طراحی سایت


اجزای دیجیتال مارکتینگ

همانطور که در دنیای اینترنت و تکنولوژی زندگی می کنیم افراد همه ی کارهای خود را اینترنتی انجام می دهند. ارائه طراحی سایت برای کسب و کارها در این دنیای مدرن تاثیرات بسیار مثبتی دارد. بعضی افراد به دلیل نداشتن وقت کافی محصولات مورد نیاز خود را با استفاده از اینترنت تهیه می کنند. دیجیتال مارکتینگ به اقداماتی که برای تبلیغات محصولات در بستر اینترنت با استفاده از ابزارهای دیجیتال انجام می شود دیجیتال مارکتینگ گفته می شود.دیجیتال مارکتینگ دارای انواع مختلفی می باشد که تاثیرات مثبتی را بر روی گسترش کسب و کارها بر جای می گذارد.ما در این بخش می خواهیم با انواع اجزای دیجیتال مارکتینگ آشنا شویم :

طراحی سایت

انواع دیجیتال مارکتینگ

انواعی از دیجیتال مارکتینگ وجود دارد که کسب و کارها بسته به حوزه‌ی کاری خود آن ها را انتخاب می کنند و از بعضی از آن ها پاسخ بسیار خوبی را دریافت می کنند. انواع دیجیتال مارکتینگ عبارتند از:
• بازاریابی با استفاده از موتورهای جستجو
همانطور که می دانید یکی از منابع معتبر برای افراد گوگل می باشد که همه‌ی جستجوی خود را در این بستر انجام می دهند بنابراین یکی از انواع دیجیتال مارکتینگ با استفاده از موتورهای جستجو حائز اهمیت می باشد یعنی زمانی که افراد در گوگل به جستجوی موردی می پردازند با سایت شما رو به رو شوند و به بازدید از آن بپردازند.
• بازاریابی شبکه های اجتماعی
یکی دیگر از مهمترین موارد از انواع دیجیتال مارکتینگ بازاریابی شبکه های اجتماعی می باشد. همانطور که می دانید افراد به دنیای شبکه های اجتماعی بسیار علاقمند هستند بنابراین بیش تر وقت خود را صرف شبکه های اجتماعی می کنند پس به خاطر داشته باشید فعالیت شما در آن فضا باعث جذب بسیار زیادی از کربران می شوید.
• بازاریابی محتوا
یکی دیگر از مواردی مهمی که جزو انواع دیجیتال مارکتینگ می باشد بازاریابی محتوا است. در بازاریابی محتوا صاحبان سایت باید اقدام به ارائه محتوای جذابی کنند تا افراد با خواندن آن جذب سایت شوند در این مرحله شناخت مشتریان بیش تر از هر چیزی دارای اهمیت می باشد تا با استفاده از شناخت نیازهای آن ها اقدام به ایجاد محتوای مناسب کنید
• بازاریابی موبایلی
یکی دیگر از انواع دیجیتال مارکتینگ بازاریابی موبایلی می باشد توجه کنید که سایت شما حتما از ریسپانسیو برخوردار باشد تا اکثر کاربرانی که با موبایل خود به جستجو می پردازند به راحتی سایت شما را در موبایل خود مشاهده کرده سپس به مشاهده محتویات سایت شما بپردازند.
• بازاریابی چریکی
بازاریابی چریکی استفاده از روش های خلاقانه‌ی افراد برای معرفی و ارائه محصوات و خدمات خود می باشد که کاربران را جذب سایت و کسب و کار خود کند.
• بازاریابی ایمیلی ایمیل مارکتینگ Email Marketing
بازاریابی ایمیلی هم یکی دیگر از انوع دیجیتال مارکتینگ می باشد. شما می توانید با قرار دادن فرم عضویت کسانی که می خواهند عضو سایت شما شوند و ایمیل خود را در اختیار سایت شما قرار دهند تا با استفاده از ارسال ایمیل افراد را از تخفیف های ویژه و پیشنهادات با خبر کنید.
• بازاریابی ویروسی
مورد دیگری از انواع دیجیتال مارکتینگ وجود دارد که به بازاریابی ویروسی معروف است. بازاریابی ویروسی همان تبلیغات که در قدیم به صورت دهان به دهان بین افراد می چرخید می باشد که ورژن جدید آن با پیشرفت تکنولوژی و دنیای دیجیتال بازاریابی ویروسی می باشد در این بازاریابی افراد به دیدن محتوا ، سایت ، محصولا مورد علاقه خود می باشند که آن ها را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک می گذارند. که منجر به جذب بی شماری از اراد به سایت شما می شود.
• پرداخت به ازای کلیک
در این روش که به ازای هر کلیک بر روی تبلیغات ارائه شده باید هزینه ای پرداخت شود. یکی از این نوع تبلیغات گوگل ادووردز Google adwords می باشد.

طراحی سایت

آموزش دیجیتال مارکتینگ

همانطور که اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای شما بیان شد متوجه شدیم که چقدر در پیشرفت کسب و کار دارای اهمیت می باشد. اگر به آموزش دیجیتال مارکتینگ علاقمند هستید می توانید با استفاده از شرکت در دوره های مختلف آموزش دیجیتال مارکتینگ و یا خواندن مقالات مربوطه در اینترنت به یادگیری دیجیتال مارکتینگ بپردازید.
دلایل استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ
بازاریابی که با استفاده از دیجیتال مارکتینگ انجام می شود بسیار بیش تر از بازاریابی سنتی پاسخ میدهد . ما در این بخش می خواهیم به شما دلیل استفاده از ابزار دیجیتال مارکتینگ را توضیح دهیم که عبارتند از:
• دسترسی سریع و راحت
با استفاده از روش ابزار دیجیتال مارکتینگ می توانید به راحتی و بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی به موارد خواسته شده دسترسی پیدا کنید.
• دارای هزینه پایین
با استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ می توانید با هزینه‌ی بسیار ناچیزی اقدام به تبلیغاتی که بازدهی بالایی دارند بپردازید. همانطور که مطلع هستید بازاریابی های سنتی دارای هزینه های هنگفتی می باشد که حتی به اندازه‌ی دیجیتال مارکتینگ بازدهی مناسبی را ندارند.
ابزارهای رایگان دیجیتال مارکتینگ
گوگل آنالیتیکس
با استفاده از این ابزار دیجیتال مارکتینگ می توانید به راحتی به تحلیل و بررسی افراد وارد شده بپردازید. همچنین مشاهده آمار بازدید از سایت ، فعالیت های کاربران ، مدت زمانی که در سایت حضور داشته اند و پربازدید ترین صفحات و... را نمایش میدهد.
Google Search Console
گوگل سرچ کنسول برای مدیریت سایت مورد استفاده قرار میگیرد و بدون آن آنالیز سئو امکان پذیر نمی باشد با استفاده از این ابزار می توانید عملکرد و بازدهی سایت خود را مورد ارزیابی قرار دهید.


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید