طراحی سایت خبری و اطلاع رسانی

سایت های خبری و اطلاع رسانی جز یکی از پربازدیدترین سایت های اینترنتی به حساب می آید دلیل اهمیت این موضوع بخش خبر و اطلاع رسانی از یک سو نیاز جامعه به بروزترین اخبار اینترنت از سوی دیگر می باشد قطعاً با توجه به تعداد کاربران آنلاین در ایران سایت های خبری طراحی خوب را داشته باشند و محتوا پرباری را تولید کنند می توانند مخاطب بسیار بالایی را به خود جذب کنند.

پیشنهاد طراحی سایت

مرحله اول: انتخاب قالب از میان چندین قالب و زیبایی که در اختیار شما قرار دارد یکی را به دلخواه انتخاب کنید در این مورد سخت گیر نباشید زیرا بد ها می توانید با یک کلیک رایگان قالب خود را تغییر دهید
از میان چندین قالب و زیبایی که در اختیار شما قرار دارد یکی را به دلخواه انتخاب کنید در این مورد سخت گیر نباشید زیرا بد ها می توانید با یک کلیک رایگان قالب خود را تغییر دهید
مرحله دوم ویرایش محتوا: صفحه های متفاوتی را برای سایت خود به وجود آورید و محتوای همه آنها را با توجه به نیاز و خواسته خودتان را ویرایش کنید
مرحله سوم اتصال دامنه: پس از آماده شدن سایت دامنه مورد نظر خود را ثبت کنید یا می توانید دامنه قبلی خود را به سایت وصل کنید و وارد دنیای آنلاین شوید
• در طراحی سایت سلیقه شما و هدف تجاری شما خیلی تاثیر گذار می باشد
• قرار گرفتن سایت شما در اولین صفحه موتورهای جستجو مثل گوگل در نظر گرفته خواهد شد
• کمک رساندن به عرضه ایده های نو برای به روز رسانی سایت شما وجود دارد

برآورد قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت در شرکت های گوناگون متفاوت میباشد هر شرکت با توجه به عوامل متفاوتی هزینه و قیمت طراحی وب سایت های خود را در اختیار همگان قرار می دهد هرچند دریافت مبلغ های بالا به معنی حرفهای بودن و اینکه کیفیت بالای کار نیست ولی باید توجه داشت که حتماً یک سایت حرفه ای قیمت پایین نخواهد بود چون که استفاده از دانش و تجربه برنامه نویسان طراحان حرفه ای و به علاوه به کار بردن آخرین تکنولوژی های موجود در دنیا هزینه بالایی دارد هزینه ساخت سایت اقتصادی در شرکت آوینا پرداز رامی توان در یک زمان معقول و متوسط مد نظر گرفت در قیمت های عرضه شده باقیمت‌های بسیار بالایی که به واسطه برخی شرکت ها اعلام می‌شود خبری نیست و سمت مقابل به خاطر تعهد ما به استفاده از طراحان حرفه‌ای و خلاق به روزترین تکنولوژی ها امکان طراحی وب سایت با هزینه های بسیار ارزان هم وجود نخواهد داشت.

آموزش طراحی سایت

روش اول طراحی سایت بدون کدنویسی و روش دوم طراحی سایت با کدنویسی در مرحله بعدی اگر شما هر کدام از این موارد را انتخاب کنید می توانید در حوزه های متفاوت شروع به آموزش دیدن کنید مانند آموزش wordpress, آموزش PHP. آموزش LARA VL آموزش HTML. آموزش CSS.و غیره هر کدام از این موارد دارای ویژگی های خوب و ویژگی های ضعیفی هستند اگر برای انتخاب زمینه شروع فعالیت دچار مشکل شدید پیشنهاد میشود از طریق چت آنلاین با مشاوران در تماس باشید تا بهترین گزینه را برای انتخاب به کار مد نظر قرار بگیرد
امروزه بسیاری از کسب و کار های از سمت سنتی به سمت سوی کسب و کارهای اینترنتی و آنلاین کشیده شده اند و بازار فعالیت های نظیر طراحی وب سایت رونق زیادی یافته است . ما در این مقاله می خواهیم به چگونگی طراحی وب سایت ، مراحل آن و بسیاری از موارد دیگر را بررسی نماییم چنانچه شما می خواهید با طراحی وب سایت آشنایی پیدا کنید ، تا پایان مقاله همراه ما باشید .

به وب سایت وب دیزاین نیز می گویند ، در اصطلاح طراحی سایت به مراحل طراحی به منظور اطلاع رسانی و ارائه محصولات یک شرکت و در نهایت معرفی آن گفته می شود . طراحی وب سایت متشکل از تولید محتوا ، طراحی گرافیکی ، رعایت اصول سئو و لایه سازی صفحات وب می باشد .

راه اندازی سایت

زمانی که می‌خواهید مالکیتی برای نمای کسب و کار خود داشته باشید می توانید وب سایت رایگانی را بر اساس اطلاعات خود ایجاد کنید. اگر از قبل برای نمایه خود ادعای مالکیت کرده‌اید می‌توانید از روش هایی که در پایین ذکر شده برای ایجاد وب سایت خود دنبال کنید.
- ابتدا قسمت سیستم گوگل برای کسب و کار من مراجعه کنید
- شاید چند مکان داشته باشید مکان مد نظر خود را برای مدیریت باز کنید
- شاید چند مکان داشته باشید مکان مد نظر خود را برای مدیریت باز کنید
- هر زمان که مختار بودید می توانید سایت خود را ویرایش کنید
پیشنهاد طراحی سایت

پیشینه طراحی سایت

در سال 1991 اولین اختراع وب در تاریخ توسط تیم برنرزلی ثبت گردید . جالب است بدانید در اولین وب سایت ساخته شده از ابر متن و برقراری ارتباط جهت ارسال ایمیل استفاده کرده بودند . در واقع برای این سایت ساده متنی از هیچ نوع تصاویر ، گرافیک و حتی رنگ بندی های مختلف به کار گرفته نشده بود که همواره در دسترس می باشد .

برخی از افراد همواره به دنبال این هستند که بدانند برای طراحی یک سایت باید چه مراحلی را پشت سر گذراند ؟

در پایین یکسری مراحلی که برای طراحی سایت حاوی 4 مرحله اساسی است که از جمله آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

طراحی وایرفریم

در مرحله نخست باید بر اساس نیاز مشتری و نوع سایت بتوانید یک نمای کلی از سایت مورد نظر را طراحی نمایید ؛ این نمای کلی باید دربردارنده یک نقشه از تعداد صفحات سایت و همچنین تعیین جایگاه و نوع چیدمان و عناصر مختلف باشد .

طراحی سایت با انجام امور گرافیک

پس از اینکه محل قرار گیری عناصر مختلف یک سایت را مشخص کردید ، بایستی آن سایت را طراحی نمایید ؛ یعنی اینکه در مرحله طراحی سایت با استفاده از گرافیک باید بر اساس نوع کسب و کار اینترنتی مورد نظر و همچنین به کارگیری نرم افزارهای مخصوص رنگ بندی و گرافیکی سایت مورد نظر طراحی گردد .

کد نویسی و برنامه نویسی طراحی سایت

در این مرحله بر اساس نیاز مشتری و همچنین سایت طراحی شده به منظور مدیریت سایت می توانید روش های مختلفی را به کار گیرید . در واقع سیستم های مدیریت محتوا همچون وردپرس یا طراحی یک فریم ورک اختصاصی برنامه نویسی ؛ به طور کلی تصمیم گیری در این بخش با توجه به نیاز مشتری و برآورد هزینه ها انجام می شود .

وظایف یک طراح سایت

مرحله راه اندازی و آغاز به کار سایت طراحی شده

پس از اینکه سه مرحله فوق را انجام دادید ، می توانید سایت خود را در بستر جهانی اینترنت راه اندازی نمایید . در مرحله آخر پس از تهیه یک هاست و نام دامنه مناسب بایستی سایت را پیکربندی کرده و پس از آن در دسترس عموم افراد قرار دهید

آشنایی با وظایف یک طراح سایت

معمولا وظایف مربوط به طراح سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد مثلا مسئولیت طراحی و ساخت چه قسمتی از سایت را بر عهده داشته باشد . برای  آغاز به کار و راه اندازی یک سایت حرفه ای به دو نفر یا دو تیم احتیاج داریم ، یک تیم برای طراحی کد های مربوط به سرور و کد هایی که برای کاربران قابلیت دید ندارد .

طراحی سایت معمولا انواع مختلفی دارد از جمله آن می توان سایت استاتیک و سایت داینامیک اشاره نمود .

هدف از طراحی وب سایت چیست ؟!

امروزه طراحی هر نوع سایتی ، مقصودی به دنبال دارد و یا به عبارت دیگر به منظور احیای هر هدف و غرضی معمولا یک سایت از سوی کارشناسان و طراحان ، صورت میگیرد ، تا به عنوان یک پایگاه تبلیغاتی ، پایگاه فروش ، و ... به کار گرفته شود .موفق ترین سایت ها معمولا سایت هایی هستند که در آن ها موارد مهمی همچون اصول اولیه طراحی و بهینه سازی سایت به درستی رعایت شده باشد تا بدینوسیله محتوا های ایجاد شده را برای کاربران به نمایش بگذارد . در حقیقت ایجاد و طراحی وب سایت موفق و پر کارآمد ، محصولات جدیدی را به همراه مشخصات دقیق در اختیار کاربران و مشتریان قرار می دهد . این مسئله نشان از افزایش مشتریان و همچنین سود اقتصادی کلانی را در پی خواهد داشت .

از جمله بزرگترین و مهم ترین عوامل برای تبدیل شدن به یک طراح ماهر و فوق حرفه ، در برگرفتن مفاهیم مقدماتی ، پیشرفته و در نهایت بدست آوردن تجربه در این زمینه است . بهترین مرجع جهت آموزش و یادگیری طراحی وب سایت ، امکان آموزش ‌های پروژه محور در زمینه طراحی وب سایت است . هنگامی که پروژه ‌های مختلفی را طی آموزش ، انجام دهید ، می‌توانید تجربه‌ اولیه را در زمینه توسعه ، گسترش و آنلاین کردن یک سایت را کسب نمایید .

ارتباط با ما

  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید