نونگار با اتکا به نیروهای فنی خود در طول 19 سال فعالیت خود اقدام به طراحی و تولید نرم افزار مدیریت محتوائی با نام تجاری نرم افزار لمون ، نرم افزار lemon نموده است که بر پایه ASP و PHP توسعه داده شده است ولی پرواضح است که جهت ایجاد نرم افزار لمون ، نرم افزار lemon سیستم مدیریت محتوا از نرم افزارهای Open Source چون Drupal و WordPress و PhpNuke و Joomla و ... استفاده شده است و بعضأ از ماژولهائی نیز بصورت کامل بهره گرفته شده است.

نرم افزار لمون چگونه است؟

استفاده از نرم افزارهای Open Source که در نرم افزار لمون lemon بکارگرفته شده است درصورتی که بصورت بهینه استفاده شود نه تنها باعث ضعف نیست بلکه موجب قدرت نرم افزاری که به صورتی ترکیبی از آنها استفاده می کند خواهد شد زیرا اینگونه نرم افزارها توسط متخصصین و برنامه نویسان زیادی در سرار دنیا عیب یابی و مورد ویرایش قرار میگیرد و سایتهای مهم و بزرگی از آنها استفاده میکنند از همین رو معایب آن بسیار سریعتر خودنمائی می کند و ترافیک زیاد سایت را در آتی به راحتی تحول خواهد کرد و نرم افزار لمون lemon این قابلیت را در خود نهادینه نموده است .

ویژگی های نرم افزار لمون

آیا می دانید پرتال چیست؟ و چه تفاوتی با وب سایت دارد؟ تیم برنامه نویسی نونگار در طول فعالیت خود برای کارفرمایان خصوصی و دولتی خود بیش از 1970 سایت و پرتال طراحی و تولید کرده است که بعضأ از نرم افزار لمون که به صورت نرم افزار اختصاصی Lemon و یا سایر سیستم مدیریت محتوا بهره گرفته است و اکنون با تجمیع تمامی توانائیها در یک پکیج مستقل آماده ارائه خدمات است.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید