طراحی سایت


طراحی سایت با وردپرس

در جهان و همچنین در ایران طراحی سایت با وردپرس از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. طبق آمار تقریبا 25% از تمام طراحی سایت ها با وردپرس طراحی و راه اندازی شده است، که همین موضوع محبوبیت بالای وردپرس را نشان می دهد. اگر قصد طراحی سایت دارید و نسبت به وردپرس شک دارید بهتر است بدانید که نزدیک به 74 میلیون وب سایت از طریق وردپرس طراحی شده است.

وردپرس یکی از پرکاربرد ترین نرم‌ افزارهای طراحی سایت می باشد. سیستم مدیریت محتوا وردپرس با میلیون ها کاربر بزرگترین جامعه‌ی توسعه دهندگان و استفاده کنندگان را دارا می‌باشد. همچنین وردپرس سیستمی رو به رشد است و روز به روز به تعداد کاربران آن نیز افزوده می‌شود. طراحی سایت با وردپرس یکی از بهترین روش ها برای طراحی سایت و برنامه نویسی می باشد که دامنه وسیعی از کاربرد ها را دارد.

طراحی سایت

ویژگی‌های طراحی سایت با وردپرس

وردپرس دارای امکانات و ویژگی های مثبت بسیار زیادی می باشد علاوه بر آن به دلیل فارسی بودن وردپرس این سیستم پشتیبانی بسیار بالایی دارد و استفاده از آن برای افرادی دانش کامپیوتری و اینترنتی خیلی کمی داشته باشند بسیار راحت و امکان پذیر می باشد. ورد پرس را برای همه ی وب سایت ها اعم از طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت سازمانی ، طراحی سایت شخصی و... می توان به کار برد.

طراحی سایت

قالب اختصاصی طراحی سایت با وردپرس

اغلب سایت‌های وردپرسی که در اینترنت قابل مشاهده هستند با قالب‌های از پیش آماده( و اغلب انگلیسی ) طراحی و فارسی‌سازی شده‌اند و تنها ممکن است برخی تغییرات ظاهری در آن‌ها انجام شده باشد.

سئو در طراحی سایت با وردپرس

سیستم مدیریت محتوا وردپرس امکانات بسیار خوئبی را بری سئو در اختیا رمشتری ها قرار می دهد. به هیمن لیل است که به هنگام طراحی سایت و سئو و بهینه سازی با وردپرس نتیج بسیار خوب و نتیجه بخشی حاصل می شود. به دلیل اینکه سئو توسعه پذیری بالایی دارد بنابراین یم تواند از همه ی عواملی که باعث بهبود سئو می شود به خوبی پشتیبانی می کند.

به‌روزرسانی و امنیت در طراحی سایت با وردپرس

سیستم مدیریت محتوا وردپرس از گذشته هم دارای امنیت بالایی بوده است و به دلیل اینکه متقاضیان زیادی دارد بر روی توسعه و بهبود آن خیلی کار می شود به همین دلیل این سیستم از اهیمت بسیار بالایی برخوردار می باشد

فروشگاه اینترنتی در طراحی سایت با وردپرس

وردپرس دارای افزونه‌های گوناگونی برای عملکردهای مختلف می باشد. برای طراحی فروشگاه اینترنتی در وردپرس افزونه ی ووکامرس پیشنهاد می شود، این افزون برای ایجاد سیستم فروشگاه اینترنتی کوچک در وردپرس بسیار مناسب و کارآمد می باشد، اما برا یایجاد فروشگاه های اینترنی بزرگ تر باید از روش ها و افزونه های دیگر استفاده نمود.

تعرفه طراحی سایت با وردپرس

هزینه تعیین شده برای طراحی سایت با وردپرس متناسب با قابلیت هایی که بر روی آن پیاده سازی می شود مشخص می شود، طراحی سایت با وردپرس نسبت با روش های دیگر نیازمند به زمان کمتری می باشد که نتیجه ی آن کاهش هزینه ی طراحی سایت با وردپرس در مقایسه با دیگر سیتم ها یمدیریت محتوا می باشد.

طراحی سایت

طراحی سایت وردپرس چیست

وردپرس یک سیستم سایت ساز است که برای طراحی وب سایت می توان از آن استفاده کرد، امروزه طراحی سایت با وردپرس توسط طراحان وب سایت زیادی مورد استفاده قرار می گیرد.
وردپرس سیستمی مدیریت محتوا می باشد که با امکانات بسیار متنوع و جالبی دارد، همچنین می توان گفت وردپرس انعطاف پذیری خیلی بیشتری را نسبت به سایر مدیریت محتواها دارد که این مورد مهم از بزرگترین مزایای طراحی سایت با وردپرس به حساب میاید. به دلیل این قابلیت انعطاف پذیری بالا می توان هر نوع وب سایتی را با آن طراحی کرد.

برخی از مهمترین مزایای طراحی سایت با وردپرس عبارتند از:

1. وردپرس دارای محیط مدیریت ساده و کاربر پسند می باشد:
محیط مدیریت ساده و کاربر پسند بودن وردپرس یکی از مهم ترین مزایای آن به حساب میاید. به طوری که هر شخص با میزان دانش کم و حتی عدم داشتن دانش قادر باشد به راحتی با سایت کار کند و آن را مدیریت کند.
2. وردپرس دارای انعطاف پذیری بسیار بالایی می باشد:
از بزرگترین مزایای طراحی سایت با وردپرس انعطاف پذیری بالای آن می باشد، این ویژگی مهم باعث شده است تا بتوان برای آن تعداد نامحدود قالب و افزونه طراحی کرد و از قالب و افزونه های رایگان و غیر رایگان آن به راحتی استفاده کرد.
3. سئو و بهینه سازی بالای سایت در وردپرس یکی از مهمترین ویژگی ها به حساب میاید:
طراحی سایت با وردپرس به گونه ای است که در حالت پیش فرض از سئو سایت ناسبی برخوردار می باشد ولی با اعمال بعضی تغییرات می توان سئو را افزایش داد و به حد مطلوب رساند.
بیشتر طراحان سایت وردپرس را از بهترین سیستم های مدیریت محتوای کد باز درنظر می گیرند. وردپرس علاوه بر اینکه از سادگی و انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد دارای سئو سایت مناسبی نیز می باشد، که این موضوع مهم در بین سایر سیستم های مدیریت محتوا به ندرت دیده میشود.

 

مطالب مرتبط:
طراحی سایت طراحی وب سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت کرمانشاه طراحی سایت شیراز طراحی سایت تبریز سئو سایت شیراز سئو سایت تبریز طراحی اپلیکیشن در تهران طراحی سایت تهران طراحی سایت مشهد طراحی سایت کرمان طراحی سایت اراک طراحی سایت مازندران طراحی سایت اصفهان طراحی سایت قزوین طراحی سایت رشت طراحی سایت گیلان طراحی سایت ارومیه طراحی سایت شهرکرد طراحی سایت کاشان طراحی سایت خراسان جنوبی طراحی سایت گرگان طراحی سایت شاهرود طراحی سایت بوشهر طراحی سایت زنجان طراحی سایت بندر عباس طراحی سایت ساوه طراحی سایت اردبیل طراحی سایت گلستان طراحی سایت هتل طراحی سایت درج آگهی طراحی سایت تالار پذیرایی طراحی سایت خودرو طراحی سایت آتلیه عکاسی طراحی سایت املاک طراحی سایت دانشگاه مجازی طراحی سایت خبرگزاری طراحی سایت تخفیف گروهی طراحی سایت مزون طراحی سایت فروش فایل طراحی سایت موزیک طراحی سایت بیمه طراحی سایت شرکتی طراحی سایت داروخانه

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید