طراحی سایت


تأثیر هاست بر روی سئو طراحی سایت

هاست چیست ؟ هاست یک کلمه ی انگلیسی و به معنای میزبان می باشد و محیطی مجازی است که بر روی سرور طراحی سایت ها نصب می شود و فایل های طراحی سایت شما را ذخیره سازی می نماید . ، هر سرور می تواند تا تعداد زیادی طراحی سایت را میزبانی نماید و این تعداد بستگی به قدرت پردازنده ، حافظه و فضای سرور و ... دارد.

طراحی سایت

انتخاب صحیح هاست چه تأثیری بر روی سئو در طراحی سایت دارد ؟

انتخاب صحیح هاست رابطه ی مستقیمی بر روی سرعت طراحی سایت دارد سرعت طراحی سایت نیز ازعوامل مهم بهینه سازی و سئوی طراحی سایت می باشد ، زیرا کاربران طراحی سایتی را که با تأخیر لود بشود نمی پسندند و بازدید از این گونه طراحی سایت ها پایین می آید و همچنین الگوریتم های گوگل نیز به طراحی سایتی که سرعت لود شدن آن پایین باشد ، امتیاز منفی می دهند . که همین امر باعث پایین آمدن رتبه ی طراحی سایت در گوگل می شود . در این مقاله سعی بر آن داریم تا شما را با تأثیر هاست بر روی سئو در طراحی سایت آشنا نماییم . برای این منظور پارامترهای تأثیر گذار هاست بر روی سئو را به شما معرفی می نماییم .

طراحی سایت

پارامترهای تأثیر گذار هاست در سئو طراحی سایت:

1.بالا بودن سرعت سرور طراحی سایت
بالا بودن سرعت سرور تأثیر گذارترین پارامتر برای سئوی طراحی سایت می باشد و برای این منظور می بایست قبل از خریداری هاست و سرور از میزان سرعت آن مطلع بشوید .
2.آپ تایم بودن و میزان در دسترس بودن سرور طراحی سایت
آپ تایم به معنای در دسترس بودن و قطع نشدن سرور می باشد . برای اینکه از آپ تایم بودن هاست خود مطمین باشید می توانید ابتدا هاست خود را یک ماهه خریداری نمایید و سپس در صورت رضایت آن را تمدید نمایید .
3.امنیت بالای سرور طراحی سایت
امنیت هاست و سرور شما به دلیل وجود خطر هکرها ، حائز اهمیت می باشد زیرا اگر طراحی سایت شما هک بشود ، علاوه بر سرقت رفتن اطلاعات شما ، طراحی سایت شما نیز توسط گوگل به عنوان سایت آلوده شناخته می شود و بازدید از سایت شما به شدت پایین می آید .
4.موقعیت مکانی سرور طراحی سایت
شما می بایست سرور خود را متناسب با موقعیت مکانی کاربرانتان انتخاب نمایید ، به عنوان مثال به دلیل این که کاربران شما ایرانی می باشند ، سرور شما نیز می بایست ایرانی باشد تا سرعت بالا آمدن طراحی سایت و داده های داخلی طراحی سایت بیشتر باشد.

طراحی سایت

آی پی و آدرس هاست یا سرور طراحی سایت

شما می توانید دو نوع هاست برای طراحی سایت خود انتخاب نمایید هاست اشتراکی هاست اختصاصی اگر از هاست اشتراکی استفاده نمایید ، همزمان طراحی سایت شما به همراه چندین طراحی سایت دیگرتوسط یک هاست و آی پی مشترک ، مدیریت می شود و این موضوع می تواند در برخی موارد برای سئو و بهینه سازی طراحی سایت شما ، تأثیرات منفی داشته باشد ، زیرا اگر سایر سایت هایی که با شما در سرور مشترک هستند ، سئوی سیاه انجام بدهند و یا به هردلیلی توسط گوگل ، پنالتی و جریمه بشوند ، به دلیل اشتراک در آی پی ، بر روی سئوی طراحی سایت شما نیز تأثیرات منفی می گذارد و رتبه ی طراحی سایت شما پایین می آید .

طراحی سایت

 

مطالب مرتبط:
طراحی سایت طراحی وب سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت گوگل طراحی سایت آپارات طراحی سایت بیمه طراحی سایت مطب دندان پزشکی طراحی سایت جراحی و زیبایی طراحی سایت تهران طراحی سایت مسکن طراحی سایت آژانس املاک طراحی سایت دکتر زنان طراحی سایت مزون لباس در تهران طراحی سایت وکلا طراحی سایت شرکت بازرگانی طراحی سایت کترینگ در تهران طراحی سایت درمانگاه طراحی سایت لوازم ایمنی طراحی سایت معاملات ملکی طراحی سایت پارچه فروشی در تهران اهمیت طراحی سایت داروخانه اهمیت طراحی سایت خدمات عروسی طراحی سایت فروشگاه موبایل طراحی سایت فروش آبمیوه و بستنی طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی طراحی سایت سفارش آنلاین غذا طراحی سایت آتلیه عروسی طراحی سایت فروشگاه اسباب بازی در تهران طراحی سایت فروش رنگ و اسانس خوراکی طراحی سایت درج آگهی طراحی سایت تالار پذیرایی طراحی سایت خودرو طراحی سایت آتلیه عکاسی طراحی سایت املاک طراحی سایت دانشگاه مجازی طراحی سایت خبرگزاری طراحی سایت تخفیف گروهی طراحی سایت مزون طراحی سایت فروش فایل طراحی سایت موزیک طراحی سایت بیمه طراحی سایت شرکتی طراحی سایت داروخانه

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید