طراحی سایت


طراحی سایت با وردپرس

در جهان و همچنین در ایران طراحی سایت با وردپرس از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. طبق آمار تقریبا 25% از تمام طراحی سایت ها با وردپرس طراحی و راه اندازی شده است، که همین موضوع محبوبیت بالای وردپرس را نشان می دهد. اگر قصد طراحی سایت دارید و نسبت به وردپرس شک دارید بهتر است بدانید که نزدیک به 74 میلیون وب سایت از طریق وردپرس طراحی شده است.
وردپرس یکی از پرکاربرد ترین نرم‌ افزارهای طراحی سایت می باشد. سیستم مدیریت محتوا وردپرس با میلیون ها کاربر بزرگترین جامعه‌ی توسعه دهندگان و استفاده کنندگان را دارا می‌باشد. همچنین وردپرس سیستمی رو به رشد است و روز به روز به تعداد کاربران آن نیز افزوده می‌شود. طراحی سایت با وردپرس یکی از بهترین روش ها برای طراحی سایت و برنامه نویسی می باشد که دامنه وسیعی از کاربرد ها را دارد.

طراحی سایت با وردپرس

وردپرس چیست؟

بهتر است بدانید که تفاوت هایی بین wordpress.com و wordpree.org وجود دارد که آن ها را به طور کامل از یکدیگر متمایز می کند. مورد اول یک سیستم مدیریت محتوا است که به کمک آن می توانید یک سایت رایگان ایجاد نمایید و همچنین دارای محدودیت هایی در عملکرد می باشد. اما به کمک مورد دوم که یک پلتفرم بسیار قوی می باشد سایت های پیشرفته و تخصصی داشته باشید.

ویژگی‌های طراحی سایت با وردپرس

وردپرس دارای امکانات و ویژگی های مثبت بسیار زیادی می باشد علاوه بر آن به دلیل فارسی بودن وردپرس این سیستم پشتیبانی بسیار بالایی دارد و استفاده از آن برای افرادی دانش کامپیوتری و اینترنتی خیلی کمی داشته باشند بسیار راحت و امکان پذیر می باشد. ورد پرس را برای همه ی وب سایت ها اعم از طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت سازمانی ، طراحی سایت شخصی و... می توان به کار برد.

ویژگی طراحی قالب وردپرس در طراحی قالب وردپرس

• گرافیک زیبا و حرفه ای در سبک های متفاوت در طراحی سایت با قالب وردپرس
• کد نویسی استاندارد و معتبر در طراحی سایت با قالب وردپرس
• ایجاد روش های مختلف مدیریت در طراحی سایت با قالب وردپرس
• طراحی سازگار با موبایل و تبلت در طراحی سایت با قالب وردپرس
• استفاده از روش های کدنویسی و طراحی برای بالا بردن سرعت بارگذاری در طراحی سایت با قالب وردپرس

ویژگی‌های طراحی سایت با وردپرس

سئو در طراحی سایت با وردپرس

سیستم مدیریت محتوا وردپرس امکانات بسیار خوئبی را بری سئو در اختیا رمشتری ها قرار می دهد. به هیمن لیل است که به هنگام طراحی سایت و سئو و بهینه سازی با وردپرس نتیج بسیار خوب و نتیجه بخشی حاصل می شود. به دلیل اینکه سئو توسعه پذیری بالایی دارد بنابراین یم تواند از همه ی عواملی که باعث بهبود سئو می شود به خوبی پشتیبانی می کند.

به‌روزرسانی و امنیت در طراحی سایت با وردپرس

سیستم مدیریت محتوا وردپرس از گذشته هم دارای امنیت بالایی بوده است و به دلیل اینکه متقاضیان زیادی دارد بر روی توسعه و بهبود آن خیلی کار می شود به همین دلیل این سیستم از اهیمت بسیار بالایی برخوردار می باشد

تعرفه طراحی سایت با وردپرس

هزینه تعیین شده برای طراحی سایت با وردپرس متناسب با قابلیت هایی که بر روی آن پیاده سازی می شود مشخص می شود، طراحی سایت با وردپرس نسبت با روش های دیگر نیازمند به زمان کمتری می باشد که نتیجه ی آن کاهش هزینه ی طراحی سایت با وردپرس در مقایسه با دیگر سیتم ها یمدیریت محتوا می باشد.

بیشتر بخوانید

فروشگاه اینترنتی در طراحی سایت با وردپرس

وردپرس دارای افزونه‌های گوناگونی برای عملکردهای مختلف می باشد. برای طراحی فروشگاه اینترنتی در وردپرس افزونه ی ووکامرس پیشنهاد می شود، این افزون برای ایجاد سیستم فروشگاه اینترنتی کوچک در وردپرس بسیار مناسب و کارآمد می باشد، اما برا یایجاد فروشگاه های اینترنی بزرگ تر باید از روش ها و افزونه های دیگر استفاده نمود.

قالب اختصاصی طراحی سایت با وردپرس

اغلب سایت‌های وردپرسی که در اینترنت قابل مشاهده هستند با قالب‌های از پیش آماده( و اغلب انگلیسی ) طراحی و فارسی‌سازی شده‌اند و تنها ممکن است برخی تغییرات ظاهری در آن‌ها انجام شده باشد.

تعرفه طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت وردپرس چیست

وردپرس یک سیستم سایت ساز است که برای طراحی وب سایت می توان از آن استفاده کرد، امروزه طراحی سایت با وردپرس توسط طراحان وب سایت زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. وردپرس سیستمی مدیریت محتوا می باشد که با امکانات بسیار متنوع و جالبی دارد، همچنین می توان گفت وردپرس انعطاف پذیری خیلی بیشتری را نسبت به سایر مدیریت محتواها دارد که این مورد مهم از بزرگترین مزایای طراحی سایت با وردپرس به حساب میاید. به دلیل این قابلیت انعطاف پذیری بالا می توان هر نوع وب سایتی را با آن طراحی کرد.

برخی از مهمترین مزایای طراحی سایت با وردپرس عبارتند از:

1. وردپرس دارای محیط مدیریت ساده و کاربر پسند می باشد:

محیط مدیریت ساده و کاربر پسند بودن وردپرس یکی از مهم ترین مزایای آن به حساب میاید. به طوری که هر شخص با میزان دانش کم و حتی عدم داشتن دانش قادر باشد به راحتی با سایت کار کند و آن را مدیریت کند.

2. وردپرس دارای انعطاف پذیری بسیار بالایی می باشد:

از بزرگترین مزایای طراحی سایت با وردپرس انعطاف پذیری بالای آن می باشد، این ویژگی مهم باعث شده است تا بتوان برای آن تعداد نامحدود قالب و افزونه طراحی کرد و از قالب و افزونه های رایگان و غیر رایگان آن به راحتی استفاده کرد.

3. سئو و بهینه سازی بالای سایت در وردپرس یکی از مهمترین ویژگی ها به حساب میاید:

طراحی سایت با وردپرس به گونه ای است که در حالت پیش فرض از سئو سایت ناسبی برخوردار می باشد ولی با اعمال بعضی تغییرات می توان سئو را افزایش داد و به حد مطلوب رساند. بیشتر طراحان سایت وردپرس را از بهترین سیستم های مدیریت محتوای کد باز درنظر می گیرند. وردپرس علاوه بر اینکه از سادگی و انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد دارای سئو سایت مناسبی نیز می باشد، که این موضوع مهم در بین سایر سیستم های مدیریت محتوا به ندرت دیده م

طراحی سایت وردپرس چیست

وردپرس یک سیستم سایت ساز است که برای طراحی وب سایت می توان از آن استفاده کرد، امروزه طراحی سایت با وردپرس توسط طراحان وب سایت زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. وردپرس سیستمی مدیریت محتوا می باشد که با امکانات بسیار متنوع و جالبی دارد، همچنین می توان گفت وردپرس انعطاف پذیری خیلی بیشتری را نسبت به سایر مدیریت محتواها دارد که این مورد مهم از بزرگترین مزایای طراحی سایت با وردپرس به حساب میاید. به دلیل این قابلیت انعطاف پذیری بالا می توان هر نوع وب سایتی را با آن طراحی کرد.

طراحی سایت با وردپرس

چه چیزی وردپرس را از دیگر پلتفرم ها متمایز میکند؟

یکی از ویژگی های بارز طراحی سایت وردپرس منبع باز بودن آن است این جمله به این معناست که در این پلتفرم قوانین کپی رایت رعایت نمی شود و هر کسی به راحتی می تواند به آن دسترسی داشته باشد و تغییرات مورد نظر خود را در آن اعمال نماید و یا آن را اصلاح کند و یا به عبارت دیگر طراحی سایت وردپرس یک پلتفرم همگانی می باشد که نگهداری از آن توسط عموم مردم انجام می شود. از دیگر ویژگی های مثبت وردپرس می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• این پلتفرم برای استفاده همگانی آزاد و رایگان است.
• همه ی ابزارهای دسترسی به وردپرس رایگان بوده و دسترسی به آن ها راحت است.
• یکی از دلایل اصلی کاربرپسند بودن وردپرس این موضوع می باشد که این پلتفرم توسط عوام مردم طراحی شده است.
• به هنگام استفاده از وردپرس هیچ محدودیتی ندارید و می توانید با هر روشی مثل کد گذاری یا هر ابزار دیگر به راحتی تغییرات مد نظر خود را در آن اعمال نمایید.
به دلیل منبع باز بودن وردپرس یک اجتماع قوی از علاقه مندان و شرکت کنندگان از سراسر جهان گرد هم آمدن که این موضوع باعث ایجاد Word Camps شده است. به دلیل اینکه 28 درصد از کل های اینترنتی وردپرس می باشد به همین دلیل به راحتی نمی توان از محبوبیت این سیستم مدیریت محتوا غافل شد. حتی در بسیاری از مواقع می توانید منابع اختصاصی ، سند های آنلاین و ... را در وبلگ های متمرکز وردپرس پیدا کنید. توجه داشته باشید که طراحی سایت وردپرس فقط برای افراد مبتدی نمی باشد از بهترین ویژگی های سیستم مدیریت محتوا وردپرس این موضوع می باشد که به راحتی کاربران با خود همراه می کند. یادگیری وردپرس بسیار راحت می باشد و دانش و مهارت های فردی خود را در زمینه وردپرس به راحتی می توانید افزایش دهید. با آموزش های ساده و مبتدی می توانید اقدام به ایجاد یک وبلاگ ساده از طریق وردپرس کنید. علاوه بر همه این ها همچنین می توانید انتظار وب سایت های بسیار بزرگ با پنل مدیریتی بسیار پیچیده مثل وب سایت های فروشگاهی آنلاین را نیز از وردپرس داشته باشید.

طراحی سایت با وردپرس

سفارشی سازی سایت های وردپرسی

طراحی سایت با وردپرس بسیار ساده است و بسیاری از تغییرات را به راحتی می توانید در آن ها اعمال نمایید. اگر با HTML و CSS آشنایی دارید نیز می توانید بسیاری از تغییرات دیگر را از این طریق در سایت خود اعمال نمایید و اگر باز هم به مهارت های تکنیکی تری احتیاج دارید می توانید تعدادی متصل شونده و تم را به دانلود و در سیستم خود نصب نپکنید و به سفارشی سازی سایت های وردپرسی خود به صورت حرفه ای بپردازید و تغییرات اساسی را در ظاهر وب سایت خود اعمال نمایید. همچنین این ابزارها این اختیار را به شما می دهد تا بتوانید سایت خود را شخصی سازی کنید و آن را متناسب با حرفه کاری خود تغییر دهید.
از دیگر روش های سفارشی سازی سایت های وردپرسی انواع مختلف پلاگین ها می باشند که به شما این امکان را می دهند تا ویژگی های جدیدی مثل گالری تصاویر ، فرم تماس ، سیستم ثبت نام و ... را به سایت خود اضافه کنید. توانایی بعضی از پلاگین ها به قدری است که به کمک آن ها به راحتی می توانید فروشگاه آنلاین ایجاد نمایید و یا حتی به افزایش امنیت سایت وردپرسی خود بپردازید.

چرا در طراحی سایت از سیستم مدیریت محتوا وردپرس استفاده می کنیم؟

در ابتدا باید بدانید که بیش از یک چهارم طراحی سایت ها در جهان از طریق سیستم مدیریت محتوا وردپرس انجام شده است. بسیاری از کاربران با کار کردن با سیستم مدیریت محتوا آشنا هستند و از همین رو شرکت های طراحی سایت نیاز به آموزش کارکنان کمتری برای آموزش طراحی سایت دارند. آمار افزونه های رایگان سیستم مدیریت محتوا وردپرس به منظور طراحی سایت به تعداد ۵۰،۰۰۰ می رسد.

طراحی سایت با وردپرس

دلایل استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس در طراحی سایت

سیستم مدیریت محتوا وردپرس به منظور طراحی سایت دارای انعطاف بسیاری است و این امکان را برای طراح سایت فراهم میکند تا پوسته ها و برنامه های کاربردی زیادی را بسازد. چرا از سیستم مدیریت محتوا وردپرس استفاده می کنیم سیستم مدیریت محتوا وردپرس قبل از آنکه به منظور طراحی سایت استفاده شود برای وبلاگ نویسان مبتدی با امور فنی سایت طراحی شده بود. به خاطر همین قضیه بسیاری از اجزای رابط کاربردی برای استفاده ی راحت هستند.


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید