امروزه کاربران زیادی در سطح دنیای اینترنت ، به منظورهای مختلفی سایتی را طراحی و یا اقدام به سفارش آن کرده‌اند . اما طراحی سایت اولین قدم است ، پس از طراحی سایت باید از پشتیبانی خوبی برخوردار باشد . این پشتیبانی به بیشتر شناخته شدن سایت کمک می‌کند واجازه می‌دهد تا با کاربران بیشتری تعامل داشته باشید . برای دیدن نمونه قرارداد و پشتیبانی طراحی سایت به این لینک مراجعه نمایید.

توجه کنید با توجه به این که میلیونها سایت در سطح اینترنت وجود دارند ؛ در صورتی که برای پشتیبانی و سئو سایت اقدام نکنید ، شانسی برای دیده شدن نخواهید داشت .

و این دیده شدن چه توسط موتور جستجو و چه به وسیله کاربران مهمترین هدفی است که تمام صاحبان وب سایتها برای رسیدن به آن تلاش می‌کنند .

چرا باید سایت پشتیبانی شود ؟

برای این که مزایای پشتیبانی برای شما آشکار شود لازم است فقط به این فکر کنید که اگر سایت شما خدمات پشتیبانی در طراحی سایت را دریافت نکند چه اتفاقی برایش رقم خواهد خورد .

درست است که پشتییانی هزینه دارد و گاها این هزینه چندین برابر قیمت خود سایت خواهد بود اما اگر در این بخش متمرکز نشوید همانند این است که هزینه ابتدایی که برای طراحی سایت پرداخته اید را دور ریخته باشید .

پشتیبانی یک وب سایت را میتوان حتی مهمتر از طراحی سایت دانست پس این اختلاف قیمت طبیعی است .

یک وب سایت -همانند هر چیز دیگری - ممکن است با مشکل مواجه شود و همه یا بخشی از آن به درستی کار نکند .

پشتیبان ، سایت را از این مشکلات مصون میدارد و تغییرات لازم را روی سایت اعمال می‌کند .

این تغییرات برای هر وب سایتی از ضروریات محسوب می‌شود زیرا دنیای تکنولوژی به سرعت در حال تغییر است ، به صورتی که حتی سایت های چند سال پیش به نظر بسیار قدیمی می‌آیند .

مسلم است که کاربر دید خوبی به چنین سایت‌هایی ندارد . ممکن است پس از مدتی و به دلیل گسترش کسب‌وکار و خدمات فرد تصمیم بگیرد قابلیت‌های جدیدی را به سایت اضافه کند که تا پیش از آن وجود نداشتند .

این وظایف نیز برعهده پشتیبانی سایت است ، پشتیبان باید تغییرات را به صورتی که مد نظر شماست روی سایت اعمال کند .

پشتیبانی طراحی سایت به چه صورت است؟

در سپردن پشتیبانی سایت به چه نکاتی باید توجه داشت ؟

پشتیبانی سایت باید توسط فرد یا افرادی انجام شود که دانش و تجربه زیادی را در این زمینه دارند .

توجه داشته باشید بسته به خدمات مد نظر شما و نوع سایت‌تان پشتیبانی می‌توند قیمت‌های متفاوتی داشته باشد ، برای این کار قیمت های ارائه شده توسط شرکت‌های مختلف را چک کنید و سپس تصمیم بگیرید که این کار را به کدام یک بسپارید .

همخوانی خدمات ارائه شده و قیمت پیشنهادی از مهمترین نکاتی است که باید به آن توجه کنید .

مثل "پنیر مجانی فقط در تله موش است " را به خاطر داشته باشید زیرا یک تیم پشتیبانی که برای شما و سایت تان ارزش قائل باشد و زمان لازم و به موقع را اختصاص دهد ، قیمت بیشتری برای خدمات خود در نظر دارد .

البته همیشه اینطور نیست ؛ شما باید به عنوان یک مدیر وب سایت به دقت خدمات گفته شده را بررسی کرده و از پشتیبان طلب کنید .

نگهداری از سایت در برابر حملات سایت ، حفظ امنیت حداکثری سایت ، بروزرسانی سایت ، رفع ارورها و مشکلات فنی سایت ، انجام تغییرات و اصلاحات مورد نظر شما در سایت و... از جمله خدماتی هستند که در یک پشتیبانی مناسب دریافت خواهید کرد .

در بیشتر مواقع تیم طراحی سایت خدمات پشتیبانی فنی سایت نیز ارائه می‌کنند ، اگر شما از خدمات دهی این تیم رضایت کافی را داشتید بهتر است پشتیبانی سایت را هم به آن ها بسپارید چرا که مسلما اطلاعات بیشتری درباره سایت و مشکلات احتمالی آن دارند .

پشتیبانی سایت در سئو

سئو را میتوان به صورت خلاصه اینطور تعریف کرد : مجموعه فعالیت هایی که در راستای دیده شدن سایت انجام می‌شود .

پشتیبانی سئو سایت بسیار اهمیت دارد زیرا سایت شما را به مشتری می‌شناساند و کاربران بیشتری را به آن جذب خواهد کرد.

این کاربران به دریافت کالا و یا خدمات از سایت شما خواهند پرداخت و این مساله می‌تواند سوددهی سایت را تا اندزاه زیادی تضمین نماید .

انجام خدمات مربوط به سئو هم میتواند هزینه بر باشد و این مساله بستگی به نوع سایت شما و خدماتی که ارائه می‌دهد ، بازار رقابت و ... دارد .

فرآیند شروع سئو تا رسیدن سایت به رتبه مورد نظر شما گاه زمانبر خواهد بود پس باید توجه داشته باشید که صبر رکن اصلی فعالیت در این حوزه است .

در صورتی که تصمیم گرفتید برای این بخش هزینه کرده و سئو سایت را هم پشتیبانی کنید به شما این نوید را خواهیم داد که با انجام پشتیبانی درست سئو سایت شما ، بسیار بیشتر از هزینه اولیه برایتان سود به ارمغان می‌آورد .

پشتیبانی محتوایی سایت

پشتیبانی محتوایی سایت

مهمترین بخش سئو محتواست ، یک وب سایت با قرار گرفتن محتوای مفید و کاربرپسند حسن نیت خود را به موتور جستجو اثبات می‌کند .

با تولید محتوای اصولی و سئو شده وب سایت شما تا اندازه زیادی برای قرار گرفتن در لینک های ابتدایی (در نتیجه جستجوی کاربر) مناسب سازی می‌شود .

برای موتور جستجو اهمیت دارد که مخاطب را به سایتی هدایت کند که در آن بتواند پاسخ خود را پیدا کند به همین دلیل شما با تولید محتوای مناسب و پاسخ به سوال کاربران این اطمینان را به موتور جستجو خواهید داد .

مهمترین بخش هر وب سایت محتوای آن است اما پیش از انجام این مرحله لازم است از پشتیبانی سئو و مشاوره سئو به وسیله یک متخصصص سئو بهرمند شوید .

این کار کمک می‌کند تا تولید محتوا هدفمند و اصولی پیش برود و از هزینه بیجا جلوگیری می‌کند .

نتیجه گیری :

پشتیبانی سایت مهمترین مرحله در رسیدن به یک سایت خوب و گوگل پسند است .

برای این کار از هزینه کردن نترسید و از افراد متخصص در هر حوزه کمک بگیرید .

برای مخاطب وب سایت ارزش قائل باشید و اجازه ندهید وقت و انرژی او برای مقالات و محتوای بی کیفیت به هدر رود .

با انجام درست پشتیبانی در تمام بخش ها میتوانید یک وب سایت موفق را مدیریت کنید .

ارتباط با ما

  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید