ساخت سایت

در دنیای امروز سایت یکی از مهم ترین درگاه های ارتباطی با کاربران هست بنابراین بسیاری از مشاغل به سمت ساخت سایت یا ساخت وب سایت رفته اند. که این ساخت سایت مزیت های بسیاری برایشان داشته هست و هم ارتباط با کاربران خود را به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته کرده اند و هم کاربران به تمام خواسته های خود می رسد البته این مهم بستگی به این دارد که ساخت سایت را به صورت اصولی و حرفه ای انجام دهید و اصول سئو را رعایت کنید که کاربر به راحتی بتواند از امکانات سایت استفاده کند چه از لحاظ نمایش سایت و چه از لحاظ کارایی سایت، حتما در نظر داشته باشید ساخت سایت فقط قراردادن چند صفحه در دنیای وب نیست.  

ساخت سایت، فرآیند برنامه ریزی، مفهوم سازی و تنظیم محتوای سایت به صورت آنلاین است. همانطور که می دانید، در دنیای امروزه وب سایت های متعددی ساخته می شوند؛ در واقع ساخت سایت، به این گفته می شوند که برای پایگاه اینترنتی خود انواع خدمات، اطلاع رسانی و فروش محصولات تلاش و کوشش کنید. ساخت سایت ترکیبی از هنر و خلاقیت می باشد که فرد با کمک دانش های خود و کسب و کار مورد نظر می تواند وب سایت خود را به طراحی کند.
یک طراح وب روی چیدمان و ظاهر محتوا های ساتی کار می کند. به عنوان نمونه ظاهر سایت به رنگ ها، نوع فونت ها، تصاویر و موارد هایی نظیر این ها بستگی دارد. در ساخت وب سایت عنصر هایی وجود دارد که باید در مواقع کار به آن ها توجه داشته باشید. مواقع طراحی سایت توجه کردن به ظاهر و عملکرد سایت بسیار مهم می باشد و شما در ساخت یک وب سایت خوب باید به این نکته توجه کنید.
استفاده کردن از وب سایت از قابلیت عنصر هایی نظیر: استفاده کردن مناسب از تصاویر و گرافیک، نوشتن مقاله مناسب و منحصر به فرد، روابط کاربری آسان برای پیمایش سایت و همین طور طرح و رنگ سایت است. درواقع باید گفت که علمکرد مناسب یک وب سایت خوب، به رتبه بندی سایت، سرعت سایت ، توانایی مجذوب کردن افراد و همچنین قابلیت های جستوجو سایت اشاره دارد.
همان طور که در قسمت فوق ذکر شد، در ساخت سایت عناصری وجود دارد که باید به آن ها بسیار توجه کنید. عناصر های طراحی سایت به دو دسته: بصیری و عملکردی تقسیم بندی می شوند. عناصر بصیری شامل ، کپی کردن متن ها، انتخاب کردن فونت ها، رنگ ها، تصاویر، چیدمان، فاصله گذاری می باشد. عناصر عملکردی جهت یابی، تعامل کاربر، تصاویر متحرک، سرعت، ساختار سایت می باشد.

 • 23
  سال سابقه فعالیت
 • 4423+
  پروژه انجام شده
 • 1245+
  مشتری وفادار
 • 50+
  ارائه خدمات متنوع
 • 5+
  سفارش امروز

برخی از نمونه کارهای ما

طراحی و ساخت وب سایت

اگر یک کسب و کار کوچک دارید یا در حال راه اندازی آن هستید، احتمال زیادی وجود دارد که به ساخت سایت نیاز داشته باشید. در واقع، ما معتقدیم که همه مشاغل بدون توجه به صنعت یا اندازه آنها به یک وب سایت نیاز دارند.
این مقاله مروری بر مراحل ساخت برای کسب و کار شما و همچنین پیشنهاداتی برای استفاده از ابزارها بر اساس نوع کسب و کار و سطح دانش شما ارائه می دهد. همچنین شما را به مقالات خاص تری هدایت می کند تا به شما در دستیابی به اهداف و راه اندازی سریع وب سایت تجاری خود کمک کند.
اولین سوالی که باید هنگام ساخت سایت اینترنتی از خود بپرسید این است: به چه نوع وب سایتی نیاز دارم؟ بسته به نوع کسب و کار شما، نوع وب سایت مورد نیاز شما متفاوت خواهد بود. در حالی که همه وب سایت ها شباهت های زیادی دارند، سایت کسب و کار شما به ویژگی های خاصی نیاز دارد که دیگران به آن نیاز ندارند.
در ادامه فهرستی از دسته‌های کسب‌وکار را به همراه توصیه‌هایی در مورد اینکه کدام نرم‌افزار ساخت وب‌سایت برای این نوع کسب‌وکارها منطقی‌تر است را مشاهده خواهید کرد.

اجرا سایت شرکتی

ساخت سایت شرکتی به وبسایتی گفته می شود، که برای معرفی رسمی یک برند در گوگل مورد استفاده قرار می گیرند؛ که اغلب به عنوان صفحه فرود برای محتوا های تبلیغاتی از آن ها استفاده می شود. طراحی سایت شرکتی در واقع یک فرصت تجاری منحصر به فرد را نشان می دهد. این نوع سشایت باید به صورت مناسب و دقیقی ساخته شود، و تمامی مطالب با اصول شرکت مورد نظر مطابقت داشته باشد همانطور که می دانید، در دنیای امروزه معمولا اکثر شرکت ها از وبسایت هایی در رابطه با حیطه کاری خود برخوردارهستند. که اکثرا برای شناسایی برند هایشان، به نمیش گذاشتن مشخصات شرکتشان و همین طور اطلاعات تجاری شرکت نظیر: رویداد ها و فعالیت هایشان از آن استفاده می کنند. یک سایت شرکتی خوب، می تواند بسیاری از افراد را مجذوب خود کند؛ همچنین تمامی بازخورد های مشتریان خود را جمع آوری کند و پشتیبانی مناسب تر و خوبی را به مشتریان خود ارِائه دهند. اغین را هم باید بدانید که، یک سایت شرکتی، تنها برای یک نهاد مورد استفاده قرار می گیرد و متحواهای سایت با شخص ثالثی به اشتراک گذاشته نمی شود. ساخت سایت شرکتی مزیت هایی را هم به همراه دارد ، که موجب رشد سایت شما خواهد شد. در ادامه مطلبی به چند نمونه از مزیت های سایت شرکتی خواهیم پرداخت.

 • اعتماد بیشتر مخاطبان و مشتریان به شرکت
 • مجذوب کردن افراد به شرکت
 • فروش بسیار محصولات شرکت
 • معرفی و آشنایی برند و کسب وکار
 • سرعت داشتن در ارائه خدمات
تولید وب سایت رایگان

ابزارهای ساخت وب سایت رایگان به راحتی و بدون دانش تکنیکال خاصی قابل استفاده هستند. ساخت وب سایت رایگان با استفاده از سایت سازها بسیار قابل انعطاف می باشد و می توانید سایت خود را با توجه به نیازهای خود سفارشی سازی کنید.
سایت سازها ابزارهای هستند که به شما امکان می دهند وب سایت خود را در عرض چند دقیقه بدون کدنویسی ایجاد کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سایت ساز بروید، نام کسب و کار خود را وارد کنید، دسته بندی و طرح رنگی را انتخاب کنید، ویژگی های مورد نظر خود را اضافه کنید و ظاهر و احساس وب سایت خود را سفارشی کنید. همین!
نرم افزار های ساخت وب سایت رایگان دارای رابط کاربری ساده با قابلیت کشیدن و رها کردن و قابلیت های آفلاین هستند. هر کسی می تواند بدون نیاز به نوشتن یک خط کد وب سایت بسازد. این نرم افزارها برای استفاده همه افراد از مشاغل کوچک و متوسط گرفته تا فروشگاه های مواد غذایی محلی طراحی شده است. چه مبتدی باشید و چه حرفه ای، می توانید با استفاده از سایت ساز، در کمترین زمان یک ساخت سایت رایگان داشته باشید.

ساخت سایت فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاه اینترنتی در واقع، برای خرید کالا و محصولات در رابطه با حیطه های متنوعی می باشد. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در واقع یک تجارت الکترونیکی محسوب می شود که تمامی خریداران می توانند کاتالوگ خدمات و محصولات فروشگاه را به راحتی همراه با قیمت ها و ویژیگی هایشان مشاهده کنند و خریدی راحت را داشته باشند. سایت فروشگاه اینترنتی در دسته بندی های متعدی وجود دارد و هر کدام کالا ها و محصولاتی را می فروشند. نمونه هایی از سایت فروشگاه اینترنتی می تواند نظیر: فروشگاه محلی یا همان سوپرمارکت، آرایشی بهداشتی، محصولات صنعتی، مد و لباس و موارد هایی نظیر این ها اشاره داشت. بسیار مهم است که بدانید، ساخت یا وب سایت در واقع به نمایش گذاشتن هویت فروشگاه و یا شرکت های شما می باشد، تفاوتی که بین سایت های دیگر با سایت فروشگاه اینترنتی است، این می باشد که سایت های دیگر تنها برای معرفی خدمات شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. اما وب سایت های فروشگاه اینترنتی علاوه بر معرفی خدمات فضایی را هم به همراه دارند که می توانند محصولات سایت خود را به فروش برسانند. ساخت سایت فروشگاه اینترنتی هم همانند سایت های دیگر، از مزیت هایی برخوردار هستند که مهمترین آن ها در دسترس قرار دادن و معرفی کردن محصولات سایت می باشد. نمونه بعدی از مزیت های سایت فروشگاهی، مجذوب کردن افراد از تمامی نقاط کشور می باشد. همچنین خدمات مناسب و بهتر را با هزینه های کمتری به مشتریان ارائه می دهند. پشتیبانی و مدیریت بسیار قوی سایت های فروشگاهی هم نمونه ای از ویژیگی های مهم آن ها محسوب می شوند. یک مدیر و پشتیبان خوب باید توانایی این را داشته باشد تا تمامی کارهای هماهنگی سایت را به خوبی اداره کند.

ساخت چه وب سایتی را مد نظر دارید ؟ ?What type of website are you looking to build

یکی از انواع ساخت سایت ساخت سایت فروشگاهی یا طراحی سایت فروشگاهی هست که با این نوع ساخت سایت برای وقتی هست که شما می خواهید خدمت یا کالای مد نظر را در معرض فروش بگذارید نیاز به این نیست که مزیت های روش فروش خدمات یا کالا را از طریق ساخت سایت در مقابل روش سنتی بگوییم چون در مقالات قبل به این مهم پرداخته ایم. در ساخت طراحی سایت فروشگاهی چند عامل بسیار اهمیت دارد اول از همه امکانات سایت کاملا در دسترس باشد و هزینه محصولات و خدمات ارایه شده مشخص باشد و مورد مهم دیگری که وجود دارد این هست که باید حس اعتماد را در مشتری القا کند بنابراین علاوه بر داشتن سایتی روان و با سرعت بالا باید مجوز های لازم را برای ساخت سایت فروشگاهی داشته باشید که مهم ترین این مجوز ها داشتن اینماد هست که امر ضروری برای ساخت سایت فروشگاهی هست

یکی از انواع ساخت سایت ساخت سایت شرکتی یا طراحی سایت شرکتی می باشد که این نوع ساخت سایت برای وقتی هست که شما می خواهید اطلاعات و عملکرد شرکت را به صورت حرفه ای و در 24 ساعت شبانه روز در اختیار کاربران خود قرار دهید و همچنین کاربر بتواند بدون صحبت کردن با متخصصین شرکت شما به موارد مد نظر خود و اطلاعاتی که نیاز دارد دست پیدا کند . تقریبا هیچ شرکت حتی نیمه حرفه ای پیدا نمیکنید که سایت نداشته باشد و از این درگاه قدرتمند ابزاری برای پیشرفت خود نساخته باشد .بنابراین طراحی سایت شرکتی یکی از نیازهای ابتدایی شرکت ها می باشد .در ساخت سایت شرکتی چند عامل اهمیت زیادی دارد یکی از عوامل سادگی و روان بودن سایت که قابلیت دسترسی به تمامی کاربران با تمامی سطح دانشی داشته باشد.مورد بعدی گرافیک و پوسته سایت هست که باید بر طبق حوزه کاری شرکت پیاده سازی شده باشد

یکی دیگر از انواع ساخت سایت ساخت سایت بیمه یا طراحی سایت بیمه هست که این نوع ساخت سایت سابقه کمتری نسبت به سایر طراحی سایت های دیگر دارد طراحی سایت بیمه مانند چند نوع دیگر طراحی سایت مانند طراحی سایت ارز دیجیتال چند سالی هست که وارد عرصه رقابت شده اند . تا قبل از این نوع سایت ها کاربران برای دریافت بیمه نامه به صورت حضوری و محدود به نماینده گان بیمه مراجعه می کردن یا از طریق بازاریابی فیزیکی و زبانی بیمه نامه تهیه میکردند تا سایت های بیمه ای و سایت هایی که بیمه صادر میکردند و مهمتر از همه سایت هایی که به مقایسه بیمه نامه ای شرکت های مختلف می پردازند ظهور پیدا کردند و کم کم سخت این نوع سایت مشتری بسیار زیادی را دارا شد . برای ساخت این نوع سایت باید اطلاعات بیمه ای هم داشته باشید ولی از لحاظ طراحی سایت باید مانند سایت فروشگاهی علاوه بر سهولت قابلیت اعتماد رو برای کاربرانی که استفاده میکنند بولد کنید

یکی دیگر از انواع ساخت سایت که محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران دارد ساخت سایت آگهی هست . این نوع ساخت سایت یکی از مهم ترین و پرکاربردترین سایت ها هست . الان هر کسی در نظر دارد هر کالایی را در معرض فروش بگذارد اولین چیزی که به ذهنش می رسد استفاده از سایت های آگهی و نیازمندی هست هر کسی دنبال خرید یا اجاره خانه هست یا دنبال کار می گردد و کلی قابلیت دیگر ابتدا این نوع سایت به ذهنش خطور میکند. ساخت سایت آگهی به شما کمک میکند که هیچ محدودیتی برای مقایسه خدمتی که می خواهید داشته باشید ندارید. در ساخت سایت آگهی باید چند عامل را در نظر گرفت یکی از عوامل سادگی سایت و بعدی سرچ و فیلترینگ قوی هست که کاربر با استفاده از آنها بتواند بسیار راحت تر به هدف مد نظر خود برسد

یکی از ساخت سایت هایی که این روزها تعداد بیشماری سفارش در نونگار به ثبت میرسد طراحی سایت داروخانه استو نونگار پردازش برای طراحی سایت داروخانه درگاه پرداخت امن تعبیه می کند تا خریدی امن برای کاربران فراهم کند. علاوه بر این ارائه دارو های خاص در طراحی سایت داروخانه صورت نمی پذیرد یا در شرایط خاص با ارائه نسخه پزشک میتوانید دریافت کنید. از مزایای طراحی سایت داروخانه این است که مانند یک داروخانه شبانه روزی عمل میکند و در هر لحظه امکان ثبت سفارش دارید و یا می توانید از قسمت جستجو موجودی داروی مورد نیاز خود را بررسی کنید.

طراحی سایت لوازم یدکی از جمله نمونه ساخت سایت هایی است که در نونگار پردازش سفارشات زیادی از آن به ثبت و اجرا رسیده است. از آن جایی که لوازم یدکی جز محصولات فروشگاهی محسوب می شوند که بدون نیاز به سایز بندی قابل سفارش هستند مورد توجه کاربران و کارفرمایان قرار گرفته است. با وجود طراحی سایت لوازم یدکی کاربران سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت میکنند و هزینه بار به صورت آنلاین محاسبه می شود به این ترتیب نیازی به رفت و آمد نیست و هماهنگی حمل بار توسط شرکت مذکور انجام می شود.


ساخت سایت یکی از مهم ترین و بهترین روش های ارتباط با مشتریان و کاربران مد نظر شما هست که انواع مختلفی دارد شامل ساخت سایت فروشگاهی ، ساخت سایت شرکتی، ساخت سایت بیمه ، ساخت سایت آگهی و بسیاری دیگر از انواع ساخت سایت یا طراحی سایت هست که در اینجا ما فقط چند نوع از انواع ساخت و طراحی سایت را برای شما بیان کرده ایم. ساخت سایت حتما باید دارای ایده و هدف باشد و سعی بر این داشته باشید با گروهی کار کنید که جدیدترین تکنولوژی ها را برای ایجاد سایت استفاده کنند و همچنین پشتیبانی در خور مشتریان شما بدهند

ساخت سایت با کدنویسی اختصاصی

در بالا انواع سایت ها و اینکه هر کدام از انواع طراحی سایت چه ویژگی هایی باید داشته باشد صحبت کردیم و دیدیم که سایت بی شک مهم ترین دروازه ارتباط با مشتریان و کاربران شما هست و در واقع مهمترین ویترین شما و شاید بسیاری از کاربران شرکت یا مجتمع یا فروشگاه شما رو با سایت شما بسنجند چه بسا خیلی از شرکت های بسیار بزرگ که سایت در خورشان نداشته اند و از چشم مشتریان و کاربران خود افتاده اند و برعکس بسیاری از کسب و کار ها از وب سایت برای بزرگتر نشان دادن خود استفاده میکنند و جهان به این سمت می رود که بیشتر نیاز ها را روی سایت حل شود. شما در نظر بگیرید اگر کارایی که وب سایت دیجی کالا دارد نیاز بود به صورت فیزیکی این کارایی را پیاده سازی کند تقریبا نشدنی هست. به همین علت نیاز به طراحی سایت اختصاصی خواهید داشت.
بسیاری از کاربران بدون مراجعه حضوری و صرف وارد شدن به وب سایت درخواست خود را میدهند و تصمصم میگیرند که با این کسب و کار معامله ای انجام بدهند یا خیر . بنابراین ساخت سایت حرفه ای یکی از شروط لازم هست که باید حتما مد نظر بگیرید . البته شاید نیاز به پرداخت هزینه ای بیشتر داشته باشید که در آینده چندین برابر این هزینه برگشت خواهد در زیر به مزایای ساخت سایت حرفه ای اشاره کرده ایم خورد.

طراحی-سایت-فروشگاهی
حرفه‌ای به نظر خواهید رسید

مصرف‌کنندگان امروزی شرکت‌ و تجارت‌هایی که وبسایت دارند را بسیار معتبرتر از دیگران می‌دانند. وبسایت شما همچنین مکان مناسبی برای نشان دادن گواهینامه‌های حرفه‌ای یا جوایز کسب و کار شما است.

طراحی سایت شرکتی
جذب مشتریان جدید

مسلما موجود بودن و در دسترس بودن در تمام زمان ها و تمام مکان ها باعث می شود مشتریان جدید شمارو پیدا کنند یا به سایت شما سر بزنند که البته آنها سایت های دیگر را دیده اند در صورتی که ساخت سایت شما حرفه ای باشد مسلما راحت تر می توانید آن مشتری را جذب خود بکنید

طراحی سایت آگهی
نمایش محصولات و خدمات

با انتشار اطلاعات مهم درباره محصولات و خدمات، مثلا با نمایش عکس و ویدئوهای با کیفیت بالا در وبسایت خود، می‌توانید آنها را به مشتریان بالقوه نشان دهید و اطمینان آنها را جذب کنید.

طراحی پرتال
انعکاس نظرات مشتریان درباره شما

نمایش بهترین نظرات و توصیفات از خدمات شما یک راه ایده‌آل برای کسب محبوبیت و در نتیجه موفقیت است.

طراحی فروشگاه اینترنتی
ترغیب مشتریان به تماس با شما

یک وبسایت مکانی عالی به دسترسی اطلاعات تماس برای مشتریان بالقوه است. حتی می‌توانید اطلاعات تماس خود در بالا یا پایین صفحه قرار دهید تا در هر صفحه مشاهده شود.

طراحی سایت بیمه
نمایش در گوگل Maps

یک وبسایت به شما امکان می‌دهد نقشه‌ها را مستقیماً در محتوای خود جاسازی کنید. امروزه بیشترمشاغل نقشه ای را دارند که مستقیماً در صفحه اصلی خود تعبیه شده است.

صفحات مورد نیاز هر سایت

صفحه اصلی: به عنوان صفحه اول وب سایت شما، این صفحه باید به طور خلاصه هدف کسب و کار شما و نحوه تعامل با تجارت شما را توضیح دهد. همچنین باید هر گونه اطلاعات دیگری را که برای مشتریانتان مهم می دانید ارائه دهد.

درباره صفحه: این صفحه باید یک نمای کلی از کسب و کار شما، افراد آن، چشم انداز یا بیانیه ماموریت آن، و هر اطلاعات شناسایی دیگری که می خواهید با مشتریان خود به اشتراک بگذارید، ارائه دهد.

صفحه تماس: این صفحه به مشتریان می گوید که چگونه با شما تماس بگیرند. بسیاری از سایت‌ها دارای فرم‌های تماس هستند، اما شما همچنین باید راه‌های مستقیمی برای دسترسی به شما در اختیار مشتریان قرار دهید. علاوه بر این، می توانید ساعات کاری و آدرس کسب و کار خود را در این صفحه درج کنید.

صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی: در حالی که مشتریان ممکن است به ندرت از این صفحه بازدید کنند، مهم است که اگر اطلاعات مشتری را در عملیات روزانه کسب و کار خود جمع آوری می کنید، لحاظ کنید.

صفحه شرایط و ضوابط: مشابه صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی، این صفحه اساساً یک توافق بین شما و مشتریانتان در مورد نحوه عملکرد کسب و کار و/یا وب سایت شما را مشخص می کند.

ایجاد صفحات صفحه اصلی، درباره، و تماس سایت خود به تنهایی برای شما بسیار آسان است. اگر به مقداری الهام نیاز دارید، کافی است به هر وب سایتی که تحسین می کنید نگاه کنید و ببینید چه ویژگی هایی در این نوع صفحات دارد. صفحات سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط و ضوابط به کار بیشتری نیاز دارند. اگر کسب و کار شما وکیل دارد، از آنها بخواهید که به شما در تهیه زبان مناسب برای این صفحات کمک کنند. ساخت سایت مپ برای ایندکس شدن محتوا ضروری است.

ساخت سایت در گوگل

ساخت سایت در گوگل به پیشرفت کسب و کار شما کمک می کند. هزینه ساخت سایت در گوگل به مراتب کمتر است اما برای اختصاصی سازی مجبور به پرداخت هزینه هستید که همین امر باعث میشود بسیاری از افراد از ساخت وب سایت در گوگل صرف نظر کنند.با این که ساخت سایت به ارتقای سطح کسب و کارتان کمک میکند اما ساخت وب سایت در گوگل به این دلیل که امکانات لازم را برای شما فراهم نمیکند نمیتواند پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد بنابراین کافی نیست. ساخت سایت با سی فایو یکی از زبان های برنامه نویسی از نمونه های ساخت سایت در گوگل می باشد.

هزینه و قیمت ساخت سایت

برای ایجاد کردن یک وب سایت باید در مواقع استارت آن سرمایه ای را کنار بگذارید. هزینه هایی که یک وب سایت در مواقع شروع به همراه خواهد داشت برای وجود موارد هایی نظیر : دامنه سایت ، هاست سایت، طراحی سایت ، تولید محتوا سایت، سئو سایت و همین طور پشتیبانی سایت می باشد. که هزینه ساخت سایت بر اساس این موارد گفته خواهد شد.

هزینه دامنه سایت

آدرس یا همان دامنه سایت به وب سایت شما ختم می شود.که با پسوند هایی همچون: IR و یا COM شناسایی می شوند. البته پسوند های دیگری هم وجود دارد، اما این دو پسوند پرکاربرد ترین می باشند. دامنه های یک سایت به طور سالانه و یا چند سال یک بار خریداری می شوند که قیمت های متنوعی هم دارند.

هزینه هاست

در رابطه با هاست باید گفت، بخشی از سرور می باشند که به صورت 24 ساعته فعال می باشد. شما با قرار دادن اطلاعات سایت می توانید وب سایت خود را در سراسر جهان در دسترس قرار دهید. هزینه های این قسمت از سایت هم به صورت ماهانه و یا سالانه پرداخت می شود که معمولا از ماهانه چند صد هزار تومان تا چند میلیون تومان میباشد.

هزینه طراحی سایت

مواردی که در بخش قیمت طراحی سایت موثر خواهد بود نظیر: امنیت طراحی، پشتیبانی، برخورداری از امکانات گوناگون ، دیزاین و استفاده کردن از سی ام اس می باشد. قیمت این بخش از سایت هم معمولا از 10 میلیون تا 100 میلیون تومان می باشد.

هزینه تولید محتوا

اکثرا میدانید که محتوا بخش مهم یک سایت می باشد. و بدون وجود سئو و محتوا نمی توانید حریفی در گوگل داشته باشید. نوع قیمت گذاری در این بخش از هزینه ساخت سایت به توانایی و کار نویسنده محتوا بستگی دارد و در کل متغییر می باشد.

هزینه سئو سایت

سئو سایت و هزینه آن بر دو مبنا کلی تعیین میشود یکی سختی کار که شامل کلمه کلیدی شما، نوع سایت شما، وضعیت سایت شما و حوزه فعالیت شما میشود و دومین نوع قرارداد و میزان زمانی است که یک سئوکار برای بهبود سایت شما صرف میکند. پس قیمت قرارداد را این دو پارامتر تعیین میکند. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید و یا فرم ارتباط با ما را پر کنید.

هزینه پشتیبانی سایت

این بخش یکی از مهم ترین بخش های سایت محسوب می شود. تمامی سایت ها باید از یک پشتیبانی برخوردار باشد و قیمت این بخش هم با توجه به نوع فعالیت پشتیبانی تغییر خواهد کرد. در کل با توجه به حجم و فعالیت پشتیبان قیمت این بخش هم بین 250 هزار تومان تا 1 میلیون تومان می باشد. پشتیبانی و نگهداری سایت موجب میشود تا در صورتی که سایتتان دچار مشکل شد بتوانید در سریع ترین حالت ممکن آن را درست کنید. پشتیبانی بیشتر اوقات به شکل سالیانه و به صورت فنی ارائه میشود.

طراح وب سایت

طراح وب سایت به افرادی گفته می شود که با کمک طراحی های تصویری بتواند وب سایت شما را از لحاظ بصیری ارتقا بدهد. طراح های وب سایت هم از طریق کد نویسی و هم از طریق خلاقیت های خود وب سایت مورد نظر خود را طراحی می کنند. اغلب طراح ها به موارد هایی مانند : رنگ ، تایپوگرافی ، و مخاطب بسیار تمرکز می کنند. این افراد کارهایی همچون: طراحی و پیاده سازی سایت را انجام می دهند.

نکات مهم در ساخت سایت

در خصوص ساخت یک وب سایت نکات و فاکتورهای زیادی وجود دارد که بهتر است در خصوص آن بدانید با ما همراه باشید تا در این خصوص به شما توضیحاتی را ارائه دهیم.
1- طراحی کاربرپسند: طراحی سایت باید به گونه‌ای باشد که کاربران به راحتی بتوانند به اطلاعات مورد نیاز دسترسی پیدا کنند. ناوبری ساده، طراحی واکنش‌گرا و ظاهر جذاب از جمله ویژگی‌های یک سایت کاربرپسند است. بسیار مهم است که یک سایت کاربر پسند باشد سایتی که کاربر پسند است موجب میشود تا کاربران راضی داشته باشید و همچنین کاربران دوباره به سایت شما برگردند.
2- امنیت سایت: امنیت سایت یکی از مسائل حیاتی است که باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. استفاده از گواهینامه SSL، افزونه‌های امنیتی و به‌روزرسانی‌های منظم می‌تواند به حفظ امنیت سایت کمک کند. اگر سایت شما امنیت نداشته باشد ممکن است ضرر غیر قابل برگشتی به سایت شما برسد.
3- بهینه ‌سازی برای موتورهای جستجو (SEO): بهینه‌ سازی سایت برای موتورهای جستجو به شما کمک می‌کند تا ترافیک بیشتری به سایت جذب کنید. استفاده از کلمات کلیدی مناسب، ایجاد محتوای با کیفیت و بهینه‌ سازی سرعت سایت از جمله راهکارهای مهم در SEO هستند. بدون سئو سایت شما کاربر نخواهد داشت شما نیاز به سئو دارید تا بتوانید سایت خود را به مخاطبان بشناسید.
4- سرعت بارگذاری: سرعت بارگذاری سایت تاثیر زیادی بر تجربه کاربری و رتبه‌بندی در نتایج جستجو دارد. باید از تکنیک‌های مختلف برای افزایش سرعت سایت استفاده کنید. سرعت سایت به طور مستقیم بر سئو و عملکرد سایت شما اثر میگذارد.
5- پشتیبانی و نگهداری: پس از انتشار سایت، باید به پشتیبانی و نگهداری منظم آن بپردازید. به‌روزرسانی‌های منظم، رفع مشکلات و بهبودهای مستمر به حفظ عملکرد و امنیت سایت کمک می‌ کند. سایت به پشتیبانی نیاز دارد تا زمانی که یک سایت آنلاین است نیاز به پشتیبانی دارد زیرا یک سایت ممکن است هر زمانی به مشکل بخورد.

طراحی سایت رایگان ممکن است؟

به طور خلاصه بخواهیم بگوییم چیزی به نام طراحی سایت رایگان وجود ندارد چرا؟ برای پاسخ به این پرسش باید بگوییم که در ابتدا باید ببینیم هزینه یک سایت شامل چه مواردی است؟ هر سایت نیازمند هاست و دامنه در ابتدا است. پس از کار های طراحی و سئو انجام میپذیرد پس حتی اگر شما یک متخصص سئو و طراحی سایت هم باشید. بنابراین حداقل نیاز به یک هاست و دامنه دارید. در نتیجه چیزی به نام طراحی سایت رایگان عملا ممکن نیست.

روش های ساخت یک وب سایت

به طور کلی اگر که بخواهیم یک سایت بسازیم به دو صورت میتوانیم این کار را بکنیم یکی طراحی سایت اختصاصی است و یکی دیگر وردپرسی است.
طراحی اختصاصی: ساخت اختصاصی یک سایت یعنی اینکه تمامی مراحل سایت به صورت کاملا شخصی سازی شده با کد نویسی انجام شده است. سایت های اختصاصی مناسب افرادی است که قصد دارند تا نیاز خاصی را برآورده کنند.
طراحی با وردپرس: طراحی و ساخت یک وب سایت برای افرادی است که نیاز خیلی خاصی ندارند و همچنین قصد هزینه زیادی را هم ندارند امروزه وردپرس بسیار در بین افراد محبوب شده است و تعداد افرادی زیادی از آن در دنیا استفاده میکنند. در نتیجه اگر که نیاز معمولی دارید و به دنبال یک قیمت به صرفه هستید طراحی سایت وردپرسی مناسب شما است.

مراحل ساخت سایت

Steps to create a website
مراحل ساخت سایت
ثبت نام دامنه و خرید هاست

از ابتدایی ترین مراحل ساخت سایت نام دامنه شما است که بخش اختصاصی شما در URL یا آدرس سایت است. از آنجاییکه نام دامنه، نامی است که با آن سایت شما شناخته می‌شود، بهترین نام‌های دامنه آنهایی هستند که به راحتی در ذهن مخاطب می‌مانند تا بتوانند سریع به سایت شما دسترسی پیدا کنند. در مرحله بعد شما باید هاست خریداری کنید. یک شرکت ارائه دهنده خدمات هاست، شرکتی است که شما به آن هزینه سالانه پرداخت می‌کنید تا وب سایت شما را با تمام محتویات آن در یکی از سرورهای خصوصی خود ذخیره ‌کند.

طراحی سایت

در شروع فرآیند ساخت سایت باید بخش‏های وب سایت شما مشخص شوند. یکی از مهم‌‎ترین موارد این است که صفحات وی سایت را به صورت صحیح درکنار هم قرار دهید. روش صحیح و اصولی به گونه‏ای است که کاربر صفحات سایت را گم نکند و برای پیدا کردن مطلب موردنظر سردرگم نباشد.

افزودن محتوا

پلتفرم وب سایت یا سیستم مدیریت محتوا (CMS) انتخاب شده توسط شما چارچوبی از صفحات، گالری‌ها و فضاهای محتوا را ارائه می‌دهد. در واقع، تقریبا یک وب سایت کامل؛ تنها کاری که شما باید انجام دهید اضافه کردن محتوای شخصی خود است.

فاکتور های اصلی در سایت

عوامل بسیاری وجود دارد که شما باید در طراحی سایت خود در نظر بگیرید که مهمترین آنها را به اختصار مرور می‌کنیم. شاید مهم‌ترین و بدیهی‌ترین نکته جذابیت ظاهری سایت باشد. طبق آخرین تحقیقات، اکثر کاربران وقتی وارد یک سایت می‌شوند، در طول فقط پنج ثانیه تصمیم می‌گیرند که در آن صفحه بمانند یا آن را ترک کنند. عامل مهم دوم کاربردی بودن سایت است. با توجه به خدماتی که ارائه می‌دهید، سایت شما باید ارتباط محتوایی خوبی داشته باشد و به درستی خدمات شما را توصیف کند. عامل سوم، محتوای به روز، مناسب از نظر نوشتاری و مفید می‌باشد. عامل بسیار مهم دیگر که اخیرا برای گوگل در اولویت قرار دارد، مناسب بودن سایت شما در نسخه موبایلی می‌باشد. واکنش‌گرا بودن و سرعت مناسب سایت شما در این نسخه موجب بهبودی چشمگیر رتبه سایت شما در موتور جستجو خواهد شد. قرار دادن اطلاعات تماس نیز فاکتور مهم دیگری می‌باشد. در نهایت پایش محتوا و سئوی سایت به طور مداوم می‌باشد، بدین معنی که نیاز است تا به طور مستمر از به درستی کار کردن صفحات سایت خود اطمینان حاصل کنید. هزینه ساخت سایت به صورت اپلیکیشن در قسمت سوالات متداول ذکر شده است.

فاکتور های مهم ساخت سایت

شرکت ساخت سایت نونگار

?Why Nonegar
ساخت سایت
بیش از 23 سال سابقه

باتجربه بیش از 4605 پروژه انجام شده برای وب سایت های ایرانی و خارجی همچنین مدیر اجرایی 500 پرتال سازمانی و دولتی

ساخت-سایت-طراحی-سایت
جذب نیروهای متخصص

متشکل از تیم 50 نفره حرفه‏ای و ارائه خدمات در واحد پشتیبانی جداگانه

طراحی سایت
پایبند به اخلاق حرفه‌ای

مشخص کردن تعرفه‌های طراحی سایت و ارائه سورس کد پروژه به علاوه آموزش حضوری

طراحی-سایت-فروشگاهی
طراحی و تولید طبق آخرین تکنیک‌های SEO

داشتن حرفه‌ای‌ترین تیم سئو سایت و سئوی تضمینی

سوالات متداول
Frequently Asked Questions
از آنجاییکه نمی‌توان قیمت ثابت و مشخصی را برای پروژه ساخت سایت در نظر گرفت، می‌توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا قیمت متناسب با نیاز و درخواست‌های شما برآورد شود. برای اطلاع از آخرین وضعیت قیمتی در گروه شرکتهای نونگار بر روی لینک تعرفه طراحی سایت کلیک فرمائید !
یکی از بهترین ویژگی و قابلیت‌های شرکت نونگار پردازش ساخت سایت‌های چند زبانه می باشد. اما توجه داشته باشید که قابلیت سایت چند زبانه تنها برروی پلن سایت‌های اختصاصی و حرفه‌ای امکان پذیر می باشد.
بله. کارفرما دسترسی کامل به کدهای سایت خود را خواهد داشت. پس کارفرما هرگونه تغییری مد نظر داشته باشد را می تواند ایجاد کند.
مسلما ساخت سایت رایگان معایبی دارد و هزینه‌های آن در طولانی مدت مشخص می شود. اما اگر بودجه کافی برای طراحی سایت حرفه‌ای ندارید، ساخت سایت رایگان می تواند پیشنهاد خوبی برای شما باشد. اما در این صورت انتظار رقابت با رقبای اصلی خود را نداشته باشید.
وردپرس بر خلاف برخی از پلتفرم‌ها رایگان است و همچنین آسان‌ترین آنها برای ساخت سایت است. علاوه بر این انعطاف‌پذیر بودن آن باعث شده تا برای تمامی افراد، کسب و کارهای کوچک، طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی، سازمان‌ها و ... مناسب باشد.
تیم حرفه ای پشتیبانی نونگار پردازش پس از اتمام کار یک جلسه رایگان آموزش در اختیار مشتری های عزیز قرار می دهد و به آموزش کلی می پردازد و همینطور تیم پشتیبانی در طول ایام هفته در ساعات کاری در دسترس بوده و در صورتی که مشتری به کوچکترین مشکلی برخورد کرد می تواند با پشتیبان خود ارتباط بگیرد و مشکل سایت خود را برطرف کند.
ارتباط با ما
 • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
 • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
 • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
 • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
 • فکس : 66 51 96 07
 • کد پستی : 1456963143
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید