمات شرکت شما، در دسترس مشتریان قرار بگیرد که منجر به افزایش اعتبار شرکت و همچنین جلب اعتماد مشتریان خواهد شد. امروزه شرکت‌های زیادی دارای وب سایت بوده و خدمات متنوعی را از طریق ارائه می‌دهند. پس عدم فعالیت شرکت شما در این زمینه ممکن است سبب ‌شود که مشتریان حال حاضر یا احتمالی آینده خود را از دست بدهید. مثال بارز از این نوع خدمات، خدمات فروش و پس از فروش شرکت‌های بزرگ و گوچک به صورت آنلاین می‌باشد. مثال دیگر، معرفی تا فروش محصول را در سایت می‌باشد که می‌تواند به کمتر شدن نیاز به پرسنل فروش و در نهایت کم شدن هزینه کمک شایانی کند.

امروزه شاید یکی از شدیدترین رقابت‌ها در دنیا، رقابت در صنعت بیمه باشد. ممکن است بسیاری از مردم از تفاو‌ت‌هایی که بین انواع بیمه و خدمات آن‌ها وجود دارد، اطلاعی نداشته باشند. و حتی ممکن است ندانند که مثلا یک شرکتی، بیمه مد نظر آنها را ارزان‌تر و با خدماتی بهتر از شرکت دیگر ارائه می‌دهد. به عنوان مثال از چند نوع خدمات، قادر خواهید بود خدماتی از جمله تمدید بیمه‌نامه مشتریان، پرداخت قسطی حق بیمه، مشاوره آنلاین و ... را به راحتی در اختیار مشتریان خود قرار دهید. در این فضای رقابتی شدید، طراحی سایت بیمه می‌تواند کمک بسیار زیادی به شما کند، باعث افزایش اعتبار نمایندگی شما بین مشتریان شده و در برندسازی شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

سایت آگهی و نیازمندی، سایت پویایی می‌باشد که در آن بانک‌های اطلاعاتی از آگهی‌های مختلف در دسته‌بندی‌های کاملاً مشخص و جداگانه تعریف می‌گردد. این سایت‌ها معمولاً مرجعی جهت معرفی محصولات، خدمات افراد و شرکت‌ها می‌باشند و نقش مهمی را در ارتباطات کاری برای کاربران ایجاد می‌نمایند. در کشور ما سایت‌های مختلف آگهی و نیازمندی وجود دارد که هر کدام مخاطبان خاص خود را دارند، ولی با توجه به بازار حال حاضر و پیش رو، راه‌اندازی این گونه سایت‌ها همواره برای سرمایه‌گذاران جذاب بوده . خواهد بود. با توجه به اینکه اگر طراحی سایت آگهی و نیازمندی شما بصورت اصولی اجرا گردد، می‌تواند تأثیر زیادی در دیده شدن و جذب مخاطب داشته باشد، لذا برگشت سرمایه آن بسیار سریع خواهد بود.


ساخت سایت در مرحله اول بستگی به این دارد که مطلوب شما از سایت چیست. مرحله‌ی بعد ارزیابی و مقایسه آن با سایت‌های رقبا می‌باشد. آنالیز نقاط قوت و نقاط ضعف طراحی سایت رقبا و مقایسه آن با سایت خود، موجب پیشرفت و سیر صعودی کیفیت وضعیت وب سایت شما می‌شود.

اهمیت داشتن سایت حرفه ای

The importance of having a professional website

از طرفی ما دلایلی را که شما ممکن است در برابر ایجاد یک وب سایت برای تجارت خود مقاومت کنید را می‌فهمیم: "من تخصصی در تکنولوژی ندارم"، "آنها خیلی گران هستند"، "من وقت ندارم" و یا " چه نیازی وجود دارد که یک سایت داشته باشم اگر تجارت من بدون داشتن آن در حال حاضر موفق باشد؟". واقعیت این است که شما نیازی دانش چندانی برای اداره یک سایت ندارید. از طرفی حتی داشتن یک سایت حرفه‌ای برای تجارت شما می‌تواند ارزان و آسان باشد و قابل مقایسه با منافعی که برای شما به همراه می‌آورد، نیست. در نهایت، یک وب سایت مزایای متنوعی را برای مشاغل کوچک و بزرگ ارائه می دهد و بیشتر این مزایا از نظر ارزش به صورت نمایی افزایش می یابد. در سال 2020، تقریباً 4.6 میلیارد نفر (59٪ از جمعیت جهانی) از اینترنت استفاده می‌كنند. بدون وبسایت، تجارت شما برای این افراد نامرئی است. با پیشرفت بیشتر ما به دوره دیجیتال، تجارت شما برای همه غیر قابل مشاهده خواهد شد مگر اینکه با ساخت سایت سرمایه‌گذاری کنید. برای اینکه در این دنیای رقابتی که به طور فزاینده دیجیتال می‌شود بمانید، تجارت شما باید آنلاین شود. در ادامه به دلایل متعددی اشاره خواهیم کرد و مختصر آنها را توضیح خواهیم داد.

طراحی-سایت-فروشگاهی

حرفه‌ای به نظر خواهید رسید

مصرف‌کنندگان امروزی شرکت‌ و تجارت‌هایی که وبسایت دارند را بسیار معتبرتر از دیگران می‌دانند. وبسایت شما همچنین مکان مناسبی برای نشان دادن گواهینامه‌های حرفه‌ای یا جوایز کسب و کار شما است.

طراحی سایت شرکتی
جذب مشتریان جدید

شما ممکن است از میزان درآمد و اندازه تجارت خود راضی باشید، اما اوضاع همیشه به یک منوال نیست و برای موفقیت مداوم شما نیاز دارید مشتری‌های جدیدی را جذب کنید. یکی از بهترین راه‌های انجام این کار، بازاریابی اینترنتی و بخصوص نمایش کسب و کار خود در گوگل است.

طراحی سایت آگهی
نمایش محصولات و خدمات

با انتشار اطلاعات مهم درباره محصولات و خدمات، مثلا با نمایش عکس و ویدئوهای با کیفیت بالا در وبسایت خود، می‌توانید آنها را به مشتریان بالقوه نشان دهید و اطمینان آنها را جذب کنید.

طراحی پرتال
انعکاس نظرات مشتریان درباره شما

نمایش بهترین نظرات و توصیفات از خدمات شما یک راه ایده‌آل برای کسب محبوبیت و در نتیجه موفقیت است.

طراحی فروشگاه اینترنتی
ترغیب مشتریان به تماس با شما

یک وبسایت مکانی عالی به دسترسی اطلاعات تماس برای مشتریان بالقوه است. حتی می‌توانید اطلاعات تماس خود در بالا یا پایین صفحه قرار دهید تا در هر صفحه مشاهده شود.

طراحی سایت بیمه
نمایش در گوگل Maps

یک وبسایت به شما امکان می‌دهد نقشه‌ها را مستقیماً در محتوای خود جاسازی کنید. امروزه بیشترمشاغل نقشه ای را دارند که مستقیماً در صفحه اصلی خود تعبیه شده است.

مراحل ساخت سایت

Steps to create a website
مراحل ساخت سایت

ثبت نام دامنه و خرید هاست

نام دامنه شما بخش اختصاصی شما در URL یا آدرس سایت است. از آنجاییکه نام دامنه، نامی است که با آن سایت شما شناخته می‌شود، بهترین نام‌های دامنه آنهایی هستند که به راحتی در ذهن مخاطب می‌مانند تا بتوانند سریع به سایت شما دسترسی پیدا کنند. در مرحله بعد شما باید هاست خریداری کنید. یک شرکت ارائه دهنده خدمات هاست، شرکتی است که شما به آن هزینه سالانه پرداخت می‌کنید تا وب سایت شما را با تمام محتویات آن در یکی از سرورهای خصوصی خود ذخیره ‌کند.

طراحی سایت

پس از مشخص شدن اینکه وب سایت شما چه بخش هایی باید داشته باشد مهم است که بدانیم صفحات وب سایت ما به چه شکل می بایست در کنار هم قرار گیرند. این معماری به گونه ای باید باشد که قوانین UX در آن رعایت شده باشد یعنی کاربر در آن سر درگم نشود و سایت انتظار کاربر را به صورت کامل برطرف کند. بطور کلی معماری اطلاعات در وب سایت ما باید چگونه است

افزودن محتوا

پلتفرم وب سایت یا سیستم مدیریت محتوا (CMS) انتخاب شده توسط شما چارچوبی از صفحات، گالری‌ها و فضاهای محتوا را ارائه می‌دهد. در واقع، تقریبا یک وب سایت کامل؛ تنها کاری که شما باید انجام دهید اضافه کردن محتوای شخصی خود است.

فاکتور های مهم ساخت سایت

عوامل بسیاری وجود دارد که شما باید در طراحی سایت خود در نظر بگیرید که مهمترین آنها را به اختصار مرور می‌کنیم. شاید مهم‌ترین و بدیهی‌ترین نکته جذابیت ظاهری سایت باشد. طبق آخرین تحقیقات، اکثر کاربران وقتی وارد یک سایت می‌شوند، در طول فقط پنج ثانیه تصمیم می‌گیرند که در آن صفحه بمانند یا آن را ترک کنند. عامل مهم دوم کاربردی بودن سایت است. با توجه به خدماتی که ارائه می‌دهید، سایت شما باید ارتباط محتوایی خوبی داشته باشد و به درستی خدمات شما را توصیف کند. عامل سوم، محتوای به روز، مناسب از نظر نوشتاری و مفید می‌باشد. عامل بسیار مهم دیگر که اخیرا برای گوگل در اولویت قرار دارد، مناسب بودن سایت شما در نسخه موبایلی می‌باشد. واکنش‌گرا بودن و سرعت مناسب سایت شما در این نسخه موجب بهبودی چشمگیر رتبه سایت شما در موتور جستجو خواهد شد. قرار دادن اطلاعات تماس نیز فاکتور مهم دیگری می‌باشد. در نهایت پایش محتوا و سئوی سایت به طور مداوم می‌باشد، بدین معنی که نیاز است تا به طور مستمر از به درستی کار کردن صفحات سایت خود اطمینان حاصل کنید.

چرا شرکت طراحی سایت نونگار؟؟

?Why Nonegar
ساخت سایت
بیش از 19 سال سابقه

تجربه اجرای 2800 وب سایت داخلی و خارجی در این سالها و پیمانکار 500 پرتال سازمانی و دولتی

ساخت-سایت-طراحی-سایت
جذب متخصصین کارآمد

بکارگیری بیش از 50 نیروی متخصص و داشتن واحد پشتیبانی مجزا

طراحی سایت
پایبند به اخلاق حرفه‌ای

ارائه شفاف تعرفه‌های خدمات و تحویل سورس پروژه همراه با آموزش حضوری کاربران

طراحی-سایت-فروشگاهی
طراحی و تولید طبق آخرین تکنیک‌های SEO

داشتن حرفه‌ای‌ترین تیم سئو سایت و سئوی تضمینی

سوالات متداول

Frequently Asked Questions
از آنجاییکه نمی‌توان قیمت ثابت و مشخصی را برای پروژه ساخت سایت در نظر گرفت، می‌توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا قیمت متناسب با نیاز و درخواست‌های شما برآورد شود.
یکی از بهترین ویژگی و قابلیت‌های شرکت نونگار پردازش ساخت سایت‌های چند زبانه می باشد. اما توجه داشته باشید که قابلیت سایت چند زبانه تنها برروی پلن سایت‌های اختصاصی و حرفه‌ای امکان پذیر می باشد.
بله، شما دسترسی کاملی به تمامی کدهای سایت خود خواهید داشت. به این ترتیب می‌توانید تغییرات اساسی و عمده‌ای را در قالب ایجاد کنید. اگر بخواهیم به زبان ساده‌تری بگوییم: هر آنچه فکرش را بکنید، شدنی است.
مسلما ساخت سایت رایگان معایبی دارد و هزینه‌های آن در طولانی مدت مشخص می شود. اما اگر بودجه کافی برای طراحی سایت حرفه‌ای ندارید، ساخت سایت رایگان می تواند پیشنهاد خوبی برای شما باشد. اما در این صورت انتظار رقابت با رقبای اصلی خود را نداشته باشید.
وردپرس بر خلاف برخی از پلتفرم‌ها رایگان است و همچنین آسان‌ترین آنها برای ساخت سایت است. علاوه بر این انعطاف‌پذیر بودن آن باعث شده تا برای تمامی افراد، کسب و کارهای کوچک، طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی، سازمان‌ها و ... مناسب باشد.
تیم حرفه ای پشتیبانی نونگار پردازش پس از اتمام کار یک جلسه رایگان آموزش در اختیار مشتری های عزیز قرار می دهد و به آموزش کلی می پردازد و همینطور تیم پشتیبانی در طول ایام هفته در ساعات کاری در دسترس بوده و در صورتی که مشتری به کوچکترین مشکلی برخورد کرد می تواند با پشتیبان خود ارتباط بگیرد و مشکل سایت خود را برطرف کند.
لطفا فرم زیر را کامل کنید . تا کارشناسان نونگار با شما تماس بگیرند