طراحی سایت


اصول تولید محتوا

یکی از مهمترین عوامل طراحی سایت که موجب گسترش کسب و کارها می شود وجود محتوا می باشد تولید محتوای خوب می تواند در جذب کاربران بی شماری کمک کند. برای همین به هیچ عنوان تولید محتوا را دست کم نگیرید. حتی تمام تمرکز خود را بر روی تولید محتوای خوب بگذارید محتوای خوب دارای اصول و ویژگی هایی می باشد که به رعایت آن ها می توانید بهترین محتوا را در اختیار بازدید کنندگان قرر دهید تولید محتوا یکی از اصول سئو و بهینه سازی می باشد که توجه به سئو و بهینه سازی نیز برای گسترش کسب و کار بسیارمهم می باشد.چرا که اگر سئوی عالی داشته باشید در نظر گوگل هم از محبوبیت بالایی برخوردار می شوید که با جستجوی افراد در نتایج جستجوی آن ها قرار میگیرید.در این بخش می خواهیم به اصول تولید محتوا بپردازیم:
• عنوان مناسبی را برای محتوای خود انتخاب کنید
اولین موردی که کاربران با آن مواجه می شوند عنوان محتوای شما می باشد در انتخاب محتوا باید دقت کنید و لیستی از عنوان هایی را تهیه کنید در نهایت به انتخاب یکی از آن ها که دارای جذابیت بیش تری برای کاربران می باشند را انتخاب کنید تا یکی از اصول تولید محتوا را به خوبی انجام دهید.
• تصاویر جذاب استفاده کنید
یکی دیگر از اصول تولید محتوا انتخاب تصاویر مناسب در بین محتوای متنی می باشد در محتوای متنی خود از تصاویر جذاب که مرتبط با متن و موضوع محتوا می باشد انتخاب کنید. وجود تصاویر در بین متن های طولانی می تواند به ذهن افراد یک استراحت کوتاهی بدهد و همچنین تنوعی را در نوشته ی خود ایجاد کنید.
• کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کنید
یکی از مهمترین و پر اهمیت ترین موارد در اصول تولید محتوا انتخاب کلمات کلیدی مناسب می باشد باید توجه کنید که کلمات کلیدی دارای جستجوی زیادی باشد. توجه کنید که بیش از حد نباید از کلمات کلیدی در محتوای خود استفاده کنید.
• لینک دهی را فراموش نکنید
یکی دیگر از اصول تولید محتوا لینک دهی می باشد در کنار کارهایی که در تولید محتوای خود انجام می دهید باید برای گفته های خود سندی را ارائه دهید که آن هم با لینک دهی سایت های معتبر انجام میگیرد.همچنین با لینک دهی ارزش و اعتبار سایت خود را درنظر بازدید کننده و موتور های جستجو نیز بالا می برید.
• مطالب طولانی ارائه دهید
یکی از اصول تولید محتوا که باید به آن دقت کنید این است که از نوشتن مطالب کوتاه بپرهیزید توجه کنید که کلماتی که در محتوای خود ارائه می دهید نباید زیر 500 کلمه باشد مطالب طولانی در نظر بازدید کننده دارای محتوای عالی و پر باری خواهد بود
• متا تگ ها را فراموش نکنید
گوگل ، با متا تگ متوجه محتوای شما می شود. پس حتما متا تگ ها را به خاطر داشته باشید. حتما آن ها را در طراحی سایت خود لحاظ کنید نا ایکی دیگر از موارد اصول تولید محتوا را به خوبی انجام داده باشید.
• متا توضیحات را هم به خاطر بسپارید
این متا تگ هم مانند متا تگ توضیحات از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد چرا که به سئوی طراحی سایت شما بسیار کمک می کند گوگل به مورد دیگری که بسیار توجه می کند همان متا تگ توضیحات می باشد اگر مقاله ی شما کمتر از 500 کلمه باشد حتما از این متا تگ ها استفاده کنید.
• به بهترین مقالات سایت های دیگر توجه کنید
به طراحی سایت های دیگری که دارای بهترین مقاله می باشند ، دقت کنید تا سایت های شما هم از بهترین مقالات برخوردار شوند اما نه اینکه به کپی کردن آن مقالات بپردازید بلکه با تغییر نگارش و شیوه نوشتن یک مقاله ی جدیدی را ارائه دهید.
• رازهای کسب و کار خود را مطرح کنید
از آن جایی که هر کسب و کاری برای خود دارای رازهایی می باشد شما با بیان کردن آن ها می توانید به جذب مشتریان زیادی بیانجامید چرا که یکی از اصول تولید محتوا هم مطرح کردن راز کسب و کارتان می باشد.
• ایجاد مقالات آموزشی
اگر می خواهید از اصول تولید محتوا برخوردار باشید توجه کنید که مقالات آموزشی را در تولید محتوای خود داشته باشید چرا که افراد جذب مقالات آموزشی می شوند و دوست دارند تا چیز های جدیدی بیاموزند.
• موارد نگارشی را رعایت کنید
توجه کنید که رعایت موارد نگارشی در اصول تولید محتوا یکی دیگر از مواردی است که نباید به راحتی از کنار آن بگذرید بلکه حتما مواردی مانند نقطه ویرگول و... را برای تولید محتوای خود رعایت کنید تا در نظر کاربران و موتور های جستجو از محبوبیت ویژه ای برخوردار شوید.

طراحی سایت

انجام تولید محتوا

انجام تولید محتوا کار خیلی سختی نمی باشد فقط باید خود را با قوانین گوگل آپدیت کنید همچنین تغییرات یا قوانینی که گوگل اعلام می کند را بدانید سپس تولید محتوای خود را بر اساس آن ها پیش ببرید تا محتوایی که ارائه می دهید از ترافیک بالا برخوردار شده با رعایت این موارد و انجام تولید محتوا گوگل رتبه ی بالایی را به سایت شما می دهد و در اولویت خود قرار خواهد داد

طراحی سایت

هزینه ی تولید محتوا

اگر در اینترنت چرخی زده باشید مشاهده می کنید که سایت های زیادی هستند که کار تولید محتوا را انجام می دهند و هزینه های متغیری را ارائه می دهند به همبن منظور شما باید با تحقیق و بررسی هر کدام از شرکت ها به انتخاب نهایی یکی از آن ها بپردازید ممکن است سوال برای شما پیش بیاید که اصلا بر چه مبنایی هزینه ی تولید محتوا را محاسبه می کنند؟ مواردی که در هزینه ی تولید محتوا دخیل می باشند عبارتند از:
• ترجمه یا تالیفی بودن
• تخصصی یا عمومی بودن
• تعداد کلمات به کار رفته
• حجم کل سفارش
معمولا با استفاده از موارد بالا به براورد هزینه ی تولید محتوا می پردازند.و افراد با استفاده از آن اقدام به تصمیم گیری می کنند.

طراحی سایت

تولید محتوا در اینستاگرام

اگر می خواهید که بازدید کنندگان بی شماری جذب محتوای تولید شده شما شوند به علاوه ترافیک طراحی سایت شما افزایش یابد حتما به تولید محتوا در اینستاگرام اهمیت دهید. چرا که اکثر افراد بیش تر اوقات خود را در اینستاگرام به سر میبرند تولید محتوا در اینستاگرام همچنین فعال بودن در آن می تواند کاربران شما را چندین برابر کند همچنین طراحی سایت شما از ترافیک بی شماری بر خوردار باشند.
تولید محتوا چیست؟
تولید محتوا به مقاله های متنی و یا تصاویر و ویدیو هایی که برای آموزش و ارائه مطالبی به افراد منتقل می شود گفته می شود
اصول تولید محتوای متنی به چه صورت است؟
اصول تولید محتوای متنی باید دارای چگالی کلمات کلیدی مناسب در آن رعایت شود روان و قابل فهم بودن متن و مطالب ارائه شده همچنین از گرافیک و تصاویر متناسب با محتوا ارائه شود. زمانی که شما تولید محتوای خود را به شرکت و تیم حرفه ای می سپارید آن ها با استفاده از دانش و تجربه ی خود اقدام به انجام همه ی این کارها می کنند.
چگونه محتوای مورد نظر را سفارش دهیم؟
با استفاده از ثبت نام در سایت هایی که تولید محتوا انجام می دهند و یا مراجعه حضوری می توانید اقدام به ثبت سفارش محتوای مورد نظر کنید شرکت ها و تیم مورد نظر هر نوع محتوایی که در نظر شما باشند را ایجاد می کنند.


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید