انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی به منظور پیشگیری از جرائم و کلاهبرداری از طریق فروش آنلاین اتحادیه ای تحت عنوان اتحادیه کشوری کسب و کار اینترنتی تاسیس نمود تا کاربران اینترنتی هنگام خرید آنلاین با دقت بر مجوز های سایت مورد نظر خریدی امن داشته باشند. نونگار پردازش نیز مجوز اتحادیه کشوری کسب و کار اینترنتی را دارد.
شرکت نونگار پردازش برای جلب اعتماد هر چه بیشتر کارفرمایان اقدام به کسب مجوز اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی کرد و موفق شد که مجوز اتحادیه کشوری را دریافت کند تا کارفرمایان با اطمینان خاطر بیشتری با نونگار پردازش ارتباط مالی برقرار کنند .

تاریخچه اتحادیه کشوری کسب و کار مجازی

اتحادیه کشوری کسب و کار اینترنتی از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است یعنی تا به الان 4سال از شروع فعالیت این اتحادیه میگذرد. یکی از تاثیرگزار ترین فاکتورهای توسعه تجارت الکترونیکی، جلب اعتماد کاربران است. از موثرترین راه های جذب اطمینان مخاطب مجوز های کسب و کار می باشد. مجوز ها به شکل یک نماد معمولا در قسمت فوتر یا همان پایین سایت قرار می گیرند که کاربر متوجه می شود فعالیت ساخت سایت قانونی است.
هدف مجوز اتحادیه کشوری کسب ‌و کارهای مجازی نظارت بر محتوای طراحی سایت ها به منظور پشتیبانی از حقوق مؤلفان آن ها همچنین رسیدگی به شکایات از کسب و کارهای اینترنتی، شناسایی و رسیدگی به مشکلات کسب و کارهای اینترنتی، است که توسط مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت می‌شود.

نماد اتحادیه کشوری طراحی سایت

مدارک لازم برای صدور مجوز اتحادیه کشوری کسب و کار اینترنتی عبارتند از:

1- ارائه آدرس دقیق محل سکونت یا کار
2- ارائه گواهی مالیاتی جهت اطلاع از پرداخت بدهی
3- ارائه گواهی دوره های احکام تجارت و کسب وکار
4- کپی کارت ملی و شناسه برای اشخاص حقیقی و حقوقی همچنین گذرنامه و پروانه کار براي اتباع خارجی
5- کپی کارت پایان خدمت یا معافیت برای آقايان زیر پنجاه سال سن یا گواهی اشتغال به تحصیل

مراحل صدور پروانه كسب و کار های مجازی

برای شروع باید بدانید شما موظقید کسب وکار مجازی خود را طبق چک لیست هایی که توسعه تجارت الکترونیکی در نظر دارد راه اندازی کنید. سپس متقاضی می بایست تقاضای خود را در سامانه اینماد ثبت کند و پس از آن مدارک در خواستی مرکز را نهایتا تا سه ماه بعد از قبول درخواست بارگذاری کند.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
  • کد پستی : 1456963143
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید