طراحی سایت


آموزش نصب فروشگاه ساز اپن کارت در طراحی سایت

اپن کارت سیستم مدیریت برنامه ی فروشگاه سازحرفه ای و لایه باز می باشد که برای طراحی سایت های فروشگاه انلاین بسیار به کار می رود و یکی از پر طرفدارترین سیستم های مدیریت محتوا می باشد که دارای ویژگی های فارق العاده ای نظیر سئو ، ماژول و قابلیت چند زبانه بودن، الگوهای مختلف و کاربردی داشتن می باشد و همچنین قابلیت اتصال به کلیه ی درگاه های پرداخت آنلاین در طراحی سایت را داشته باشد.

طراحی سایت

برای نصب فروشگاه ساز اپن کارت در طراحی سایت، مراحل زیر را می بایست طی نمود :

• مرحله ی اول نصب فروشگاه ساز اپن کارت در طراحی سایت : دانلود اپن کارت، برای دانلود فایل اپن کارت بر روی آخرین نسخه ی اپن کارت کلیک کرده و آن را دانلود می نماییم.
• مرحله ی دوم نصب فروشگاه ساز اپن کارت در طراحی سایت : اپلود اپن کارت بر روی هاست بر روی دکمه ی فایل منیجر کلیک کرده و در پوشه ی پابلیک اچ تی ام ال ، گزینه ی آپلود را فشار داده و فایل فشرده ی اپن کارت را آپلود می کنیم.
• مرحله ی سوم نصب فروشگاه ساز اپن کارت در طراحی سایت : دیتابیس در این مرحله ی دیتابیس را داشته و نام و یوزر آن را نیز تعیین می کنیم.
• مرحله ی چهارم: شروع نصب اپن کارت در طراحی سایت آدرس طراحی سایت را در مرورگر اینترنت جستجو کرده و پس از بالا آمدن طراحی سایت ، مرحله ی اول نصب آغاز خواهد شد.

طراحی سایت

مرحله ی آخر نصب فروشگاه ساز اپن کارت در طراحی سایت

در این مرحله تمام گزینه های می بایست علامت سبز را در طراحی سایت داشته باشند. سپس وارد مرحله ی پیکربندی می شویم که اصلی ترین مرحله می باشد و نوع دیتابیس را روی میسکل تنظیم و آدرس دیتابیس را بر روی لوکال هاست در طراحی سایت می گذاریم. سپس نان یورز و پس ورد دیتا بیس را وارد می نماییم و برای فروشگاه خود ، اطلاعات مدیریت، شناسه ی کاربری،گذرواژه و ایمیل قرار می دهیم. در آخر برای اتمام فرآیند نصب پوشه ی Install را از طراحی سایت حذف می کنیم.

طراحی سایت

 


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید