این روزها همه ی انسان ها در عصر تکنولوژی در حال استفاده از اینترنت و مزایای آن در زندگی روزمره شان هستند و این امر بر کسب و کارها نیز تاثیر گذاشته است. باتوجه به اینکه هر تجارتی نیاز به تبلیغات برای رونق گرفتن دارند، وب سایت یک گزینه ی کاملی است برای بهبود بخشیدن به بازار کار خود در هر زمینه ای. طراحی وب سایت یعنی چه و چه مراحلی نیاز به طی دارد؟
اگر بخواهیم از طراحی سایت بگوییم، وب سایت یک صفحه ای تحت وب می باشد که با محتوایی که ما در آن قرار می دهیم کامل می شود. حال این محتوا می تواند جزو از کسب و کا و یا برند سازی تجاری باشد. با طراحی سایت برای خودتان می توانید مطالب شخصی خود را نیز به اشتراک بگذارید تا بازدید کنندگان از طریق اینترنت بصورت مجازی آن ها را نیز مشاهده کنند. همچنین با ایجاد یک تجارت کوچک برای خود تحت عنوان وب می توانید آن تجارت را با طراحی سایت حرفه ای رشد بدهید.
طراحی هر نوع سایتی، مقصودی به دنبال دارد و یا به عبارت دیگر به منظور احیای هر هدف و غرضی معمولا یک سایت از سوی کارشناسان و طراحان صورت میگیرد تا به عنوان یک پایگاه تبلیغاتی، پایگاه فروش، و ... به کار گرفته شود. موفق ترین سایت ها معمولا سایت هایی هستند که در آن ها موارد مهمی همچون اصول اولیه طراحی و بهینه سازی سایت به درستی رعایت شده باشد تا بدینوسیله محتوا های ایجاد شده را برای کاربران به نمایش بگذارد. در حقیقت ایجاد و طراحی وب سایت موفق و پر کارآمد، محصولات جدیدی را به همراه مشخصات دقیق در اختیار کاربران و مشتریان قرار می دهد. این مسئله نشان از افزایش مشتریان و همچنین سود اقتصادی کلانی را در پی خواهد داشت .

نحوه ی انجام گیری طراحی انواع سایت در نونگار

اما شاید برایتان سوال پیش آید که چگونه یک وب سایت را میتوان طراحی کرد؟ یکی از راه های طراحی سایت توسط خودتان است که برایتان راه نسبتا دشواری خواهد بود، زیرا هزینه هایی از جمله زمان و دانش کافی برای کدنویسی و طراحی را دربرخواهد داشت. راه دیگری که میتوانید انتخاب کنید، سپردن طراحی سایت به شرکت های متخصص وب سایت هستند است. این شرکت ها کار را برای شما آسان میکنند زیرا تقسیم کار بین چند تیم و سرعت بخشیدن به پروسه ی ساخت پروژه یکی از مزایای این راه است. شرکت نونگار پردازش با حرفه ای ترین تیم کاری از جمله تیم طراحی سایت، گرافیست، پشتیبانی هاست و پشتیبانی فنی برای پروژهای شما آماده به ارائه ی خدمات است.

مراحل ساخت وب سایت

• مرحله اول: انتخاب قالب از میان چندین قالب و زیبایی که در اختیار شما قرار دارد یکی را به دلخواه انتخاب کنید در این مورد سخت گیر نباشید زیرا بد ها می توانید با یک کلیک رایگان قالب خود را تغییر دهید
• از میان چندین قالب و زیبایی که در اختیار شما قرار دارد یکی را به دلخواه انتخاب کنید در این مورد سخت گیر نباشید زیرا بد ها می توانید با یک کلیک رایگان قالب خود را تغییر دهید
• مرحله دوم ویرایش محتوا: صفحه های متفاوتی را برای سایت خود به وجود آورید و محتوای همه آنها را با توجه به نیاز و خواسته خودتان را ویرایش کنید
• مرحله سوم اتصال دامنه: پس از آماده شدن سایت دامنه مورد نظر خود را ثبت کنید یا می توانید دامنه قبلی خود را به سایت وصل کنید و وارد دنیای آنلاین شوید
• در طراحی سایت سلیقه شما و هدف تجاری شما خیلی تاثیر گذار می باشد
• قرار گرفتن سایت شما در اولین صفحه موتورهای جستجو مثل گوگل در نظر گرفته خواهد شد
• کمک رساندن به عرضه ایده های نو برای به روز رسانی سایت شما وجود دارد

انواع وب سایت

انواع وب سایت

سایت استاتیک

به این سایت، سایت ایستا نیز گفته می شود. در این نوع سایت فقط قسمت فرانت اند انجام می شود، یعنی مطالب و محتویات سایت تنها یک بار جمع آوری می شود و هر یک از صفحات سایت به صورت جداگانه طراحی و بارگذاری می گردند. در سایت های ایستا ایجاد هرگونه تغییر بایستی به واسطه کارشناس و طراح خود سایت صورت پذیرد نوع سایت ایستا معمولاً جهت طراحی وب سایت های معرفی استفاده می شود.
چند نمونه از سایت ایستا:
Netlify
Surge
Render
GitHub
Firebase

سایت داینامیک

به این سایت، سایت پویا نیز گفته می شود. در طراحی سایت پویا هر دو بخش فرانت اند و بک اند برنامه نویسی می شوند. به طور کلی سایت های دینامیک یا پویا به صورت مداوم بایستی محتوای شان تغییر پیدا کند و بر اساس کاربرد سایت می توانند طراحی شده و گسترش یابند. در سایت های پویا برنامه نویس بک اند وظیفه شان پویا سازی وب سایت است و بایستی اسکریپتی را طراحی نمایید که سایت کاملا فعال شود.
چند نمونه از سایت پویا:
Google
Quora
Zillow
Fiftythree
Espn

طراحی سایت خبری و اطلاع رسانی

سایت های خبری و اطلاع رسانی جز یکی از پربازدیدترین سایت های اینترنتی به حساب می آید دلیل اهمیت این موضوع بخش خبر و اطلاع رسانی از یک سو نیاز جامعه به بروزترین اخبار اینترنت از سوی دیگر می باشد قطعاً با توجه به تعداد کاربران آنلاین در ایران سایت های خبری طراحی خوب را داشته باشند و محتوا پرباری را تولید کنند می توانند مخاطب بسیار بالایی را به خود جذب کنند.
مراحل ساخت وب سایت در نونگار

مراحل ساخت وب سایت در نونگار

خدمات قابل ارائه برای مشتری عبارتند از:

مدیریت پروژه

نقش مدیر پروژه نظارت به عملکرد کلیه مراحل قابل طی در طراحی سایت و همچنین مشاوره و ارائه برنامه های پیشنهادی برای بهبود بخشیدن به وهله ها در پروژه می باشد. مدیر پروژه به شما کمک می کند تا از استانداردها و اصول اولیه طراحی سایت پی برده و شما را از مراحل قابل طی مطلع میکند، همچنین واسطه ای برای ارتباط شما با متخصصان دیگر شرکت نونگار می باشد تا درخواست های شما برای اصلاح و یا تغییر هر جزء از پروژه به دیگر تیم ها ابلاغ شود.

گرافیست سایت

پس از اعلام نیازها و هدف گذاری از پروژه یکی دیگر از همکاران ما برای مشورت به خدمت اعزام میگردد. وظیفه ی گرافیست درنظر گرفتن درخواست های شما و پیشنهاد دادن بهترین قالب و طرح ها برای نمای بیرونی سایت است و با ارائه ی بروز ترین طراحی ها ی عصر حاضر به شما در انتخاب ساختار قالبی سایت کمک خواهد رساند. پس از دریافت این اطلاعات از شما پروژه ی شما برای طراحی بیرونی توسط گرافیست کار ارسال میشود.

برنامه نویس و کد نویس

تیم دیگری که در این مرحله انجام وظیفه می کند، برنامه نویس سایت است. کدنویسی سایت شما توسط چندین برنامه نویس براساس قالب طراحی شده و درخواست های شما در رابطه با نوع و عملکرد سایت انجام می گیرد. پس از ایجاد محتوا و ساختمان بندی سایت و درنظر گیری نوع ایستا و یا پویا بودن سایت و بارگذاری آن، تمامی خطاهای احتمالی و باگ یابی تست شده و رفع می گردد تا در زمان بارگذاری سایت مشکلی بوجود نیاید. قسمت کدنویسی سایت براساس حجم آن زمان خود را می برد اما با توجه به تیم حرفه ای نونگار در کمترین زمان برای شما انجام می گیرد.

پشتیبانی

مرحله آخر در ارائه ی خدمات پشتیبانی در طراحی سایت است که دیگر نیاز ارتباط شما با مسئولان اجرایی وجود ندارد. پشتیبانی سایت بصورت 24 ساعته جهت رفع هرگونه مشکل های احتمالی آماده به خدمت است. در این قسمت شما نیازی به مراجعه حضوری در شرکت ندارید و به سادگی با فرستادن تیکتی که در انتهای سایت رسمی شرکت نونگار درج شده با مسئول پشتیبانی ما در ارتباط باشید. پس از دریافت پیام شما تیم پشتیبانی با شما تماس گرفته و در کمترین زمان مشکلات احتمالی را حل کرده و یا نیز خرید دامنه، هاست و دیگر خدمات را انجام میدهد.

قیمت طراحی سایت در نونگار

قیمت طراحی سایت در نونگار

قیمت طراحی سایت در شرکت های گوناگون متفاوت میباشد هر شرکت با توجه به عوامل متفاوتی هزینه و قیمت طراحی وب سایت های خود را در اختیار همگان قرار می دهد هرچند دریافت مبلغ های بالا به معنی حرفهای بودن و اینکه کیفیت بالای کار نیست ولی باید توجه داشت که حتماً یک سایت حرفه ای قیمت پایین نخواهد بود چون که استفاده از دانش و تجربه برنامه نویسان طراحان حرفه ای و به علاوه به کار بردن آخرین تکنولوژی های موجود در دنیا هزینه بالایی دارد هزینه ساخت سایت اقتصادی در شرکت آوینا پرداز رامی توان در یک زمان معقول و متوسط مد نظر گرفت در قیمت های عرضه شده باقیمت‌های بسیار بالایی که به واسطه برخی شرکت ها اعلام می‌شود خبری نیست و سمت مقابل به خاطر تعهد ما به استفاده از طراحان حرفه‌ای و خلاق به روزترین تکنولوژی ها امکان طراحی وب سایت با هزینه های بسیار ارزان هم وجود نخواهد داشت.

راه های ارتباطی با نونگار پردازش

تماس تلفنی از طریق : (021-66514140 داخلی 102)
سیستم تیکتینگ : لطفا برای ارسال تیکت این لینک را در نوار آدرس مرورگر خود وارد نمایید (https://www.npco.net/my/submitticket.php)
ارسال ایمیل به : support@npco.net

راه های ارتباطی با نونگار پردازش

جهت دریافت پاسخ هرگونه سوال در رابطه با مراحل و تعرفه های طراحی سایت با ما تماس حاصل نمایید.
هدف شرکت نونگار پردازش رضایت مشتری بوده و به منزل رساندن درخواست های شما در هر حالتی است. نونگار پردازش با دارا بودن کادر تیمی مجرب جهت پذیرفتن پروژه های شما آماده ارائه ی خدمت می باشد. با سپردن پروژه ی طراحی وب سایت خود به ما از خدمات پس از خرید نیز برخوردار خواهید شد.

ارتباط با ما

  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید