طراحی سایت


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت در شرکت طراحی سایت نونگار پردازش به صورت کاملا حرفه ای، تخصصی و منحصر به فرد انجام می شود، هدف اصلی شرکت نونگار شناسایی اهداف و خواسته ی مشتری و همراه کردن او برای ارائه بهترین پروژه ی طراحی سایت مطابق با نیاز و خواسته ی او می باشد.
همه مراحلی که طی به ثبت رسیدن سفارش طراحی سایت در شرت نونگار باید صورت بگیرد عبارتند از:

طراحی سایت

مشاوره قبل از طراحی سایت

مشاوره اولین و مهم ترین مرحله قبل از اقدام به طراحی سایت می باشد، زیرا مشخص کردن استراتژی و اهداف مشتری از طراحی سایت بر اساس نیاز سنجی متناسب با هزینه و وقت مشتری موضوع بسیار مهم و قابل توجهی می باشد. در این مرحله و قبل از ثبت سفارش مشاوران شرکت نونگار به صورت کاملا رایگان بهترین و کاربردی ترین مشاوره را به مشتری ها خواهند داد تا بهترین انتخاب و تصمیم گیری اتخاذ شود.

طراحی سایت

تنظیم قرارداد در طراحی سایت

پس از مشخص کردن همه ی نیاز ها، انتظارات و از مهم تر اهداف مشتری نوبت به تنظیم قرار داد به صورت رسمی و مکتوب و رعایت همه ی نکات مهم و هزینه و زمان شروع و تحویل پروژه و...بین دو طرفین می رسد. توجه داشته باشید که پشتیبانی وب سایت طراحی شده تا مدت یکسال به صورت کاملا رایگان انجام می شود.

مطالب مورد نیاز توسط مشتری در طراحی سایت

همه ی مستندات و مدارک مورد نیاز برای شروع پروژه طراحی سایت که شامل داده های متنی ، تصاویر، فیلم ها، انیمیشن و ... می شود باید از طرف مشتری به شرکت طراحی سایت داده شود. توجه داشته باشید که از زمانی که شما مستندات خود را به شرکت تحویل می دهید از همان زمان آغاز و تکمیل پروژه ی شما به حساب میاید.

طراحی اولیه قالب گرافیکی در طراحی سایت

قالب و ظاهر گرافیکی وب سایت توسط تیم حرفه ای و باسابقه ی گرافیک شرکت نونگار و بر اساس نیاز و سلیقه ی مشتری آماده و ارائه می شود.

راه اندازی آزمایشی طراحی سایت

در این مرحله از طراحی سایت طراح به کمک قالب گرافیکی کهتوسط گرافیست آماده شده است نسخه آزمایشی وب سایت را راه اندازی کرده و به طور آزمایشی آن را آپلود می کند.

تایید نهایی مشتری بعد از سفارش طراحی سایت

بعد از اینکه مشتری نسخه ی آزمایشی را مشاهده کرد می توانند پیشنهادات و انتقادات خود را در جهت بهتر شدن وب سایت خود ارائه دهد.

تحویل نهایی در سفارش طراحی سایت

بعد از رفع ایراد ها یکلی نوبت به آپلود کامل وب سایت می رسد و سپس وب سایت به مشتری تحویل داده می شود.

طراحی سایت

 

مطالب مرتبط:
طراحی سایت طراحی سایت کرمانشاه طراحی سایت شیراز طراحی سایت تبریز سئو سایت شیراز سئو سایت تبریز طراحی اپلیکیشن در تهران طراحی سایت تهران طراحی سایت مشهد طراحی سایت کرمان طراحی سایت اراک طراحی سایت مازندران طراحی سایت اصفهان طراحی سایت قزوین طراحی سایت رشت طراحی سایت گیلان طراحی سایت ارومیه طراحی سایت شهرکرد طراحی سایت کاشان طراحی سایت خراسان جنوبی طراحی سایت گرگان طراحی سایت شاهرود طراحی سایت بوشهر طراحی سایت زنجان طراحی سایت بندر عباس طراحی سایت ساوه طراحی سایت اردبیل طراحی سایت گلستان طراحی سایت هتل طراحی سایت درج آگهی طراحی سایت تالار پذیرایی طراحی سایت خودرو طراحی سایت آتلیه عکاسی طراحی سایت املاک طراحی سایت دانشگاه مجازی طراحی سایت خبرگزاری طراحی سایت تخفیف گروهی طراحی سایت مزون طراحی سایت فروش فایل طراحی سایت موزیک طراحی سایت بیمه طراحی سایت شرکتی طراحی سایت داروخانه

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید