طراحی سایت


اصول مدیریت طراحی سایت

پارادوکس پیشرفت وقتی اولین بار در سال به طراحی سایت وارد شدم، چند ماهی با بازی کردم تا بتوانم اکثر ابزارهای طراحی سایت را یاد بگیرم. تقریبا بلافاصله احساس قدرتمندی کردم و شروع به گرفتن پروژه های واقعی برای کسب و کار واقعی کردم که پول واقعی را به من پرداختند. با این حال، دسترسی به طراحی وب امروز یک چالش کاملا متفاوت است. در حالی که مرورگرهای طراحی سایت استاندارد تر شده و پیش بینی شده اند، منحنی یادگیری برای توسعه آنها برای همیشه سریع تر است به طور قابل ملاحظه ای در دامنه گسترش یافته اند و جاوا اسکریپت بسیار مهم تر از بسیاری از وب سایت ها و برنامه های کاربردی شده است. اگر چه ما چارچوب ها و ابزارهای بسیاری در زمینه گردش کار طراحی سایت ساخته ایم، تقریبا همه آنها با استفاده از کد پایه ای هستند و نیازمند راحتی بیشتری با ویرایشگرهای متن هستند که اکثر طراحان طراحی سایت آن را ندارند. تعدادی از چارچوب ها مبتدیان را به سمت پارادوکس انتخابی هدایت می کنند و باعث می شود بسیاری از مردم قبل از فهمیدن اصول، از خودداری کنند. اگر این کافی نبود، انفجار تلفن های هوشمند و تبلت ها کار طراحی سایت را سخت تر کرد. طراحان دیگر نمی توانند یک بوم ثابت را بپذیرند و باید مطمئن شوند که طرح های آنها به درستی در هر رزولوشن قابل تنظیم و اصلاح می شود. آنها باید نگرانی در مورد سرعت شبکه طراحی سایت افزایش پیشرفت پرس و جوهای رسانه ای خواسته های مرورگر داشته باشند. این کمک نمی کند که راه حل هایی برای همه این مشکلات طراحی سایت های کد باشد.
بنابراین در حالی که طراحی سایت پیشرفت باورنکردنی کرده است، استفاده از قدرت آن به طور فزاینده ای دشوار است. این تاسف است، زیرا به این معنی است که بسیاری از مردم از آنجا خارج می شوند، زیرا نمی دانند چگونه کد شوند. دستگیری توسعه با وجود پیچیدگی روزافزون توسعه طراحی سایت طی سال گذشته پیشرفتهای حاصل شده در ابزارهای طراحی سایت بصری انجام شده است. به نظر می رسد که تمام حرکت هایی که در پشت اتفاق می افتد، توسط نرم افزار گرفته شده است و بیشتر ابزارهای جدید که بر اساس نوشتن کد طراحی سایت ساخته شده اند.

طراحی سایت

مدیریت صفحات طراحی سایت

به نظر می رسد که کد یک طراحی سایت خوب را ارائه می دهد همانطور که ما به عنوان یک صنعت پذیرفته ایم که این تنها راه جدی ای است که می توانیم برای طراحی سایت ایجاد کنیم. اما چرا باید کد را به صورت دستی به عنوان یک راه حل مناسب حل کنیم برای دهه های قبل طراحان گرافیک طراحی سایت ابزارهایی مانند فتوشاپ و برای کار در محیط خود دارند و از ریاضیات بیژن و جزئیات جسورانه ی فرم های فیزیکی خلاص شده اند. طراحان طراحی سایت چاپ دارای دسترسی به نرم افزار دسکتاپ بصری مانند هستند هنرمندان دارای نرم افزار مدل سازی و انیمیشن هستند که می توانند به طور مستقیم دستکاری کنند و با این حال، طراحی سایت با دو گزینه اختیاری غیرقابل پیشبینی گیر میشوند یا یاد میگیرند تا برنامه نویسان را به برنامهنویسی تبدیل کنند یا به برنامه های کاربردی تبدیل شوند این کاملا شکسته است واقعیت غم انگیز این است که ما به شدت در ابزارهای عالی برای ایجاد طراحی سایت کم نداریم و ما باید آنها را برای ایجاد بیشتر پتانسیل طراحی سایت باز کنیم. طراحان می گویند که آنها باید کد را یاد بگیرند، راه حل خوبی نیست.

طراحی سایت

تاثیر مدیریت طراحی سایت در حفظ امنیت آن

توانایی های طراحان گرافیک و رابط کاربری امروزه ابزارهایی هستند که به ایده های خود در زندگی کمک می کنند. به جای دسترسی به یک محیط جامع طراحی سایت طراحان مجبور به حل مشکلات با تلاش برای جمع کردن صدها فریم پیش پردازنده و قطعه کد می شوند. جای تعجب نیست که بسیاری از طراحان احساس غرور می کنند و باید به دیگران تکیه کنند تا ایده های خود را پیاده سازی کنند یک ابزار طراحی سایت سایت ایده آل یک ابزار طراحی سایت ایده آل باید به محیط تعاملی طراحی سایت متصل شود و باید طراح را به طور مستقیم با بوم خود دستکاری کند. طراحان نباید مجبور باشند کد را در یک ویرایشگر تایپ کنند و سپس به جای دیگری بروید تا ببیند آیا نتیجه یک اقدام با قصدشان منطبق است یا این به این معنی است که کار خلاقانه انجام می شود یک ابزار طراحی سایت مناسب باید انتزاعی های بصری در ابتدای ایجاد وب سایت های رایج ایجاد کند. این باید طراحان قدرت را برای ایجاد داده های پویا و یکپارچه آن را به طرح و طرح بندی تزریق می کند. باید بدون استفاده از اسکریپتهای جی کوئری امکان تعامل کاربر را به صورت بصری طراحی سایت تعریف کند.

طراحی سایت

ایجاد سیستم های مدیریتی در طراحی سایت

طراحی سایت می تواند طراحان وب سایت را قادر به ایجاد سیستم های سبک انعطاف پذیر و اجزای قابل استفاده مجدد کند و این کار را بدون نیاز به پس زمینه در برنامه نویسی انجام دهد. یک ابزار طراحی سایت ایده آل باید از ویژگی های کد و پیاده سازی فراتر رود و به طراحان کمک کند تا به چیزهایی که واقعا اهمیت می دهند مانند داده ها، زیبایی شناسی، تعاملات و قابلیت استفاده تمرکز کنند. طراحان نباید نگران پایگاه های داده، مشتریان پرونده سازی یا حتی کد و باشند. در عین حال باید به فن آوری هایی که طراحی سایت را تشکیل می دهند احترام بگذارند و کد تمیز ساختار یافته و عملکردی تولید کنند. در ما این مأموریت را برای ساخت این ابزار طراحی سایت ایجاد کرده ایم و قدم های اولی را برای ایده آلی آماده کرده ایم. ما یک محیط طراحی سایت یکپارچه ایجاد می کنیم که طراحان را قادر می سازد تا نه تنها وب سایت ها را عالی نگاه کنند، بلکه برای حل مشکلات واقعی در طراحی سایت برای مدت یکسال در میزبانی می باشد.

طراحی سایت

 


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید