روزنامه های رسمی متعلق به انتشار آگهی قوانین و آگهی های ثبت شرکت ها و آگهی های اجباری می باشند . از جمله موارد سنتی و قدیمی که از گذشته تا کنون وجود داشته انتشار آگهی های مختلف در روزنامه های رسمی و طراحی سایت آگهی می باشد بدین صورت که اطلاع رسانی تغییرات و تصمیمات شرکت ها باید به صورت آگهی باشد . خلاصه اطلاعات ثبتی مربوط به یک شرکت یا موسسه معمولاً بایستی طی مدت یک ماه پس از فرایند ثبت در روزنامه های رسمی کشور انتشار یابد ؛ سپس به اطلاع عموم افراد برسد ، همچنین خلاصه اطلاعات که در بالا ذکر شد ، بایستی در روزنامه‌های کثیرالانتشار که به واسطه مجمع عمومی موسسین شرکت‌ها برگزیده شده ، انتشار یابد .
برخی افراد معمولاً به دنبال پاسخ این سوال می گردند که چه مزایایی در انتخاب روزنامه رسمی برای ثبت شرکت‌ ها همچون شرکت های ساخت وب سایت وجود دارد ؟

مزایایی انتخاب روزنامه رسمی برای ثبت شرکت‌ ها

 • پیشگیری از مخدوش شدن اصول آگهی و همچنین مخدوش شدن آن
 • استاندارد نمودن محتواهای ارسالی از سوی فرد متقاضی و حذف نمودن ساختار تایپی دارای غلط های موجود
 • کاهش قابل توجه تردد شهری و همچنین صرفه جویی در زمان مشتریان و متقاضیان
 • ایجاد زمینه به منظور جمع آوری آمار کامل و جامع
روزنامه رسمی و مزایای آن

موارد قانونی که شرکت ها بایستی به انتخاب و نشر آگهی ها در روزنامه‌ های رسمی بپردازند

 • انتشار آگهی تغییرات شرکت ها از جمله افزایش و کاهش سرمایه ، انحلال شرکت و …
 • اعلام ختم تصفیه
 • انتشار اوراق قرضه
 • انتخاب و عزل نمودن برخی از مدیران
 • تقسیم دارایی و ختم تصفیه
 • پذیره نویسی سهام در شرکتهای سهامی عام
 • دعوت نمودن از مجامع

ممکن است با شنیدن واژه روزنامه های رسمی و روزنامه های کثیرالانتشار این سوال ایجاد شود که چه تفاوتی میان روزنامه رسمی و کثیرالانتشار وجود دارد ؟

تفاوتی میان روزنامه رسمی و کثیرالانتشار

مهم ترین فرق میان روزنامه رسمی و کثیرالانتشار این است که روزنامه‌ های کثیرالانتشار چون قابلیت دسترسی برای همگان وجود دارد می ‌توان به منظور اطلاع رسانی مجامع شرکت ها و هر آن چه که تحت عنوان آگهی دعوت و اطلاع سهام ‌داران شناخته می‌شود را در این روزنامه ثبت کرد ، اما هنگامی که مجمع ایجاد شد و مجمع راجع به موضوعاتی همچون تصویب ترازنامه و برگزیدن مدیران تصمیماتی را گرفت ، آگهی های مربوط به این موضوع در روزنامه رسمی ثبت می‌شود البته هزینه هایی را نیز به دنبال دارد . رتبه سئو سایت روزنامه رسمی چند است؟

مزایای روزنامه رسمی برای شرکت

استعلام شرکت مورد نظر از طریق روزنامه رسمی

برای اینکه از یک شرکت در روزنامه های رسمی استعلام بگیرید ابتدا باید آن شرکتی که مد نظرتان است در روزنامه های رسمی به ثبت رسیده باشد پس برای اینکه شرکت مورد نظر خود را در روزنامه های رسمی به ثبت برسانید باید یک سری مراحلی را طی کنید که این مراحل عبارت است از :

نخست باید به پورتال روزنامه رسمی کشور ورود پیدا کنید پس از ثبت نام در این قسمت پرتال بایستی نام کاربری و گذرواژه مربوط به خود را تعیین نمایید سپس به بخش صفحه شخصی من بروید و گزینه پرداخت هزینه آگهی را انتخاب نمایید . اگر می خواهید که پیش از پرداخت ، آگهی خود را ببینید حتماً باید شماره مکانیزه آگهی را که در واقع یک کد ۱۸ رقمی است به خاطر داشته باشید ؛ سپس آن را وارد نمایید و گزینه مشاهده آگهی را انتخاب کنید . شما می توانید هزینه آگهی را با استفاده از درگاه اینترنتی بپردازید پس از انجام فرآیند پرداخت متن خاص کار به شما یک کد پیگیری داده می شود ؛ در صورت پیگیری آگهی حتماً باید آن را به همراه داشته باشید . دقت داشته باشید که پس از گذشت ۵ روزگاری آگهی مربوط به شما در پورتال رسمی انتشار می یابد سپس می توانید نسخه الکترونیکی معتبر آن را تحویل بگیرید .

مزایای طراحی سایت اختصاصی

به طور کلی مزایای طراحی سایت اختصاصی را می ‌توان در چندین بخش مختلف مورد ارزیابی قرار داد . از جمله مهمترین موضوعاتی که معمولاً در این بخش وجود دارد موضوع طراحی کاملاً بی نظیر و جذاب می باشد. اگر فردی که می‌خواهد کار طراحی را انجام دهد شخصی مورد اعتماد باشد شما می توانید اطمینان پیدا کنید که نمونه طرح مربوط به شما تقلید نشده و و شما آن را برروی سایت دیگری نخواهید دید در واقع این مسئله باعث می‌ شود که شما نسبت به دیگر رقبا جلو باشید و یک تفاوت اساسی با آن ها داشته باشید. دقت داشته باشید که طرح انتخابی شما نباید از دیگر سایت ها کپی شده باشد؛ چرا که وقتی کاربران زیادی به عنوان بازدید کننده به سایت شما ورود می یابند، بایستی با یک فضای کاملاً جذاب و جدید رو به رو شوند. تعرفه طراحی سایت چقدر است؟

اهمیت بسیار طراحی سایت اختصاصی

یکی دیگر از مزایای طراحی سایت به صورت اختصاصی این است که گسترش و توسعه سایت در آینده وجود دارد زمانی که شما از قالبهای آماده بهره می گیرید از این امکان وجود دارد که شما توان توسعه را نداشته باشید از این موضوع قادر است که در آینده آسیب های زیادی را به کسب و کار شما وارد کند . اما لازم به ذکر است که بگوییم طراحی سایت اختصاصی برای شما هیچ گونه محدودیتی در این مسائل به وجود نخواهد آورد و بر اساس اینکه تمامی کد نویسی ها به صورت کاملا اختصاصی برای شما انجام می شود پس دسترسی به تمامی کد ها برای شخص شما و دیگر طراحانی که قرار است در آینده آن سایت را توسعه دهند ، ایجاد خواهد کرد . گسترش و توسعه سایت می‌تواند به طور کلی مطرح گردد یا این که ماژول ها و بخش های معینی را به آن افزود . نباید این مسئله را از خاطر برد که طراحی سایت اولین مرحله در زمینه تبلیغات اینترنتی شما به محسوب می شود .

ارتباط با ما

 • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
 • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
 • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
 • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
 • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید