طراحی سایت


افزونه های ضروری در طراحی سایت

شرکت شما به یک طراحی سایت احتیاج دارد اما وب سایت ها بسیار پیچیده هستند آنها باید خوب به نظر برسند و بازدید کنندگان باید راه خود را به راحتی پیدا کنند. شما باید وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کرده و از آن در برابر هرزنامه محافظت کنید. چگونه می توانید به طور همزمان از همه این موارد مراقبت کنید وردپرس محبوب ترین سازنده طراحی سایت در جهان است.
آنقدر محبوب است که هر ثانیه ارسال جدید با وردپرس منتشر می شود وردپرس دارای هزاران قالب و قالب برای طراحی سایت شما و افزونه های بی شماری است. افزونه ها برنامه هایی هستند که با استفاده از آن می توانید توابع خود را در وب سایت خود نصب کنید. شما نمی توانید بدون پلاگین ها این کار را انجام دهید افزونه ها طراحی سایت شما را برای موتورهای جستجو بهینه می کنند از آن در برابر هرزنامه محافظت می کنند و تجربه کاربر را بهبود می بخشند.

طراحی سایت

طراحی سایت وردپرس

بنابراین بیش از افزونه وجود دارد اما نباید بیش از آنچه لازم است نصب کنید افزونه های زیاد باعث می شود طراحی سایت شما کند و بازدید کننده شما آزار دهنده باشد. افزونه ای که عملکردهای مختلفی دارد ، بنابراین عملی نخواهد بود خوشبختانه ، جت پک وجود دارد. در حال حاضر جت پک بیش از میلیون بار نصب شده است ، اما بسیاری از کاربران نمی دانند این افزونه چه کاری می تواند انجام دهد و چگونگی استفاده صحیح از آن است.
کیت ابزار نهایی برای وب سایت وردپرس شما است این افزونه وظایفی برای طراحی وب سایت ، آمار به اشتراک گذاری اجتماعی دارد و از حملات محافظت می کند همه این توابع اساسی رایگان هستند. شما می توانید عملکردهای دیگری را خریداری کنید ، به عنوان مثال محافظت در برابر هرزنامه ، پشتیبان گیری روزانه ، ابزارهای جستجوگرها در اینجا بررسی اجمالی قیمت است مزیت دیگر این است که این افزونه در وردپرس میزبانی می شود.

طراحی سایت

سئو در طراحی سایت

همه می خواهند طراحی سایت خود را در صدر نتایج جستجو قرار دهند با این حال ، سئو درست است ، درست است حداقل به این ترتیب ممکن است اما با سئو در صفحه یک نسیم است. با استفاده از این افزونه می توانید کلمه کلیدی مناسب را انتخاب کرده و صفحه خود را برای این کلمه کلیدی بهینه کنید. در مثال زیر می توانید نحوه نمایش افزونه را در رابط کاربری خود مشاهده کنید. ما دو زبانه را در بالا می بینیم. در تب دوم می توانید.
عنوان توضیحات متا و یو آر ال صفحه خود را بهینه کنید این باعث می شود طراحی سایت شما علیرغم بسیاری از عملکردهای اضافی ، به راحتی اجرا شود ، زیرا این افزونه مستقیماً از طریق سرور وردپرس بارگیری می شود توضیحات متا در عنوان و یو آر ال صفحه شما در نتایج جستجو ظاهر می شود. طرح رنگ به شما نشان می دهد چه چیزی می تواند در جستجوگرها در صفحه شما بهبود یابد. صفحه موجود در مثال زیر به کلمات کلیدی بیشتری نیاز دارد.

طراحی سایت

اسپم ها در طراحی سایت

هیچ کس اسپم را دوست ندارد اما متاسفانه نمی توان از آن اجتناب کرد. بعد از انتشار طراحی سایت وردپرس ، نظرات هرزنامه طولانی نخواهد بود. بسیاری از این نظرات هرزنامه حتی شبیه به نظرهای عادی هستند. هرزنامه طراحی وب سایت شما را خراب می کند و بازدید کنندگان خود را ترساند. اگر اسپم ها را تحت کنترل خود نگیرید می تواند به مارک شما به میزان قابل توجهی آسیب برساند. خوشبختانه یک افزونه قابل اعتماد وجود دارد که می تواند.
در این زمینه به شما کمک کند این بار بیش از میلیون بار بارگیری شده است و آن را به یکی از موفق ترین افزونه های تاریخ تبدیل کرده است. اگر هنوز آن را نصب نکرده اید ، اکنون باید این کار را انجام دهید. پس از نصب ، به کلید نیاز دارید تا افزونه را فعال کنید. بر روی دریافت کلید خود کلیک کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید. کلید را در کادر ارائه شده وارد کنید و سپس تعیین کنید که نظرات اسپم در چه مواردی جهت طراحی سایت ذخیره می شود.

نقشه های ایکس ام ال در طراحی سایت

شما باید وب سایت خود را توسط موتورهای جستجو نمایه سازی کنید. نقشه سایت برای این امر ضروری است. نقشه سایت به موتور جستجوگر کمک می کند تا طراحی سایت شما را جستجو کند و به درستی این صفحه را فهرست بندی کند. وب سایت شما بدون داشتن نقشه نقشه ممکن است ممکن است در موتورهای جستجو به درستی نمایش داده نشود و اطلاعات منسوخ نشان داده شود ، بنابراین باید نقشه سایت را ارائه دهید اگر مجبور باشید.
این کار را بصورت دستی انجام دهید کار آسانی نیست اما افزونه گوگل ایکس ام ال می تواند این مشکل را برطرف کند. خوانایی صفحه در اولین برگه رتبه بندی شده و نکاتی را برای بهبود خوانایی دریافت می کنید. جای تعجبی نیست که سئو محبوب ترین افزونه وردپرس است. نسخه برتر نیز وجود دارد که دارای ویژگی های اضافی است که به شما امکان می دهد صفحه خود را برای حداکثر پنج کلمه کلیدی در طراحی سایت بهینه کنید.

فشرده سازی تصویر در طراحی سایت

تصاویر مهم هستند بدون عکس طراحی وب سایت شما خسته کننده و جالب نیست از کل شرکت ها می گویند که بازاریابی بصری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این بلافاصله بعد از وبلاگ نویسی با است. با این حال ، تصاویر با کیفیت بالا بزرگ و سنگین هستند. اکنون شما در بند هستید. اگر بدون عکس انجام دهید ، طراحی سایت شما کسل کننده است. اگر از تصاویر بسیار زیاد استفاده می کنید ، بازدید کنندگان خود را ناامید می کنید.
زیرا وب سایت شما کندتر است شما می توانید قبل از بارگذاری آنها ، تصاویر خود را به صورت دستی فشرده سازی کنید ، اما آیا ارزش این زمان وجود دارد این افزونه بطور خودکار تصاویر را فشرده و بهینه می کند. شما می توانید بدون کند کردن طراحی سایت خود ، تصاویر را در پست های وبلاگ خود به محتوای قلب خود اضافه کنید دستورالعمل ها را دنبال کنید تا همه تصاویر در وب سایت خود را به طور همزمان بهینه کنید.

ایجاد فرم تماس در طراحی سایت

بازدید کنندگان برای تماس با شما به یک فرم تماس نیاز دارند. هیچ کس نمی خواهد یک آدرس ایمیل را کپی کند و سپس با جدیت آن را در یک برنامه ایمیل بچسبانید ، مخصوصاً در دستگاه تلفن همراه. این افزونه بسیار کاربر پسند است و عملکردهای بسیار خوبی در طراحی سایت دارد. ابتدا یک الگوی را انتخاب کرده و سپس این قالب را ویرایش کنید تا زمینه های فرم را تطبیق دهید می توانید شماره تلفن ها را جمع آوری کرده است.
خط موضوع و غیره را حذف کنید این افزونه یک نقشه سایت پویا برای وب سایت وردپرس شما ایجاد می کند که با گوگل ، یاهو و بینگ سازگار است. برای گزارش تغییرات در موتورهای جستجو می توانید از افزونه در طراحی سایت استفاده کنید. در صورت انتشار پست جدید بلاگ ، موتورهای جستجو به طور خودکار مطلع می شوند. خیلی باحال است ، اینطور نیست با استفاده از این افزونه می توانید زمان زیادی را صرفه جویی کنید.

سازنده صفحه عناصر در طراحی سایت

اگر با کد و منبع منبع آشنایی ندارید برای ویرایش طراحی خود نیاز به یک برنامه اضافی دارید. با استفاده از این افزونه می توانید مناطق ، ماژول ها و ابزارک های خود را بسازید. همچنین می توانید آنها را بیابید و بارگیری کنید ، اما بیشتر آنها ویژگی های مورد نیاز شما در حال حاضر را ندارند. برنامه ویرایش بک اند در وردپرس استفاده می شود. اگر در یک صفحه تغییر ایجاد می کنید ، باید هر بار روی پیش نمایش کلیک کنید تا بتوانید.
قبل از انتشار تغییرات را مرور کنید این قدم میانه آزار دهنده است با استفاده از برنامه ویرایش جلویی می توانید یک صفحه را ویرایش کرده و مستقیماً همه تغییرات را در طراحی سایت مشاهده کنید. به همین دلیل برای طراحی وب سایت شما ضروری است بهتر است برای بهبود رتبه جستجوی صفحات خود این افزونه را فوراً نصب کنید. پس از اتمام ، بر روی دکمه در بالا سمت راست کلیک کرده و کد کوتاه را در صفحه مربوطه طراحی سایت خود وارد کنید.

نتیجه گیری

عملکرد ارسال مقاله و موارد دیگر می باشد همچنین می توانید طرح های خود را ذخیره کرده و بعداً دوباره از آنها استفاده کنید. رابط کاربری برای ایجاد یک صفحه جدید به شرح زیر است برای افزودن عنصر یا الگوی جدید روی صفحه کلیک کنید. همه ابزارک ها را می توان در منوی سمت چپ یافت. ممکن است برای عادت کردن به المنتور کمی وقت نیاز داشته باشید ، اما اکنون بر تمام عناصر و ماژول های طراحی سایت خود کنترل کاملی دارید نسخه دارای توابع اضافی است ، اما کارکردهای نسخه رایگان حفظ می شوند.
این فرم به طور خودکار با طراحی وب سایت شما سازگار است همه فرم ها پاسخگو و سازگار با موبایل هستند. شما می توانید فرم های مختلفی را که می خواهید ایجاد کنید. می توانید پیام تأیید را برای بازدید کنندگان خود شخصی کنید. برای انجام این کار ، روی تنظیمات و سپس بر روی تأیید کلیک کنید. نسخه حق بیمه دارای توابع اضافی است ، به عنوان مثال این موارد شامل تأیید ایمیل شخصی شده ، عملکرد بارگذاری پرونده فرم های چند صفحه ای است.

 

مطالب مرتبط:
طراحی سایت طراحی وب سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت گوگل طراحی سایت آپارات طراحی سایت بیمه طراحی سایت مطب دندان پزشکی طراحی سایت جراحی و زیبایی طراحی سایت تهران طراحی سایت مسکن طراحی سایت آژانس املاک طراحی سایت دکتر زنان طراحی سایت مزون لباس در تهران طراحی سایت وکلا طراحی سایت شرکت بازرگانی طراحی سایت کترینگ در تهران طراحی سایت درمانگاه طراحی سایت لوازم ایمنی طراحی سایت معاملات ملکی طراحی سایت پارچه فروشی در تهران اهمیت طراحی سایت داروخانه اهمیت طراحی سایت خدمات عروسی طراحی سایت فروشگاه موبایل طراحی سایت فروش آبمیوه و بستنی طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی طراحی سایت سفارش آنلاین غذا طراحی سایت آتلیه عروسی طراحی سایت فروشگاه اسباب بازی در تهران طراحی سایت فروش رنگ و اسانس خوراکی طراحی سایت درج آگهی طراحی سایت تالار پذیرایی طراحی سایت خودرو طراحی سایت آتلیه عکاسی طراحی سایت املاک طراحی سایت دانشگاه مجازی طراحی سایت خبرگزاری طراحی سایت تخفیف گروهی طراحی سایت مزون طراحی سایت فروش فایل طراحی سایت موزیک طراحی سایت بیمه طراحی سایت شرکتی طراحی سایت داروخانه

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید