طراحی سایتکسانی که با اینترنت آشنایی دارند با سرویس گوگل پلاس یا گوگل+ نیز آشنا شده اند. سرویسی که در مدت کوتاهی بعد از شروع به کار نزدیک به 15 میلیون کاربر عضو آن شدند و به سرعت تبدیل به یک شبکه اجتماعی قدرتمند شد. اهمیت گوگل پلاس در طراحی وب سایت و سئو سایت نه به خاطر نقش شبکه اجتماعی بودنش بلکه در ایندکس محتوا و لینک های سایت شما می باشد که با توجه به تعلق این سرویس به گوگل می تواند اهمیت ویژه ای داشته باشد. گوگل پلاس نیز به مانند دیگر شبکه های اجتماعی مشهور یعنی فیس بوک و توئیتر و ... فعالیت می کند و برای ورود به آن فقط نیاز به یک اکانت جی میل gmail.com خواهید داشت و ساخت پروفایل کاربری و سپس می توانید بدون محدودیت با دوستان خود و یا افراد دیگر در هر جای دنیا ارتباط برقرار کرده و اطلاعات خود را به اشتراک بگذارید.

گوگل پلاس و سئو سایت 

تأثیر گوگل پلاس در سئو طراحی وب سایت


کار کردن با گوگل پلاس بسیار ساده است و به صورتی طراحی شده است که هر کسی با هر میزان اطلاعات به راحتی بتواند از آن استفاده کند. اشتراک گذاری لینک در این سرویس مجاز بوده و می توانید لینک صفحات سایت خود را در آن قرار داده و یا تصاویر و محتواهای خود را به اشتراک بگذارید. کاربرانی که در میان دنبال کنندگان شما هستند محتوای شما را خواهند دید و می توانند با پسندیدن آن شما را در آنالیز سایت و تشخیص استقبال از محتوای اشتراک گذاری شده شما یاری کنند. در مورد اینکه اشتراک گذاری محتوای سایت در گوگل+ چه تأثیری در ایندکس شدن سریع تر محتوا و تأثیر بر رنک گوگل سایت شما در طراحی وب سایت خواهد داشت گوگل اظهار نظر رسمی نکرده است، اما تجارب کارشناسان سئو سایت نشان دهنده تأثیر بسیار زیاد گوگل+ می باشد. به همین دلیل پیشنهاد می شود که حتماً محتوای منتشر شده در سایت را در شبکه های اجتماعی و خصوصاً گوگل پلاس به اشتراک بگذارید.

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید