امروزه یکی از بهترین شاخه هایی که درآمد زیادی برای افراد دارد طراحی و توسعه سایت می باشد که نیازمند خدمات پشیبانی فنی سایت است. اما توجه داشته باشید که برخی از طراحان ایرانی هنوز نتوانستند خیلی درست از این شغل کسب درآمد کنند چرا که افراد زیادی وجود دارند که با استفاده از طراحی سایت کسب درآمد زیادی پرداخته‌ اند. به طور کلی یک سایت باید قادر باشد که خدمات پشتیبانی در طراحی سایت را ارائه دهد و هنگامی که یک کاربر از آن استفاده می کند برایش مشکلی ایجاد نشود. بنابراین طراحی اولیه یک سایت بدون نقص نخواهد بود و پشتیبانی مربوط به سایت بسیار مهم است. توصیه می ‌کنیم اگر قصد طراحی و راه اندازی یک سایت و پشتیبانی آن را دارید، در دوره‌ های پشتیبانی سایت شرکت کنید.

معرفی پشتیبان سایت

پشتیبان سایت وردپرسی شخصی است که وظایف معینی بر روی دوشش می‌ باشد تا قدرت سایت را بهبود بخشد و مشکلات موجود در آن را رفع کند. پشتیبان سایت شخصی را می‌ گویند که به هر لحاظ بتواند ساعت را بهینه کند، قدرت و امنیت آن را بیفزاید و همچنین مشکلات متعدد سایت را از بین ببرد. توجه داشته باشید کار هایی که یک پشتیبان انجام می دهد موجب می گردد که فعالیت سایت شما به صورت ۲۴ ساعته بدون مشکل انجام شود.

آموزش پشتیبانی سایت

پشتیبانی فنی یعنی چه

هر سایتی نیازمند به یک پشتیبان برای رفع مشکلات و بروزرسانی است. اما اینکه پشتیبانی فنی چیست باید گفت که شما پس از سپردن طراحی سایتتان به یک شرکت باید همچنان پیگیری نسبت به سایت خود را ادامه دهید زیرا سایت نیاز به نگهداری دارد و باید تا زمان انقضای هاست و یا دامنه سایت نگهداری و سپس بازخرید شود. پشتیبانی فنی سایت به شما در عیب یابی و خطا یابی سایتتان نیز کمک کند. این امر را قسمت پشتیبانی فنی سایت برای شما بدون وقت گیری انجام می دهد. این تیم با پشتیبانی 24 ساعته نسبت به برطرف کردن مشکلات احتمالی سایت شما، بروزرسانی سروقت و نگهداری آن بعمل می رسانند. شما با پیگیری مسئله و ارتباط با قسمت پشتیبانی یک شرکت می توانید به سرعت مشکلات سایت را برطرف کرده و بصورت نرمال وب سایت خود را در مرورگرمشاهده نمایید.
برای مشاهده تعرفه ها به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

اهمیت پشتیبانی سایت

همانگونه که میدانید طراحی اولیه یک سایت که به صورت بی نقص باشد، بسیار حائز اهمیت است. اما پس از مدتی استفاده بنابر دلایلی که پیش‌ تر بیان شده، سایت شما با مشکلاتی روبرو خواهد شد که باید خیلی زود به منظور رفع مشکلات موجود بپردازید. یکی از سوالاتی که ممکن است در ذهن هر شخصی به وجود آید این است که چگونه باید مشکل اصلی را حل کنیم؟ و در چه صورتی به پشتیبان سایت نیاز پیدا می کنیم؟ توجه داشته باشید وقتی که در وبسایت شما مشکلی به وجود آید، در این صورت به خدمات پشتیبانی فنی سایت نیاز پیدا خواهید کرد. در نتیجه پشتیبان تمامی مشکلات را بررسی نموده و در یک مدت زمان اندکی سعی می کند تا آن را برطرف نماید. بنابراین توجه داشته باشید که اگر قصد دارید یک سایت به خوبی کار کند پس باید یک پشتیبان فعال داشته باشید. در صورتی که سایت های پشتیبان داشته باشد در نتیجه سایت هم نخواهید داشت.

روش پشتیبانی سایت

شما می توانید به منظور کسب و کار آنلاین پشتیبانی سایت را بر عهده بگیرید. برای این کار می توانید آموزش خصوصی پشتیبانی سایت را در راستای کار خویش قرار دهید. در واقع پشتیبانی یک سایت درآمد زیادی نسبت به طراحی سایت دارد چرا که شما قادر هستید در یک زمان چندین سایت را با تعرفه عالی پشتیبانی نمایید و از این طریق به کسب درآمد بپردازید. در دوره های خصوصی که در سایت های مختلف برای طراحی و پشتیبانی سایت قرار داده می شود از صفر تا صد پشتیبانی سایت آموزش داده می شود. با این دوره ها شما می توانید به نحو احسن آموزش را شروع کنید و در آینده سود های اقتصادی زیادی را به دست آورید.

چگونه پشتیبان سایت شویم ؟

حتما این اتفاق برای شما افتاده است که چگونه می توانم به عنوان یک پشتیبان سایت درآمد خوبی داشته باشم؟ ما برای پاسخ این سوال راه‌ هایی را به شما پیشنهاد می‌ کنیم تا بتوانید آن ها را برای آینده به کار ببرید. اگر می خواهید در آینده پشتیبان سایت شوید پس تا پایان مقاله همراه ما باشید:
شما می توانید به عنوان یک مبتدی کار پشتیبانی سایت را آغاز کنید. بدین صورت که بدون هیچ اطلاعاتی مدت زمان زیادی را خرج پشتیبانی سایت کنید و کم کم راه‌ های پشتیبانی سایت آشنا خواهید شد. به منظور یادگیری بهتر می توانید از دوره های آموزش خصوصی استفاده کنید و یا اینکه خودتان تجربیاتی را در این زمینه به دست آورید. کاملاً واضح می باشد که وقتی خودتان می خواهید از طریق به دست آوردن تجربه خدمات پشتیبانی فنی سایت را یاد بگیرید، مشخص نیست تا چه مدتی آن را یاد خواهید.
یکی از راه های دیگری که به واسطه آن می توانید پشتیبانی سایت را به دست آورید این است که در دوره های غیر حضوری شرکت نمایید. بدین صورت که شما می توانید از دوره های آموزش غیر حضوری پشتیبانی سایت را یاد بگیرید. اما خودتان می ‌توانید تصمیم بگیرید که از دوره های خصوصی و یا دوره های غیر حضوری جهت آموزش استفاده کنید. در دوره های غیر حضوری شما تنها می توانید از پشتیبانی مدرس کمک بگیرید.

پشتیبانی فنی سایت

مزایای پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت به گونه ای است که دارای مهارت های خاصی می باشد. اصول مربوط به آن در اختیار آن دسته از افرادی است که بسیاری از کد های برنامه نویسی، تولید محتوا، بهینه سازی وب سایت و آنالیز سایت تسلط کافی دارند. از جمله مزایای پشتیبانی سایت می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • حفظ و نگهداری اطلاعات مربوط به سایت
 • آپلود فایل هایی با حجم بالا در سایت
 • بروزرسانی بخش های مختلف گرافیکی سایت
 • ایجاد کپی های پشتیبانی از پرونده ها در سرور سایت
 • پیاده سازی بهترین محتوا ها بر اساس الگوریتم های مخصوص گوگل
 • ارائه آخرین ویرایش های ساختار سایت و ماژول های جدید
 • آپدیت محتوای سایت مطابق با اطلاعات ارسالی کارفرمایان
 • کمک به مدیران سایت ها برای آپدیت هرچه بهتر محتوا
 • نصب و راه اندازی ابزار های نو بر روی سایت به صورت خودکار
 • آموزش ، راهنمایی و هدایت کاربران برای استفاده از امکانات جدید در سایت
 • حفظ و نگهداری سایت و برطرف نمودن مشکلات ایجاد شده برای بازدهی بیشتر و موثرتر

ارتباط با ما

 • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
 • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
 • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
 • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
 • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید