افزونه های شبکه های اجتماعی در وردپرس

Shareholic

یکی از افزونه های وردپرس می باشد، در رابطه با پلاگین هایی که ویژه شبکه‌های اجتماعی می باشد شما خواهید توانست از پلتفرمی که در زمینه تولید محتوا هست آن را ایجاد نموده و با کمک آن به آسانی از شبکه‌های اجتماعی بهره بگیرید و مطالب را با بقیه به اشتراک بگذارید و می‌توانید آنها را مورد بررسی قرار دهید.

Social media feather

این افزونه وردپرس خواهد توانست همه ی کلیپهای شبکه های اجتماعی را برای شما و در اختیارتان قرار دهد و امکانات گوناگونی را می تواند به شما بدهد و همین طور به راحتی خواهید توانست از شبکه‌های اجتماعی با عملکرد و سرعت خیلی بالا در سایت بارگذاری نمایید.

Addthis share buttons

و این افزونه وردپرس هم برای شما این قابلیت را خواهد داد که ۳۳۰ پلتفرم را میتوانید ادغام نمایید.

Sharethis

و این افزونه وردپرس هم که خیلی مشهور است و تقریباً بالای ۵ میلیون مرتبه دانلود گردیده است.

معرفی افزونه های کاربردی وردپرس

افزونه های امنیت و ایمنی وردپرس

افزونه Akismet

این افزونه وردپرس هم در حوزه بررسی کردن نظرات و کامنت ها خیلی مورد استفاده خواهد بود و می تواند فایل های اسپم را شناسایی کند و دیدگاه‌ها و کامنت هایی را که مخاطبین در سایت قرار داده اند را بررسی کند و اگر طبق موازین و قوانین نبود آن را تایید ننماید.

WordPress simple firewall

این افزونه وردپرس هم به وسیله یک فایروال از صفحه شما حفاظت خواهد نمود و از این که اسپرم ها وارد آن شوند ممانعت می کند و بسیار برای بالا بردن سطح امنیت سایت شما تاثیر گذار خواهد بود و تاثیر شگرفی دارد.

Wordfence

این افزونه وردپرس هم که در خود آنتی ویروس دارد و در کنار آن می‌تواند سایت را اسکن کند و همین طور آدرس ها را اسکن نماید و یکی دیگر از چیزهایی که شامل آن هست فایروال می باشد.

افزونه های بهینه سازی و سئو وردپرس

WordPress seo by yoast

این یک پلاگین میباشد که در زمینه بهینه سازی سایت می تواند به شما کمک نماید و شما با بهره گیری از آن می توانید رتبه یک صفحه سایت خود را بالاتر بیاورید.

W3 total cache

این یک افزونه وردپرس می باشد که به وسیله آن خواهید توانست در سایت صفحه های بیشتری را به وجود بیاورید و در رابطه با سئو سایت هم به شما کمک می‌کند و سرعت را هم در صفحات سایت به شدت بالا خواهد برد.

All in one seo pack

و این پلاگین هم ویژه بهینه سازی و رتبه بندی سایت است که به وسیله آن خواهید توانست لینک صفحه سایت را به رتبه های بالاتر در گوگل بیاورید.

افزونه های کاربردی وردپرس

افزونه های واجب وردپرس

سلام به همه دوستان عزیز و همراهان من می خواهم برای شما افزونه هایی را معرفی کنند که در سایتهای وردپرس واجب می باشد که شما از این پلاگین ها استفاده کنید و از آنها بهره بگیرید برای سایتهایی که به شکل وردپرس می باشند و افرادی می‌خواهند بدون این که کدنویسی نمایند سایت خود را طراحی کنند، بهره گیری از این نوع افزونه ها خیلی خوب می باشد و ضروری خواهد بود و افرادی هستند که در دنیا این نوع قالب ها را برای سایت ها طراحی و ایجاد می‌کنند تا کسی اذیت نشود اگر شما هم میخواهید که از این نوع پلاگین ها استفاده کنید و اطلاعات بیشتری در این حوزه داشته باشید ما را همراهی کنید و مطالب ما را دنبال نمایید.

Rank math seo

چنانچه که از نام این افزونه وردپرس هم هویداست برای بهینه سازی سایت بسیار می‌تواند شما را کمک نماید و اتفاقاً کار کردن با آن هم خیلی آسان خواهد بود و پلاگینهای زیادی می باشند که خواهد توانست شما را در سایت کمک کند، اما به وسیله تحقیقات و جستجوهای انجام داده‌اند این پلاگین جدید توانسته که بهترین رتبه را در مابین رقیبان خود به دست بیاورد حتی افزونه های خیلی قوی و قدرتمند در این زمینه هم از او باز مانده است و نتوانسته اند که به پایان برسد.

برخی از امکاناتی که این افزونه وردپرس برای شما هدیه خواهد داد این است که نصب کردن آن به شدت آسان است و رابط کاربری که دارد خیلی حرفه‌ای و خوب می باشد و می توان به وسیله ابزاری که در آن وجود دارد سایت را تجزیه و تحلیل نمود تا این که لینک ساخته شود و خیلی از مزایا و امکانات دیگری هست که این افزونه به شما می دهد.

rocket wordpress

مناسب و بهینه بودن سرعت سایت خیلی مهم است و برای جذب کردن مخاطب به شدت پر اهمیت است زمانی که کاربر و مخاطب وارد سایت شما شود و سرعت سایت شما و سرعت لود کردن صفحات خوب باشد در سایت شما می‌ماند و احتمال اینکه دو مرتبه هم به سایت شما مراجعه کند خیلی زیاد است؛ اما اگر سرعت سایت شما و سرعت لود کردن صفحات سایت هم پایین باشد قطعاً همین الان از این سایت خارج خواهد شد و دو مرتبه هم به این سایت نخواهد آمد بنابراین از این افزونه استفاده کنید تا سرعت سایت شما بالاتر برود.

loco translate

پلاگین ها و قالب های که برای سایتهای وردپرس وجود دارند در اصل به زبان انگلیسی می باشند و پوسته و قالب وجود داشته باشد که ویژگی فارسی شدن در قالب وجود نداشته باشد.

ما خواهیم توانست این کار را انجام دهیم آسان ترین راه این است که افزونه لوکو را نصب نمایید که حدوداً همه قسمتهای سایت را ترجمه خواهد کرد به همان زبانی که شما می‌خواهید مگر کسی قسمت‌هایی که تخصصی هستند و مخصوص خود آن می باشد که آن را ترجمه نخواهد کرد.

wordfence security

در کنار همه مباحثی که در رابطه با بهینه سازی سایت و سرعت آن می‌باشد پر اهمیت ترین چیز در یک سایت امنیت آن سایت است برای اینکه امنیت سایت تامین گردد از هر پلاگینی که طبق سلیقه و علایق شما هست بهره بگیرید و خیلی پلاگینهایی هستند که به شکل رایگان کار می کنند می توانید از آنها استفاده نمایید؛ اما اگر سایت دارید که امنیت آن برای شما مهم می باشد و یکسری فرآیند مهمی در آن وجود دارد توصیه می‌شود از افزونه هایی که برای امنیت سایت مناسب می باشند بهره بگیرید.

چون این افزونه وردپرس و پلاگین یکی از بهترین افزونه های وردپرس در حوزه امنیت سایت در جهان می باشد و احتمال اینکه این سایت هک شود به شدت پایین خواهد بود و از ویژگی‌های آن هم این است که می‌توان به صورت همه جانبه از سایت حفاظت کرد و کدهایی که مخرب می باشند را بلاک نمود و اگر ترافیک باعث خراب شدن است آن را هم بلاک میکند و از نظر امنیتی سایت را اسکن می کند و همین طور باعث بالا رفتن امنیت مطالب و محتویات سایت خواهد شد.

گرویتی فرم ساز

در بیشتر صفحه ها برای قسمت سبد سبد خرید و همینطور برای بخش خبرنامه ما نیاز به یک نوع فرمی داریم که داده‌های مخاطب را از او دریافت نمایید و کاری که مدنظر ما خواهد بود.

برخی از پوسته های وردپرسی خود فرم ویژه این کار را در خود دارند اما اگر بخواهیم به صورت تخصصی این کار را انجام دهیم و قالب این قابلیت را نداشته باشد خواهید توانست به وسیله این پلاگین فرمی که مورد نظر شما هست را طراحی کنید و آن را بسازید و این افزونه یکی از برترین و قوی‌ترین ها برای ایجاد فرم و همینطور منعطف کردن سایت می باشد.

ووکامرس

هر سایتی که به شکل فروشگاهی هست نیاز به یک نوع سیستمی دارد که به وسیله آن بتوان ضرورت‌های سایت را برطرف نمود این تم را برای شما پیشنهاد خواهیم کرد؛ چون یکی از قدرتمند ترین پلاگین ها در زمینه فروشگاهی در جهان می باشد و حدوداً ۳۵ درصد همه فروشگاه‌هایی که به شکل اینترنتی در جهان کار می‌کنند به وسیله این افزونه قوی ایجاد شدند این پلاگین امنیت به شدت بالای دارد و خاصیت خوب دیگری که دارد از زبان فارسی هم پشتیبانی خواهد کرد و این امکان را به شما خواهد داد که بدون اینکه علمی نسبت به کدنویسی داشته باشید بتوانید فروشگاه خود را طراحی نمایید.

از امکانات دیگر این پوسته می توان به اشاره کرد که شما محصولاتی بی نهایت و نامحدود را خواهید توانست در آن قرار دهید و همینطور محصولات را فیلتر می‌کند و می‌تواند در آن تخفیف و حراج بگذارد و شما میتوانید ویترینی برای محصولات خود درست کنید و مدیریت آن هم آسان است و ویژگی دیگری که دارد این است که با 80 درصد پوسته‌ها سازگار خواهد بود.

بهترین افزونه های وردپرس

حمل و نقل ووکامرس

یکی از بهترین افزونه های وردپرس برای وردپرس حمل و نقل ووکامرس می باشد هر نوع فروشگاهی که به شکل اینترنتی کار می کند قطعاً نیاز به وسایلی برای مدیریت کردن حمل و نقل دارد که وسایل را حمل و نقل نماید و اگر صفحه فروش کالا شما داشته باشیم و باید ارسالی هم داشته باشید کالاها را اگر به شکل خیلی خوب این کار انجام نشود مشتریان و کاربران قطعنا را خواهند بود و آنها را از دست خواهید داد.

بنابراین بهترین کار این است که این قضیه را به شکل خیلی خوب مدیریت نمایید این افزونه به شما این امکان را خواهد داد که بسته به نیاز خود خدماتی که در زمینه ارسال و فرستادن محصول به مشتری هست را انجام دهید.

این افزونه وردپرس قابلیت هایی دارد که در پایین به آنها اشاره خواهیم نمود اینکه بر اساس وضعیتی که شما دارید می تواند حمل و نقل را انجام دهد و اصلاً هم نیاز به علم و دانش برای برنامه نویسی نخواهد بود و بهره گیری از آن به شدت آسان است و قیمت‌های هم که محاسبه و تعیین می‌کند با توجه به اندازه و تعداد و همینطور وزن خواهد بود می توان از روش‌های گوناگون و مختلفی که در زمینه ارسال وجود دارد بهره بگیرید.

wp-smush-pro

چنانچه قبلا هم گفته شد بالا بودن سرعت صفحه یکی از و باعث خیلی موثر بر روی آمدن کاربر و مخاطب به صفحه شما خواهد بود و این افزونه برای اینکه تصاویری که داخل صفحه است را بهینه کند مورد استفاده قرار می گیرد، چرا که اگر حجم تصاویر خیلی بالا باشد و از تصاویری که بهینه شده اند در سایت بهره گرفته نشود تأثیر عکس خواهد داشت به همین منظور یکی از پلاگین های خیلی خوب در این زمینه عکس ها را بهینه نمایید این افزونه می باشد خواص و خاصیتهای دیگری هم دارد مثل این که عکسهایی که دارای حجم خیلی بالا می باشند را فشرده خواهد نمود و به شکل اتومات عکس ها را زمانی که بارگزاری در سایت می‌شود بهینه و سئو می‌کند و در سئو و بهینه سازی تصاویر هم یک گزارش خوب و پیشرفته را ارائه می کند و می تواند که عکس ها را به فرمتهای مختلف تبدیل نماید و همینطور می تواند به شکل اتومات اندازه عکس ها را هم تغییر دهد و بنابراین در فضای هاست و دیسک شما صرفه جویی خواهد شد.

رایچت

الان برای اینکه اعتماد کاربر و مخاطب جمع شوند باید برای آنها وقت گذاشته شود و با آنها صحبت شود و روشهای بسیار زیادی برای این کار وجود دارد که یکی از روش‌های خیلی خوب این است که به شکل آنلاین در سایت با آنها گفتگو و چت انجام شود برای این کار هم با این افزونه را به شما پیشنهاد خواهیم کرد که با کیفیت خیلی بالا و به شکلی خوب این قابلیت را به شما خواهد داد که بدون اینکه هزینه خیلی زیادی انجام دهید برای پاسخ دادن به سوالات کاربران با آنها همراه شوید.

و یکی از بهترین پلاگین ها و افزونه های وردپرس در زمینه چت به شکل آنلاین می باشد و یک سری قابلیتهای دیگری هم دارد اینکه می‌توان برای پاسخگویی آن را به تلگرام هم متصل کرد و روی هر نوع سیستمی که باشد می‌توان آن را نصب نمود و همینطور پاسخهای آماده هم در آن قرار دارد که می توانید از آنها استفاده کنید و همینطور می توان همه مکالماتی که در آنجا انجام می‌شود را بایگانی کرد و صحبتهایی که انجام شده را میتوان رمز گذاری نمود و کار و مخاطبی که در حال گفتگو با شما هست می توان اطلاعات و داده ها آن را مشاهده نمود.

تیکتا

اگر شما سایتی راه اندازی نمایید نخواهید توانست که به وسیله چت به شکل آنلاین برای مشتریان و کاربران خود پاسخگو باشید و زمان شما هم یاری نخواهد کرد که از بدهی بهره و کمک بگیرید که هر زمان وقت داشتید سوالات مخاطبین را پاسخ دهید برای این ما این افزونه را به شما پیشنهاد خواهیم کرد یک سری ویژگیهای خیلی خاص دارد که در زیر آنها را بیان خواهیم نمود.

اولین ویژگی این است که علاوه بر اینکه می‌تواند پاسخ ها را به شکل متنی به کاربران ارائه دهد به شکل صوتی هم می توان پاسخ داد و پاسخهای داده شده در سایت ذخیره خواهد شد برای تیکت ها هم می‌توان یادداشت‌هایی را اضافه نمود و می‌توان مقاله بر آن اضافه کرد و همین طور این امکان را به شما خواهد داد که پاسخ ها را لایک و یا به آنها امتیاز دهید و خیلی امکانات دیگر.

افزونه های پرکاربرد وردپرس

wp-advanced-support-ticket

یک پلاگین خیلی جذاب می باشد که برای تیکت دادن خیلی خوب است؛ ما اینها را به شما معرفی می کنید و با بررسیهایی که انجام داده ایم اینها خواهد توانست به شما خیلی کمک کند چنانکه گفته شد به ویژگی تیکت دهی که شما آشنا هستید؛ بنابراین سراغ امکانات این افزونه خواهیم رفت.

اولین امکان این هست که می تواند از سامانه های پیامکی شما هم پشتیبانی نماید و با خیلی از سایتها و بیشتر آنها سازگار می باشد و محصولات ووکامرس که یک فروشگاه اینترنتی هست با آن سازگار خواهد بود، در قسمت پشتیبانی کالاها خواهند محدودیت به وجود خواهد آورد و در زمان پشتیبانی کالاها هم تمدید می تواند به وجود بیاورد و فایل ها را هم می‌تواند زمینه نماید و به شکل نامحدود و بی نهایت تیکت می دهد و همین طور می تواند تیکت ها را دسته بندی کند و به آنها امتیاز دهد و همین طور می توان به وسیله گوشی موبایل هم پاسخ ها را داد.

مداد زرد

چنانچه گفته شد در سایتهای وردپرسی هستند شما خواهید توانست بدون اینکه علمی نسبت به کدنویسی و برنامه نویسی داشته باشید سایت را طراحی کنید و طبق میل و علاقه خود سایت را ایجاد کنید حتی اگر می‌خواهید رنگ بندی و فونت و پس زمینه و یا هر چیز دیگر آن را تغییر دهید می توانید از این افزونه استفاده کنید که در این حوزه یکی از پلاگینهای خیلی حرفه ای می باشد که در عرض چند دقیقه همه تغییراتی که مدنظر شما حس را می توانید ایجاد و اعمال کنید.

یک سری ویژگیهای خوبی دارد مانند اینکه کاملاً مناسب به استفاده از گوشی است یعنی شما سایتی که به وسیله آن طراحی کنید می توانید داخل موبایل هم به راحتی آن سایت و صفحات آن را مشاهده کنید و ۳۰۰ پس زمینه دارد که خیلی هم زیبا است از لحاظ گرافیکی و در هنگامی که شما استفاده می کنید از سایت شما را راهنمایی می کند و می توانید همه صفحه های سایت را هم سفارشی انجام دهید سری انیمیشنهای خیلی خوب برای بهره گیری و استفاده دارد و با همه افزونه هایی که برای وردپرس می باشد سازگار هست با همه پوسته ها و قالبهای که برای وردپرس می باشد سازگار است.

افزونه های لازم برای سایت فروشگاهی

در این قسمت هم بهترین افزونه های وردپرس و پلاگینهایی که برای سایتهای فروشگاهی می باشد را به شما معرفی خواهیم کرد فقط عنایت داشته باشید افزونه هایی که معرفی خواهد شد را میتوانید شما از مخزن وردپرس پیدا و آن را از اینجا دانلود کنید و بعد آن را نصب و اجرا نمایید و آموزش آن هم در همیار وردپرس وجود دارد؛ بنابراین اصلا نگران نباشید.

فروشگاه ساز ووکامرس

ووکامرس یک افزونه وردپرس و پلاگین می باشد که به شدت محبوب است و تعداد بیش از ۵ میلیون نفر آن را نصب کرده اند که به وسیله این افزونه بهترین فروشگاه های اینترنتی به وجود آمدند و این نشان از قدرت و توانمندی این افزونه هست که اصلاً در آن محدودیتی وجود ندارد و شما هر چه حرفه ای تر و قدرتمندتر باشید می توانید سایت حرفه ای تری را طراحی و ایجاد کنید.

در حقیقت این افزونه وردپرس الان برترین فروشگاه ساز در همه جهان می باشد و بیشتر کسانی که هدف آنها از طراحی سایت ایجاد یک فروشگاه اینترنتی کمک می‌گیرند، که توسط یک گروه خیلی حرفه ای ایجاد شده است و این افزونه آپدیت و به روز رسانی می شود و امکانات جدید بر آن اضافه می‌شود و مرتب سهم این تعهد را داده است که در آپدیت ها و به‌روزرسانی‌های آن دخالت نمی‌کند و هیچگونه مشکلی برای آن به وجود نخواهد آمد و این حس اعتماد سبب شده تا خیلی‌ها به این پلاگین مراجعه نمایند.

لیست افزونه های وردپرس

Akismet

این یک افزونه وردپرس هست که از اسپم ممانعت خواهد کرد در حقیقت یک چیز خیلی لازم است، هر کس که وردپرس را نصب می‌کند این افزونه هم باید در کنار او باشد.

All in One SEO Pack

از نگاه من این پلاگین هم خیلی چیز بی نظیر می باشد که در زمینه بهینه سازی می تواند به شدت برای شما کمک کار باشد و از آن می توانید استفاده نمایید.

WP-PostViews

این پلاگین هم پرطرفدار و محبوب می باشد و بیشتر مخاطبین با آن آشنا هستند احتمالاً و خواهد توانست تعداد بازدیدها یک محتوای و همینطور و کدام یک از محتوا و مطالب پربازدید تربود آنها را برای شما نمایش دهد.

سخن پایانی:

اگر شما سایت دارید و نگاه گرافیکی از آن راضی نیستید به احتمال خیلی زیاد کاربران هم رضایت نخواهند داشت، چون زیبایی ظاهر سایت عوامل گوناگونی دارد که همه آنها در ظاهر سایت تاثیرگذار هستند مانند تصاویر متن ها فونت ها اشکال گرافیکی و خیلی چیزهای دیگر که در زیبایی ظاهر سایت تأثیرگذار هستند شما میتوانید محصولی که در زمینه زیباسازی سایت آن هم سایتهای وردپرسی وجود دارد را از داخل سرچ گوگل پیدا نمایید و آن را تهیه کنید و بعد از مشاهده آن خواهید توانست ظاهر سایت خود را زیباتر نمایید.

برای اینکه شما بتوانید یکی از این پلاگین ها و افزونه های که بیان شد را نصب کنید، تنها کافیست در قسمت مدیریت سایت به بخش افزونه ها بروید و بعد از اینکه آنجا رفتید آن که مد نظر شما هست را از داخل مخزن وردپرس پیدا نمایید و اگر نام آن را جستجو نمایید می توانید آن را پیدا کنید و بعد از آن روی قسمت بارگذاری افزونه کلیک کنید و آن را دانلود نموده و در وردپرس آپلود نمایید و بعد از آن می توانید نسبت به انجام دهید و آن را فعال سازی کنید.

ارتباط با ما

  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید